Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Granheim Agency AS

Org.nr 988399043

Om Granheim Agency AS

Granheim Agency AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Undervisning innenfor idrett og rekreasjon. Virksomheten ble stiftet i 2005 og har vært i drift i 21 år. Tormod Granheim er daglig leder, og Tormod Granheim er styreleder. I 2025 hadde Granheim Agency AS en omsetning på 314 708 kr, en økning på 232 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 216 626 kr. Egenkapitalen var −127 795 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Tormod Granheim med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 951 innen undervisning innenfor idrett og rekreasjon i Oslo, og ett av 14 096 i Norge. Det er eldre enn 96 % av selskapene i bransjen.

Aktivitet

Undervisning innen friluftslig.

Formål

Undervisningsvirksomhet.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler208 043 kr
Omløpsmidler100 %208 043 kr
Egenkapital og gjeld208 043 kr
Innskutt egenkapital48 %100 000 krOpptjent egenkapital-109 %−227 795 krKortsiktig gjeld161 %335 837 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader77 025 kr
Netto finans−1 634 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
2025314 708 kr237 683 kr216 626 kr208 043 kr−127 795 kr335 837 kr
202494 853 kr19 709 kr16 936 kr20 904 kr−344 412 kr365 316 kr
2023188 319 kr−30 027 kr−32 298 kr83 130 kr−361 341 kr444 471 kr
2022190 408 kr250 kr−2 221 kr51 962 kr−329 043 kr381 005 kr
2021376 268 kr−152 028 kr−175 715 kr107 027 kr−326 822 kr433 849 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Kundefordringer sto for om lag 100 prosent av eiendelene i 2025. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.

Roller og styre3

Daglig leder

1Sist endret 05.11.2012
Daglig lederSignaturProkura

Styre

2Sist endret 05.11.2012
Styrets lederSignaturProkura
Varamedlem

Aksjonærer

År:
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Tormod GranheimPersonOrdinære aksjer100.0 %1 000 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Granheim Agency ASBEDRUndervisning innenfor idrett og rekreasjonOslo−

Kunngjøringer46

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel-61,4 %41,5 %
Likviditetsgrad0,621,41

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Godt å vite om Granheim Agency AS

Hvor stor er bransjen Granheim Agency AS tilhører?

Granheim Agency AS er ett av 2 951 selskaper innen undervisning innenfor idrett og rekreasjon i Oslo, og ett av 14 096 på landsbasis.

Hvor lenge har Granheim Agency AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Granheim Agency AS ble etablert i 2005 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 96 % av selskapene.

Er Granheim Agency AS et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Granheim Agency AS i Brønnøysundregistrene.

Hvilken selskapsform har Granheim Agency AS?

Organisasjonsformen til Granheim Agency AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem leder Granheim Agency AS?

Tormod Granheim er registrert som daglig leder i Granheim Agency AS.

Hvilke eiere står bak Granheim Agency AS?

Største aksjonær i Granheim Agency AS er Tormod Granheim med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Hva omsatte Granheim Agency AS for i 2025?

I 2025 omsatte Granheim Agency AS for 314 708 kr, opp 232 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 216 626 kr.

Hvor stor aksjekapital har Granheim Agency AS?

Den registrerte aksjekapitalen i Granheim Agency AS er 100 000 kr (1 000 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.

Hvor solid er økonomien i Granheim Agency AS?

Basert på regnskapstallene for 2025 har Granheim Agency AS økonomisk helse-vurderingen B (Solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.

Hvor holder Granheim Agency AS til?

Granheim Agency AS holder til i Traverveien 15, 0588, OSLO, i Oslo kommune.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner