O.m. Rønning Skipselektronikk NUF
Org.nr 989602780
Om O.m. Rønning Skipselektronikk NUF
O.m. Rønning Skipselektronikk NUF er registrert som norskregistrert utenlandsk foretak med forretningsadresse i Hammerfest, Finnmark. Selskapet er registrert i bransjen Engroshandel med maskiner og utstyr ellers. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2006. Torbein Rønning er daglig leder, og Ole Martin Rønning er styreleder. I 2024 hadde O.m. Rønning Skipselektronikk NUF en omsetning på 9 185 kr, en nedgang på 99 % fra 2023. Selskapet endte året med et underskudd på 26,45K kr. Egenkapitalen var 662,94K kr ved utgangen av 2024.
Aktivitet
Kjøp og salg av maritim elektronikk, radiokommunikasjon, mobiltelefoner.
Økonomi
Balanse
2024| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9 185 kr | −23,92K kr | −26,45K kr | 660,39K kr | 662,94K kr | −2 550 kr |
| 2023 | 1,39 mill kr | 116,08K kr | 85,10K kr | 725,32K kr | 689,39K kr | 35,94K kr |
| 2022 | 7,76 mill kr | 255,63K kr | 181,33K kr | 1,95 mill kr | 604,28K kr | 1,34 mill kr |
| 2021 | 7,17 mill kr | 69,70K kr | 22,97K kr | 1,35 mill kr | 422,95K kr | 929,24K kr |
| 2020 | 6,87 mill kr | −427,78K kr | −369,12K kr | 2,59 mill kr | 399,98K kr | 2,19 mill kr |
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 01.04.2006Styre
2Sist endret 01.04.2006Regnskapsfører
1Sist endret 21.11.2016Hovedforetak
1Sist endret 01.04.2006Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| O M Rønning Skipselektronikk | BEDR | Engroshandel med maskiner og utstyr ellers | Hammerfest | − |
Kunngjøringer17
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 12.8.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 23.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.8.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.9.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.10.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 16.10.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om O.m. Rønning Skipselektronikk NUF
Er O.m. Rønning Skipselektronikk NUF et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Norskregistrert utenlandsk foretak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for O.m. Rønning Skipselektronikk NUF i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder O.m. Rønning Skipselektronikk NUF?
Torbein Rønning er registrert som daglig leder i O.m. Rønning Skipselektronikk NUF.
Hvem er styreleder i O.m. Rønning Skipselektronikk NUF?
Styrets leder i O.m. Rønning Skipselektronikk NUF er Ole Martin Rønning.
Går O.m. Rønning Skipselektronikk NUF med overskudd?
O.m. Rønning Skipselektronikk NUF hadde i 2024 en omsetning på 9 185 kr og et underskudd på 26,45K kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over.
Hvor solid er økonomien i O.m. Rønning Skipselektronikk NUF?
Basert på regnskapstallene for 2024 har O.m. Rønning Skipselektronikk NUF økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvilket org.nr har O.m. Rønning Skipselektronikk NUF?
O.m. Rønning Skipselektronikk NUF har organisasjonsnummer 989 602 780. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvilken regnskapsfører bruker O.m. Rønning Skipselektronikk NUF?
I Enhetsregisteret er O.m. Rønning Skipselektronikk NUF registrert med regnskapsfører Komplett Regnskap Hammerfest AS.