På Første Rad 2 BRL
Org.nr 991796878
Om På Første Rad 2 BRL
På Første Rad 2 BRL er registrert som borettslag med forretningsadresse i Tromsø, Troms. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2007 og har vært i drift i 19 år. Trond Eide er styrets leder. I 2025 hadde På Første Rad 2 BRL en omsetning på 6,59 mill kr, en nedgang på 7 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 178 908 kr. Egenkapitalen var 1,63 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 938 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Tromsø, og ett av 47 196 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 418 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Borettslag.
API og MCPGET /company/991796878
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991796878" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991796878",
"name": "PÅ FØRSTE RAD 2 BRL",
"org_form": "BRL",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TROMSØ", "county": "TROMS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "991796878" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er På Første Rad 2 BRL registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble På Første Rad 2 BRL stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Tromsø holder På Første Rad 2 BRL til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6,59 mill kr | 3,69 mill kr | −178 908 kr | 130,71 mill kr | 1,63 mill kr | 129,08 mill kr |
| 2024 | 7,06 mill kr | 4,78 mill kr | 290 326 kr | 130,82 mill kr | 1,81 mill kr | 129,02 mill kr |
| 2023 | 6,36 mill kr | 3,96 mill kr | −96 831 kr | 130,17 mill kr | 1,52 mill kr | 128,65 mill kr |
| 2022 | 4,59 mill kr | 2,19 mill kr | −276 325 kr | 130,18 mill kr | 1,61 mill kr | 128,57 mill kr |
| 2021 | 3,52 mill kr | 1,20 mill kr | −52 931 kr | 130,44 mill kr | 1,89 mill kr | 204,45 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 41 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/991796878/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991796878/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991796878",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 6585578,
"operating_profit": 3686300,
"net_profit": -178908,
"equity": 1628661,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 7059750,
"operating_profit": 4784455,
"net_profit": 290326,
"equity": 1807570,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "991796878" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til På Første Rad 2 BRL i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til På Første Rad 2 BRL fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde På Første Rad 2 BRL i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre9
Styre
6Sist endret 02.11.2022Regnskapsfører
1Sist endret 03.03.2015Revisor
1Sist endret 02.02.2017Forretningsfører
1Sist endret 02.11.2022API og MCPGET /company/991796878/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991796878/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991796878",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "991796878" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har På Første Rad 2 BRL?
List alle roller i På Første Rad 2 BRL: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i På Første Rad 2 BRL?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| På Første Rad 2 BRL | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Tromsø | − |
Kunngjøringer41
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 26.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 18.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.11.2022 | Styre ↗ |
| 2.11.2022 | Forretningsfører ↗ |
| 5.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.10.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.6.2021 | Styre ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/991796878/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991796878/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991796878",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-26", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "991796878" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i På Første Rad 2 BRL sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for På Første Rad 2 BRL i Brønnøysundregistrene?
Når ble På Første Rad 2 BRL sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 41,2 % av driftsinntektene — 27,0 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 56,0 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | -2,7 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 1,2 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 3,05 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 79,25 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | -11,0 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -6,7 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 2,3 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 41,2 % | 68,2 % |
| Avskrivninger | 0,6 % | 0,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/991796878/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991796878/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991796878",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21422,
"revenue": { "value": 6585578, "percentile": 0.9223 },
"operating_margin": { "value": 0.5598, "percentile": 0.8874 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "991796878" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til På Første Rad 2 BRL på i bransjen?
Hvor ligger På Første Rad 2 BRL blant de 21422 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til På Første Rad 2 BRL sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om På Første Rad 2 BRL
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som På Første Rad 2 BRL?
Det er registrert 47 196 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 938 i Tromsø.
Er På Første Rad 2 BRL et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2007, som er lenger enn 49 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 418 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til På Første Rad 2 BRL?
På Første Rad 2 BRL er et aktivt selskap registrert som Borettslag i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver På Første Rad 2 BRL med?
På Første Rad 2 BRL driver innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, med NACE-kode 97.001 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Borettslag.
Hva betyr organisasjonsformen BRL?
På Første Rad 2 BRL er registrert som Borettslag (BRL). Et borettslag eies av andelseierne, som har borett i lagets boliger.
Hva er omsetningen til På Første Rad 2 BRL?
I 2025 omsatte På Første Rad 2 BRL for 6,59 mill kr, ned 7 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 178 908 kr.
Hvor solid er balansen til På Første Rad 2 BRL?
Egenkapitalen i På Første Rad 2 BRL var 1,63 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 1,2 % av totalkapitalen.
Hvor ligger På Første Rad 2 BRL?
Forretningsadressen til På Første Rad 2 BRL er v/Trond Eide Hjalmar Johansens gate 102B, 9007, TROMSØ i Tromsø kommune.
Hvordan kommer jeg i kontakt med På Første Rad 2 BRL?
I Enhetsregisteret har På Første Rad 2 BRL registrert nettsiden www.agioforvaltning.no. Telefonnummer er også registrert og vises på selskapssiden.
Hvem er revisor for På Første Rad 2 BRL?
På Første Rad 2 BRL bruker Agio Forvaltning AS som regnskapsfører og Alfa Revisjon AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Troms
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.