Nardosletta Legesenter DA
- Omsetning
- 5,8 mill
- +4,6 %
- Resultat
- 0
- 7 års regnskap
- Ansatte
- 7
- −2 siden mars
Om Nardosletta Legesenter DA
Nardosletta Legesenter DA er registrert som ansvarlig selskap med delt ansvar med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Allmennlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2006 og har vært i drift i 20 år. I 2025 hadde Nardosletta Legesenter DA en omsetning på 5,78 mill kr, en økning på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 0 kr. Egenkapitalen var 0 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 779 innen allmennlegetjenester i Trondheim, og ett av 16 658 i Norge. Det er eldre enn 84 % av selskapene i bransjen. Bare 2 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
Privatpraktiserende legevirksomhet.
Formål
Drift av legekontor for allmennpraktiserende leger.
API og MCPGET /company/989550284
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989550284" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989550284",
"name": "NARDOSLETTA LEGESENTER DA",
"org_form": "DA",
"nace_code": "86.210",
"nace_desc": "Allmennlegetjenester",
"employees": 7,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "989550284" })Spør AI-assistenten
Hvor i Trondheim holder Nardosletta Legesenter DA til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Nardosletta Legesenter DA registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Nardosletta Legesenter DA med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +4,6 % fra 2024 · +7,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,78 mill kr | 396 kr | 0 kr | 493 519 kr | 0 kr | 493 519 kr |
| 2024 | 5,53 mill kr | −291 kr | 0 kr | 485 239 kr | 0 kr | 485 239 kr |
| 2023 | 5,53 mill kr | 4 427 kr | 0 kr | 524 464 kr | 0 kr | 524 464 kr |
| 2022 | 5,38 mill kr | −344 kr | – | 903 482 kr | – | 903 482 kr |
| 2021 | 5,38 mill kr | −2 724 kr | 0 kr | 747 010 kr | 0 kr | 747 010 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 56 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 44 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 96 prosent av eiendelene.
API og MCPGET /company/989550284/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989550284/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989550284",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 5781875, "operating_profit": 396, "net_profit": 0, "equity": 0, … },
{ "year": 2024, "revenue": 5527526, "operating_profit": -291, "net_profit": 0, "equity": 0, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "989550284" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Nardosletta Legesenter DA i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Nardosletta Legesenter DA fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Nardosletta Legesenter DA de siste årene.
Roller og styre7
Regnskapsfører
1Sist endret 08.10.2026Deltakere
6Sist endret 06.01.2025API og MCPGET /company/989550284/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989550284/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989550284",
"roles": [
{ "role_type": "Deltaker med delt ansvar", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "989550284" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Nardosletta Legesenter DA?
List alle roller i Nardosletta Legesenter DA: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Nardosletta Legesenter DA | BEDR | Allmennlegetjenester | Trondheim | 7 |
Kunngjøringer40
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 14.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.1.2025 | Revisor ↗ |
| 6.1.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 6.1.2025 | Deltakere ↗ |
| 4.9.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.3.2023 | Vedtektsdato ↗ |
| 9.3.2023 | Deltakere ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/989550284/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989550284/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989550284",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "989550284" })Spør AI-assistenten
Når ble Nardosletta Legesenter DA sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Nardosletta Legesenter DA sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Nardosletta Legesenter DA i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−AZETS INSIGHT AS(Regnskapsfører)
- Stilling utlystFastlege Nardosletta legesenter
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:6→7
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:8→6
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:9→8
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 55,8 % av driftsinntektene — 20,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,0 % | 7,7 % |
| Resultatmargin | 0,0 % | 7,1 % |
| Egenkapitalandel | 0,0 % | 44,4 % |
| Likviditetsgrad | 0,78 | 1,41 |
| Omsetningsvekst (siste år) | +4,6 % | +2,2 % |
| Omsetning per ansatt | 825 982,143 kr | 768 896,521 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 43,7 % | 43,5 % |
| Annen driftskostnad | 55,8 % | 34,9 % |
| Avskrivninger | 0,5 % | 1,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/989550284/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989550284/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989550284",
"nace_code": "86.210",
"industry_count": 2218,
"revenue": { "value": 5781875, "percentile": 0.8674 },
"operating_margin": { "value": 0.0001, "percentile": 0.2936 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "989550284" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Nardosletta Legesenter DA sammenlignet med andre i bransjen?
Er Nardosletta Legesenter DA blant de største selskapene innen allmennlegetjenester?
Hvor solid er Nardosletta Legesenter DA sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+4 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Nardosletta Legesenter DA
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Nardosletta Legesenter DA?
Det er registrert 16 658 selskaper i Norge innen allmennlegetjenester, hvorav 779 i Trondheim.
Er Nardosletta Legesenter DA et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2006, som er lenger enn 84 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 285 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Nardosletta Legesenter DA bedre enn andre i bransjen?
Nardosletta Legesenter DA hadde en driftsmargin på 0 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 7,7 % for allmennlegetjenester.
Hvilken status har Nardosletta Legesenter DA i Enhetsregisteret?
Nardosletta Legesenter DA er et aktivt selskap registrert som Ansvarlig selskap med delt ansvar i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva er omsetningen til Nardosletta Legesenter DA?
I 2025 omsatte Nardosletta Legesenter DA for 5,78 mill kr, opp 5 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 0 kr.
Hva er driftsresultatet til Nardosletta Legesenter DA?
I 2025 hadde Nardosletta Legesenter DA et driftsresultat på 396 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 0 %.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Nardosletta Legesenter DA?
Nardosletta Legesenter DA er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hva er organisasjonsnummeret til Nardosletta Legesenter DA?
Organisasjonsnummeret til Nardosletta Legesenter DA er 989 550 284. Selskapet er registrert som Ansvarlig selskap med delt ansvar, med registreringsdato 06.03.2006.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.