Myraleitets Venner STI
- Omsetning
- 74 550
- +1,9 %
- Resultat
- 14 930
- −9,7 %
Om Myraleitets Venner STI
Myraleitets Venner STI er registrert som stiftelse med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Eiendomsforvaltning på oppdrag. Virksomheten ble stiftet i 2005 og har vært i drift i 21 år. Jan-Rune Larsen Basso er styrets leder. I 2025 hadde Myraleitets Venner STI en omsetning på 74 550 kr, en økning på 2 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 14 930 kr. Egenkapitalen var 1,47 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 182 innen eiendomsforvaltning på oppdrag i Stavanger, og ett av 12 876 i Norge. Det er eldre enn 67 % av selskapene i bransjen. Bare 1 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
Forvalte en fritidseiendom for medlemmene.
API og MCPGET /company/989278924
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989278924" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989278924",
"name": "MYRALEITETS VENNER STI",
"org_form": "STI",
"nace_code": "68.320",
"nace_desc": "Eiendomsforvaltning på oppdrag",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "989278924" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Myraleitets Venner STI registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Myraleitets Venner STI stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Stavanger holder Myraleitets Venner STI til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +1,9 % fra 2024 · +17,2 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 74 550 kr | 14 930 kr | 14 930 kr | 1,47 mill kr | 1,47 mill kr | 0 kr |
| 2024 | 73 150 kr | 16 539 kr | 16 539 kr | 1,46 mill kr | 1,46 mill kr | 2 800 kr |
| 2023 | 72 600 kr | 14 115 kr | 14 115 kr | 1,44 mill kr | 1,44 mill kr | 800 kr |
| 2022 | 67 775 kr | 4 708 kr | 4 708 kr | 1,43 mill kr | 1,43 mill kr | 0 kr |
| 2021 | 63 600 kr | −2 768 kr | −2 768 kr | 1,42 mill kr | 1,42 mill kr | 1 330 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/989278924/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989278924/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989278924",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 74550, "operating_profit": 14930, "net_profit": 14930, "equity": 1473616, … },
{ "year": 2024, "revenue": 73150, "operating_profit": 16539, "net_profit": 16539, "equity": 1458686, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "989278924" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Myraleitets Venner STI de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Myraleitets Venner STI per år.
Hvordan har omsetningen til Myraleitets Venner STI utviklet seg fra 2021 til 2025?
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 25.06.2024Revisor
1Sist endret 09.06.2021API og MCPGET /company/989278924/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989278924/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989278924",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "989278924" })Spør AI-assistenten
Hvilket revisjonsselskap reviderer Myraleitets Venner STI?
List alle roller i Myraleitets Venner STI: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Myraleitets Venner STI?
Kunngjøringer22
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.8.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.8.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 16.8.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/989278924/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989278924/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989278924",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-17", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "989278924" })Spør AI-assistenten
Når ble Myraleitets Venner STI sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Myraleitets Venner STI sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Myraleitets Venner STI i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 45,6 % |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,74 |
| Egenkapitalrentabilitet | 1,0 % | 6,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/989278924/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/989278924/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "989278924",
"nace_code": "68.320",
"industry_count": 4183,
"revenue": { "value": 74550, "percentile": 0.3531 },
"operating_margin": { "value": 0.2003, "percentile": 0.5164 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "989278924" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Myraleitets Venner STI sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Myraleitets Venner STI på i bransjen?
Hvor ligger Myraleitets Venner STI blant de 4183 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså i Stavanger
1 000+ til i Stavanger →Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Myraleitets Venner STI
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Myraleitets Venner STI?
Det er registrert 12 876 selskaper i Norge innen eiendomsforvaltning på oppdrag, hvorav 182 i Stavanger.
Er Myraleitets Venner STI et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2005, som er lenger enn 67 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 295 andre selskaper i bransjen etablert.
Hva er statusen til Myraleitets Venner STI?
Myraleitets Venner STI er et aktivt selskap registrert som Stiftelse i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Myraleitets Venner STI med?
Myraleitets Venner STI driver innen eiendomsforvaltning på oppdrag, med NACE-kode 68.320 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Forvalte en fritidseiendom for medlemmene.
Hvilken selskapsform har Myraleitets Venner STI?
Myraleitets Venner STI er registrert som Stiftelse (STI). En stiftelse er en selveiende formuesmasse uten eiere, styrt av et styre etter formålet i vedtektene.
Hvem sitter i styret i Myraleitets Venner STI?
Jan-Rune Larsen Basso er registrert som styreleder i Myraleitets Venner STI, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvordan går det økonomisk med Myraleitets Venner STI?
I 2025 omsatte Myraleitets Venner STI for 74 550 kr, opp 2 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 14 930 kr.
Hvor ligger Myraleitets Venner STI?
Forretningsadressen til Myraleitets Venner STI er Sandalsloen 7, 4022, STAVANGER i Stavanger kommune.
Hvem er revisor for Myraleitets Venner STI?
Bryne Revisjon AS er registrert som revisor for Myraleitets Venner STI.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.