Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Studio Camellon AS

Org.nr 988782521

Om Studio Camellon AS

Studio Camellon AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nord-Fron, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2005 og har vært i drift i 21 år. Sunniva Iversen er daglig leder, og Sunniva Iversen er styreleder. I 2025 hadde Studio Camellon AS en omsetning på 2,53 mill kr, en nedgang på 14 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 79,61K kr. Egenkapitalen var 248,11K kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Sunniva Iversen med 70 % av aksjene. Selskapet er ett av 4 innen skjønnhetspleie i Nord-Fron, og ett av 6 455 i Norge. Det er eldre enn 93 % av selskapene i bransjen.

Aktivitet og formål

Hårpleie, negledesign og makeup, samt annet som naturlig hører under virksomheten.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler711,18K kr
Anleggsmidler0 %0 krOmløpsmidler100 %711,18K kr
Egenkapital og gjeld711,18K kr
Innskutt egenkapital14 %100,00K krOpptjent egenkapital21 %148,11K krKortsiktig gjeld65 %463,07K kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader2,45 mill kr
Finansinntekter1 059 kr
Finanskostnader400 kr
Netto finans659 kr
Ordinært resultat før skatt83,96K kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20252,53 mill kr83,30K kr79,61K kr711,18K kr248,11K kr463,07K kr
20242,95 mill kr−63,40K kr−63,17K kr967,10K kr168,51K kr798,60K kr
20232,79 mill kr188,20K kr146,53K kr902,88K kr311,67K kr591,21K kr
20222,57 mill kr232,00K kr183,70K kr921,30K kr365,14K kr556,16K kr
20212,41 mill kr41,71K kr32,39K kr720,19K kr181,44K kr538,75K kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Årsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 65 prosent av driftsinntektene.

Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 70 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.

Roller og styre3

Daglig leder

1Sist endret 30.03.2015
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 28.07.2025
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 22.09.2012
Regnskapsfører
repr. WIDME REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 ute · 1 endret eierandel

Ut (1)
Endret (1)
År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Sunniva IversenPersonOrdinære aksjer70.0 %70
Stig Ronny LøkkenPersonOrdinære aksjer30.0 %30

2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Studio Camellon ASBEDRSkjønnhetspleieNord-Fron

Kunngjøringer30

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    Ansatte:6-
  3. Endring i roller og styre
  4. Selskapsopplysninger oppdatert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Lønnskostnad utgjør 65,0 % av driftsinntektene — 14,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Driftsmargin3,3 %0,8 %
Resultatmargin3,1 %0,6 %
Egenkapitalandel34,9 %16,8 %
Likviditetsgrad1,541,15
Gjeldsgrad1,871,52
Egenkapitalrentabilitet32,1 %14,0 %
Omsetningsvekst (siste år)-14,2 %+2,0 %
Andel av driftsinntekter2025Bransjemedian
Varekostnad11,9 %21,1 %
Lønnskostnad65,0 %50,6 %
Annen driftskostnad19,8 %22,3 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Også på denne adressen

+3 til på samme adresse →

Ofte spurt om Studio Camellon AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Studio Camellon AS?

Det er registrert 6 455 selskaper i Norge innen skjønnhetspleie, hvorav 4 i Nord-Fron.

Er Studio Camellon AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2005, som er lenger enn 93 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 53 andre selskaper i bransjen etablert.

Hvilken status har Studio Camellon AS i Enhetsregisteret?

Studio Camellon AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i Studio Camellon AS?

Daglig leder i Studio Camellon AS er Sunniva Iversen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem er største aksjonær i Studio Camellon AS?

Største aksjonær i Studio Camellon AS er Sunniva Iversen med 70 % av aksjene, fulgt av Stig Ronny Løkken (30 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Hva er omsetningen til Studio Camellon AS?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,53 mill kr, ned 14 % fra 2024. Egenkapitalen var 248,11K kr ved årsslutt.

Hva er organisasjonsnummeret til Studio Camellon AS?

Studio Camellon AS har org.nr 988 782 521 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.

Hvem fører regnskapet til Studio Camellon AS?

Widme Regnskap AS er registrert som regnskapsfører for Studio Camellon AS.

Alle kommuner i Innlandet