Tverrveien 4 AS
- Omsetning
- 11,3 mill
- +2,4 %
- Resultat
- −641 754
- 7 års regnskap
Om Tverrveien 4 AS
Tverrveien 4 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2007 og har vært i drift i 19 år. Jørgen Bråten Nordby er styrets leder. I 2025 hadde Tverrveien 4 AS en omsetning på 11,25 mill kr, en økning på 2 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 641 754 kr. Egenkapitalen var 20,80 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Vestby Eiendom Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 12 571 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Oslo, og ett av 76 534 i Norge. Det er eldre enn 63 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/991750533
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991750533" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991750533",
"name": "TVERRVEIEN 4 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "991750533" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Tverrveien 4 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Tverrveien 4 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Tverrveien 4 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +2,4 % fra 2024 · +92 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11,25 mill kr | 3,71 mill kr | −641 754 kr | 110,16 mill kr | 20,80 mill kr | 89,36 mill kr |
| 2024 | 10,98 mill kr | 2,36 mill kr | −1,34 mill kr | 112,28 mill kr | 21,44 mill kr | 90,84 mill kr |
| 2023 | 9,56 mill kr | 62 591 kr | −4,69 mill kr | 100,71 mill kr | 23,75 mill kr | 76,96 mill kr |
| 2022 | 6,79 mill kr | 1,53 mill kr | −482 611 kr | 107,57 mill kr | 28,44 mill kr | 79,13 mill kr |
| 2021 | 5,86 mill kr | 1,53 mill kr | −343 888 kr | 107,25 mill kr | 28,93 mill kr | 78,33 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 38 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 7,4 mill kr (7 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 76 mill kr (69 % av balansen)
- Renteinntekt fra konsernselskaper
- 240 000 kr
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 4,8 mill kr
API og MCPGET /company/991750533/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991750533/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991750533",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 11250800,
"operating_profit": 3712143,
"net_profit": -641754,
"equity": 20802072,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 10982216,
"operating_profit": 2358282,
"net_profit": -1339940,
"equity": 21443826,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "991750533" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Tverrveien 4 AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Tverrveien 4 AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Tverrveien 4 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre6
Styre
4Sist endret 13.10.2026Regnskapsfører
1Sist endret 14.11.2022Revisor
1Sist endret 14.09.2022Fullmakt
(ikke i roller)API og MCPGET /company/991750533/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991750533/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991750533",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "991750533" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Tverrveien 4 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Tverrveien 4 AS?
Hvem er regnskapsfører for Tverrveien 4 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Tverrveien Eiendom AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Vestby Eiendom Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 1 335 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/991750533/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991750533/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991750533",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "VESTBY EIENDOM HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "991750533" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Tverrveien 4 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tverrveien 4 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Tverrveien 4 AS eier Vestby Eiendom Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 42 beregnede eiere.
Eierstrukturen inneholder krysseierskap (sirkulært eierskap). Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
API og MCPGET /company/991750533/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991750533/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991750533",
"chain": [
{ "org_no": "825572422", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "932453428", "owner_pct": 59.97, … },
{ "org_no": "926341448", "owner_pct": 100, … },
…
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "991750533" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Tverrveien 4 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Tverrveien 4 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tverrveien 4 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Oslo | − |
Kunngjøringer82
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 13.10.2026 | Signatur ↗ |
| 13.10.2026 | Styre ↗ |
| 12.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.3.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 26.3.2025 | Signatur ↗ |
| 16.9.2024 | Styre ↗ |
| 27.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.2.2024 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 20.2.2024 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/991750533/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991750533/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991750533",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-13", "type": "Signatur", … },
{ "dato": "2026-10-13", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "991750533" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Tverrveien 4 AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Tverrveien 4 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tverrveien 4 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Harald Haakonsen(Styremedlem)+Jørgen Bråten Nordby(Styrets leder)−Jonas Snefjellå Løvås(Styremedlem)−Stian Juul Bøe Sørensen(Styrets leder)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 38,0 % av driftsinntektene — 18,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 33,0 % | 42,3 % |
| Resultatmargin | -5,7 % | 17,1 % |
| Egenkapitalandel | 18,9 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 3,13 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 4,30 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | -3,1 % | 5,7 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +2,4 % | +2,4 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 38,0 % | 19,2 % |
| Avskrivninger | 29,0 % | 14,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/991750533/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991750533/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991750533",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 11250800, "percentile": 0.9384 },
"operating_margin": { "value": 0.3299, "percentile": 0.4167 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "991750533" })Spør AI-assistenten
Er Tverrveien 4 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Tverrveien 4 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Tverrveien 4 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+163 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Tverrveien 4 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tverrveien 4 AS?
Det er registrert 76 534 selskaper i Norge innen utleie av egen eller leid fast eiendom, hvorav 12 571 i Oslo.
Er Tverrveien 4 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2007, som er lenger enn 63 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 376 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Tverrveien 4 AS?
Tverrveien 4 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Tverrveien 4 AS?
Tverrveien 4 AS driver innen utleie av egen eller leid fast eiendom, med NACE-kode 68.200 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
Hvem eier Tverrveien 4 AS?
Tverrveien 4 AS eies i hovedsak av Vestby Eiendom Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Tverrveien 4 AS?
I 2025 omsatte Tverrveien 4 AS for 11,25 mill kr, opp 2 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 641 754 kr.
Hvor solid er balansen til Tverrveien 4 AS?
Egenkapitalen i Tverrveien 4 AS var 20,80 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 18,9 % av totalkapitalen.
Hvor ligger Tverrveien 4 AS?
Forretningsadressen til Tverrveien 4 AS er c/o Amesto AccountHouse AS Smeltedigelen 1, 0195, OSLO i Oslo kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.