Tannlege Rune Kvaran AS
- Omsetning
- 1,7 mill
- 2025
- Resultat
- 3,7 mill
- +250,1 %
Om Tannlege Rune Kvaran AS
Tannlege Rune Kvaran AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Steinkjer, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Tannlegetjenester. Virksomheten ble stiftet i 2005 og har vært i drift i 21 år. Rune Kvaran er daglig leder, og Rune Kvaran er styreleder. I 2025 hadde Tannlege Rune Kvaran AS en omsetning på 1,69 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 3,73 mill kr. Egenkapitalen var 11,25 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Rune Kvaran med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 16 innen tannlegetjenester i Steinkjer, og ett av 5 992 i Norge. Det er eldre enn 81 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Tannlege.
Formål
Drive tannlegevirksomhet og annen virksomhet som naturlig står i forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/988395080
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/988395080" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "988395080",
"name": "TANNLEGE RUNE KVARAN AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "86.230",
"nace_desc": "Tannlegetjenester",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STEINKJER", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "988395080" })Spør AI-assistenten
Hvor i Steinkjer holder Tannlege Rune Kvaran AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Tannlege Rune Kvaran AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Tannlege Rune Kvaran AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −67,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,69 mill kr | −56 800 kr | 3,73 mill kr | 16,52 mill kr | 11,25 mill kr | 5,27 mill kr |
| 2024 | 0 kr | −91 253 kr | 1,06 mill kr | 11,51 mill kr | 8,41 mill kr | 3,10 mill kr |
| 2023 | 6,43 mill kr | 824 334 kr | 1,21 mill kr | 12,80 mill kr | 11,74 mill kr | 1,06 mill kr |
| 2022 | 5,83 mill kr | 609 707 kr | 973 914 kr | 11,65 mill kr | 10,73 mill kr | 918 891 kr |
| 2021 | 5,16 mill kr | 387 908 kr | 1,61 mill kr | 10,92 mill kr | 9,76 mill kr | 1,16 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 68 prosent av driftsinntektene. Det meste av årsresultatet ble avsatt til utbytte.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/988395080/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/988395080/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "988395080",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1685165,
"operating_profit": -56800,
"net_profit": 3727443,
"equity": 11251483,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -91253, "net_profit": 1064765, "equity": 8406783, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "988395080" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Tannlege Rune Kvaran AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Tannlege Rune Kvaran AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tannlege Rune Kvaran AS de siste årene.
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 05.07.2005Styre
2Sist endret 15.07.2021Regnskapsfører
1Sist endret 21.12.2023API og MCPGET /company/988395080/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/988395080/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "988395080",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "988395080" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Tannlege Rune Kvaran AS?
List alle roller i Tannlege Rune Kvaran AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Tannlege Rune Kvaran AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Rune Kvaran | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/988395080/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/988395080/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "988395080",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "988395080" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Tannlege Rune Kvaran AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tannlege Rune Kvaran AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tannlege Rune Kvaran AS | BEDR | Tannlegetjenester | Steinkjer | − |
Kunngjøringer34
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 28.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.1.2025 | Kapital ↗ |
| 21.1.2025 | Vedtektsdato ↗ |
| 16.9.2024 | Kapital ↗ |
| 16.9.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 16.9.2024 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
| 27.4.2024 | Fisjonsbeslutning ↗ |
| 9.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/988395080/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/988395080/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "988395080",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-28", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "988395080" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Tannlege Rune Kvaran AS sist endret?
Har Tannlege Rune Kvaran AS endret aksjekapitalen de siste årene?
Hva er de siste kunngjøringene for Tannlege Rune Kvaran AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i aksjekapital
- Endring i aksjekapital
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 68,1 % | 49,9 % |
| Likviditetsgrad | 2,76 | 1,75 |
| Gjeldsgrad | 0,47 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 33,1 % | 28,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/988395080/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/988395080/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "988395080",
"nace_code": "86.230",
"industry_count": 2224,
"revenue": { "value": 1685165, "percentile": 0.3791 },
"operating_margin": { "value": -0.0337, "percentile": 0.139 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "988395080" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Tannlege Rune Kvaran AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Tannlege Rune Kvaran AS på i bransjen?
Hvor ligger Tannlege Rune Kvaran AS blant de 2224 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
TANNLEGE RUNE KVARAN AS eier aksjer i 10 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Stavanger Handelsbygg AS | Oslo | 0,8 % | 2017 | 2025 | Aktiv |
| Trondheim Kontoreiendom AS | Trondheim | 0,5 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
| Vestlandet Kommunebygg AS | Oslo | 0,4 % | 2020 | 2025 | Aktiv |
| Kraft Eiendomsinvest I AS | Oslo | 0,2 % | 2024 | 2025 | Aktiv |
| Ski Etatbygg AS | Oslo | 0,2 % | 2021 | 2025 | Aktiv |
| Offentlig Eiendomsinvest I AS | Oslo | 0,1 % | 2022 | 2025 | Aktiv |
| Global Infrastruktur I AS | Oslo | 0,0 % | 2015 | 2025 | Aktiv |
| Aker ASA | Bærum | 0,0 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
| Public Property Invest ASA | Oslo | 0,0 % | 2024 | 2025 | Slettet |
| Sparebank 1 Smn | Trondheim | 0,0 % | 2019 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Tannlege Rune Kvaran AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tannlege Rune Kvaran AS?
Det er registrert 5 992 selskaper i Norge innen tannlegetjenester, hvorav 16 i Steinkjer.
Er Tannlege Rune Kvaran AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2005, som er lenger enn 81 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 192 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Tannlege Rune Kvaran AS et aktivt selskap?
Tannlege Rune Kvaran AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Tannlege Rune Kvaran AS?
Daglig leder i Tannlege Rune Kvaran AS er Rune Kvaran, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Tannlege Rune Kvaran AS?
Rune Kvaran er registrert som styreleder i Tannlege Rune Kvaran AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvilke eiere står bak Tannlege Rune Kvaran AS?
Største aksjonær i Tannlege Rune Kvaran AS er Rune Kvaran med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Tannlege Rune Kvaran AS?
I 2025 omsatte Tannlege Rune Kvaran AS for 1,69 mill kr. Årsresultatet ble et overskudd på 3,73 mill kr.
Hva er organisasjonsnummeret til Tannlege Rune Kvaran AS?
Tannlege Rune Kvaran AS har organisasjonsnummer 988 395 080. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.