- Omsetning
- 1,0 mill
- −4,4 %
- Resultat
- 856 451
- −2,5 %
Om Holens Accuratus
Holens Accuratus er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Sandnes, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Regnskapsføring og bokføring. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2004. I 2025 hadde Holens Accuratus en omsetning på 1,03 mill kr, en nedgang på 4 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 856 451 kr. Egenkapitalen var 183 755 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 64 innen regnskapsføring og bokføring i Sandnes, og ett av 4 342 i Norge. Det er eldre enn 72 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Regnskapsføring, prosjektstyring og kontoradministrasjon.
API og MCPGET /company/987083808
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/987083808" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "987083808",
"org_form": "ENK",
"nace_code": "69.202",
"nace_desc": "Regnskapsføring og bokføring",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SANDNES", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "987083808" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over selskapet med org.nr 987083808: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er selskapet med org.nr 987083808 registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble selskapet med org.nr 987083808 stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −4,4 % fra 2024 · +23,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,03 mill kr | 846 987 kr | 856 451 kr | 224 790 kr | 183 755 kr | 41 035 kr |
| 2024 | 1,08 mill kr | 867 447 kr | 878 314 kr | 463 232 kr | 199 111 kr | 264 121 kr |
| 2023 | 1,05 mill kr | 861 083 kr | 866 423 kr | 361 383 kr | 116 990 kr | 244 393 kr |
| 2022 | 895 696 kr | 726 152 kr | 728 239 kr | 290 910 kr | 87 797 kr | 203 113 kr |
| 2021 | 837 739 kr | 673 706 kr | 676 186 kr | 242 571 kr | 51 762 kr | 190 809 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 60 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Kundefordringer står for om lag 30 prosent av eiendelene.
API og MCPGET /company/987083808/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/987083808/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "987083808",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1033057,
"operating_profit": 846987,
"net_profit": 856451,
"equity": 183755,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1080601,
"operating_profit": 867447,
"net_profit": 878314,
"equity": 199111,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "987083808" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for selskapet med org.nr 987083808 per år.
Hvordan har omsetningen til selskapet med org.nr 987083808 utviklet seg fra 2021 til 2025?
Hva var driftsmarginen til selskapet med org.nr 987083808 i 2025?
Roller og styre2
Revisor
1Sist endret 06.10.2021Innehaver
1Sist endret 22.07.2004API og MCPGET /company/987083808/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/987083808/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "987083808",
"roles": [
{ "role_type": "Innehaver", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "987083808" })Spør AI-assistenten
List alle roller i selskapet med org.nr 987083808: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvilket revisjonsselskap reviderer selskapet med org.nr 987083808?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Accuratus Regnskap | BEDR | Regnskapsføring og bokføring | Sandnes | − |
Kunngjøringer29
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 24.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.6.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 12.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.10.2021 | Revisor ↗ |
| 12.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.4.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/987083808/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/987083808/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "987083808",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-24", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "987083808" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for selskapet med org.nr 987083808 i Brønnøysundregistrene?
Når ble selskapet med org.nr 987083808 sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte selskapet med org.nr 987083808 sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 81,7 % | 46,4 % |
| Likviditetsgrad | 5,48 | 1,63 |
| Gjeldsgrad | 0,22 | 0,98 |
| Egenkapitalrentabilitet | 466,1 % | 26,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/987083808/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/987083808/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "987083808",
"nace_code": "69.202",
"industry_count": 3536,
"revenue": { "value": 1033057, "percentile": 0.4714 },
"operating_margin": { "value": 0.8199, "percentile": 0.9481 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "987083808" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til selskapet med org.nr 987083808 på i bransjen?
Hvor ligger selskapet med org.nr 987083808 blant de 3536 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til selskapet med org.nr 987083808 sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Sandnes
1 000+ til i Sandnes →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Holens Accuratus
Hvor stor er bransjen Holens Accuratus tilhører?
Holens Accuratus er ett av 64 selskaper innen regnskapsføring og bokføring i Sandnes, og ett av 4 342 på landsbasis.
Hvor lenge har Holens Accuratus eksistert sammenlignet med bransjen?
Holens Accuratus ble etablert i 2004 og er omtrent midt på treet i alder, eldre enn 72 % av selskapene i bransjen.
Er Holens Accuratus et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Holens Accuratus i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Holens Accuratus?
Elin Holen De Capitani er registrert som innehaver i Holens Accuratus.
Går Holens Accuratus med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,03 mill kr, ned 4 % fra 2024. Egenkapitalen var 183 755 kr ved årsslutt.
Hvor solid er økonomien i Holens Accuratus?
Basert på regnskapstallene for 2025 har Holens Accuratus økonomisk helse-vurderingen A (Meget solid) på sokfirma.no sin skala fra A til E.
Hvor holder Holens Accuratus til?
Holens Accuratus holder til i v/ Elin Holen De Capitani Rishagen 18, 4321, SANDNES, i Sandnes kommune i Rogaland.
Hvilket org.nr har Holens Accuratus?
Holens Accuratus har organisasjonsnummer 987 083 808. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Hvilket revisjonsselskap bruker Holens Accuratus?
I Enhetsregisteret er Holens Accuratus registrert med revisor Forus Revisjon AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.