Idrettsvegen 113c AS
- Omsetning
- 612 000
- −20,4 %
- Resultat
- 314 532
- −24 %
Om Idrettsvegen 113c AS
Idrettsvegen 113c AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Øygarden, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2007 og har vært i drift i 19 år. John-Inge Landro er daglig leder, og John-Inge Landro er styreleder. I 2025 hadde Idrettsvegen 113c AS en omsetning på 612 000 kr, en nedgang på 20 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 314 532 kr. Egenkapitalen var 4,53 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Cerd Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 400 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Øygarden, og ett av 76 535 i Norge. Det er eldre enn 64 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet og formål
Utleie, salg og kjøp av eiendom, samt det som hører naturlig innunder dette.
API og MCPGET /company/991241582
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991241582" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991241582",
"name": "IDRETTSVEGEN 113C AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "ØYGARDEN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "991241582" })Spør AI-assistenten
Er Idrettsvegen 113c AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Idrettsvegen 113c AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Idrettsvegen 113c AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −20,4 % fra 2024 · −38,8 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 612 000 kr | 398 781 kr | 314 532 kr | 7,71 mill kr | 4,53 mill kr | 3,18 mill kr |
| 2024 | 769 125 kr | 531 095 kr | 413 771 kr | 7,39 mill kr | 4,22 mill kr | 3,17 mill kr |
| 2023 | 862 474 kr | 469 712 kr | 367 089 kr | 8,33 mill kr | 3,81 mill kr | 4,52 mill kr |
| 2022 | 1,22 mill kr | 262 918 kr | 184 923 kr | 7,69 mill kr | 3,44 mill kr | 4,25 mill kr |
| 2021 | 1,00 mill kr | 704 867 kr | 572 599 kr | 7,79 mill kr | 3,25 mill kr | 4,53 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 utgjorde lønnskostnadene rundt 13 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/991241582/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991241582/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991241582",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 612000,
"operating_profit": 398781,
"net_profit": 314532,
"equity": 4534944,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 769125,
"operating_profit": 531095,
"net_profit": 413771,
"equity": 4220412,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "991241582" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Idrettsvegen 113c AS per år.
Hvordan har omsetningen til Idrettsvegen 113c AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Idrettsvegen 113c AS i 2025?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 23.12.2014Styre
1Sist endret 31.10.2019API og MCPGET /company/991241582/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991241582/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991241582",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "991241582" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Idrettsvegen 113c AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Idrettsvegen 113c AS?
List alle roller i Idrettsvegen 113c AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Cerd Holding AS100 %
- Ohana Frisør AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Cerd Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/991241582/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991241582/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991241582",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "CERD HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "991241582" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Idrettsvegen 113c AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Idrettsvegen 113c AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Idrettsvegen 113c AS eier Cerd Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Cerd Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/991241582/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991241582/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991241582",
"chain": [
{ "org_no": "999606164", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "991241582", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "991241582" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Idrettsvegen 113c AS?
Hvem eier Idrettsvegen 113c AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Idrettsvegen 113c AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Øygarden | − |
Kunngjøringer39
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.5.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.5.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 31.10.2019 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 31.10.2019 | Signatur ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/991241582/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991241582/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991241582",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "991241582" })Spør AI-assistenten
Når leverte Idrettsvegen 113c AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Idrettsvegen 113c AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Idrettsvegen 113c AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 58,8 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 5,23 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 0,70 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 6,9 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/991241582/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/991241582/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "991241582",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64534,
"revenue": { "value": 612000, "percentile": 0.5199 },
"operating_margin": { "value": 0.6516, "percentile": 0.7651 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "991241582" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Idrettsvegen 113c AS på i bransjen?
Hvor ligger Idrettsvegen 113c AS blant de 64534 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Idrettsvegen 113c AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Idrettsvegen 113c AS
Hvor stor er bransjen Idrettsvegen 113c AS tilhører?
Idrettsvegen 113c AS er ett av 400 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Øygarden, og ett av 76 535 på landsbasis.
Hvor lenge har Idrettsvegen 113c AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Idrettsvegen 113c AS ble etablert i 2007 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 64 % av selskapene i bransjen.
Er Idrettsvegen 113c AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Idrettsvegen 113c AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Idrettsvegen 113c AS?
John-Inge Landro er registrert som daglig leder i Idrettsvegen 113c AS.
Hvem eier Idrettsvegen 113c AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Cerd Holding AS største eier i Idrettsvegen 113c AS med 100 % av aksjene.
Hva omsatte Idrettsvegen 113c AS for i 2025?
Idrettsvegen 113c AS hadde i 2025 en omsetning på 612 000 kr og et overskudd på 314 532 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor solid er økonomien i Idrettsvegen 113c AS?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Idrettsvegen 113c AS økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvorfor har ikke Idrettsvegen 113c AS revisor?
Det er ikke registrert revisor for Idrettsvegen 113c AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.