Jan Ulrik Mathiesen
Org.nr 990819548
Om Jan Ulrik Mathiesen
Jan Ulrik Mathiesen er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Frogn, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Regnskapsføring og bokføring. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2007. I 2022 hadde Jan Ulrik Mathiesen en omsetning på 208 180 kr, en nedgang på 2 % fra 2021. Selskapet endte året med et overskudd på 114 403 kr. Egenkapitalen var 202 176 kr ved utgangen av 2022. Selskapet er ett av 19 innen regnskapsføring og bokføring i Frogn, og ett av 4 342 i Norge. Det er eldre enn 65 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Regnskapsføring - konsulenttjenester.
Økonomi
Balanse
2022| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 208 180 kr | 114 401 kr | 114 403 kr | 243 185 kr | 202 176 kr | 41 009 kr |
| 2021 | 213 300 kr | 128 460 kr | 128 391 kr | 271 399 kr | 225 233 kr | 46 166 kr |
| 2020 | 208 954 kr | 118 383 kr | 118 219 kr | 218 753 kr | 637 134 kr | −418 381 kr |
| 2019 | 208 954 kr | 118 384 kr | 118 220 kr | 218 753 kr | 624 819 kr | −418 381 kr |
| 2018 | 417 480 kr | 295 676 kr | 295 676 kr | 524 745 kr | 417 847 kr | 106 898 kr |
Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2022 besto eiendelene i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 98 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig.
Roller og styre2
Revisor
1Sist endret 03.08.2022Innehaver
1Sist endret 27.01.2007Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Drøbak Regnskaps Og Forretningsførertjenester Arf | BEDR | Regnskapsføring og bokføring | Frogn | − |
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 22.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.9.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.9.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.8.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.7.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.7.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 31.7.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.9.2016 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2022 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 83,1 % | 46,3 % |
| Likviditetsgrad | 5,93 | 1,63 |
| Gjeldsgrad | 0,20 | 0,99 |
| Egenkapitalrentabilitet | 56,6 % | 27,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Jan Ulrik Mathiesen
Hvor stor er bransjen Jan Ulrik Mathiesen tilhører?
Jan Ulrik Mathiesen er ett av 19 selskaper innen regnskapsføring og bokføring i Frogn, og ett av 4 342 på landsbasis.
Hvor lenge har Jan Ulrik Mathiesen eksistert sammenlignet med bransjen?
Jan Ulrik Mathiesen ble etablert i 2007 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 65 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Jan Ulrik Mathiesen?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Jan Ulrik Mathiesen i Brønnøysundregistrene.
Hva betyr organisasjonsformen ENK?
Organisasjonsformen til Jan Ulrik Mathiesen er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem leder Jan Ulrik Mathiesen?
Jan-Ulrik Mathiesen er registrert som innehaver i Jan Ulrik Mathiesen.
Hva omsatte Jan Ulrik Mathiesen for i 2022?
I 2022 omsatte Jan Ulrik Mathiesen for 208 180 kr, ned 2 % fra 2021. Årsresultatet ble et overskudd på 114 403 kr.
Hvor holder Jan Ulrik Mathiesen til?
Jan Ulrik Mathiesen holder til i Sagaveien 13F, 1443, DRØBAK, i Frogn kommune i Akershus.
Er Jan Ulrik Mathiesen MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2009. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.