Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Sylvkallen AS

Org.nr 989221345

Om Sylvkallen AS

Sylvkallen AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Ålesund, Møre Og Romsdal. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Virksomheten ble stiftet i 2005 og har vært i drift i 21 år. Asgeir Rotevatn er daglig leder, og Asgeir Rotevatn er styreleder. I 2025 hadde Sylvkallen AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 9 828 kr. Egenkapitalen var 436,18K kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Asgeir Rotevatn med 100 % av aksjene.

Aktivitet

Kjøp og salg av aksjer, fast eiendom og tjenesteyting.

Formål

Kjøp og salg av aksjer og fast eiendom, og tjenesteyting.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler925,45K kr
Anleggsmidler93 %858,52K krOmløpsmidler7 %66,93K kr
Egenkapital og gjeld925,45K kr
Innskutt egenkapital21 %194,38K krOpptjent egenkapital26 %241,80K krLangsiktig gjeld51 %472,66K krKortsiktig gjeld2 %16,61K kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader9 828 kr
Ordinært resultat før skatt−9 828 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−9 828 kr−9 828 kr925,45K kr436,18K kr489,27K kr
20240 kr−8 288 kr−8 288 kr926,12K kr446,01K kr480,11K kr
20230 kr−9 585 kr−9 585 kr925,83K kr454,30K kr471,53K kr
20220 kr−6 350 kr−6 350 kr909,60K kr463,88K kr445,71K kr
20210 kr−10,16K kr−10,16K kr900,41K kr470,24K kr430,18K kr
Årsregnskap

Roller og styre4

Daglig leder

1Sist endret 11.02.2006
Daglig lederSignaturProkura

Styre

2Sist endret 25.03.2006
Styrets lederSignaturProkura
Varamedlem

Regnskapsfører

1Sist endret 25.05.2021
Regnskapsfører
repr. MOVENA ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer og eierstruktur

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Asgeir RotevatnPersonOrdinære aksjer100.0 %100

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Kunngjøringer27

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Investeringer

SYLVKALLEN AS eier aksjer i 3 selskaper

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Siviløkonom Asgeir Rotevatn ASÅlesund100.0 %20152025Aktiv
Resop ASÅlesund12.7 %20202025Aktiv
Segel Holding Management ASStad6.8 %20152025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Også på denne adressen

Godt å vite om Sylvkallen AS

Er Sylvkallen AS et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Sylvkallen AS i Brønnøysundregistrene.

Hvem leder Sylvkallen AS?

Asgeir Rotevatn er registrert som daglig leder i Sylvkallen AS.

Hvem eier Sylvkallen AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Asgeir Rotevatn største eier i Sylvkallen AS med 100 % av aksjene.

Eier Sylvkallen AS andre selskaper?

Gjennom eierposter på over 50 % kontrollerer Sylvkallen AS 1 selskap, deriblant Siviløkonom Asgeir Rotevatn AS.

Hva omsatte Sylvkallen AS for i 2025?

I 2025 omsatte Sylvkallen AS for 0 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 9 828 kr.

Hvor lønnsom er driften i Sylvkallen AS?

Driftsresultatet for 2025 var −9 828 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.

Hvor stor aksjekapital har Sylvkallen AS?

Den registrerte aksjekapitalen i Sylvkallen AS er 100,00K kr (100 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.

Hvor holder Sylvkallen AS til?

Sylvkallen AS holder til i Vegsundstranda 14, 6020, ÅLESUND, i Ålesund kommune i Møre Og Romsdal.

Alle kommuner i Møre Og Romsdal