- Omsetning
- 299 501
- −90,4 %
- Resultat
- 61 875
- −86,4 %
Om Kirkenes Motorklubb
Kirkenes Motorklubb er registrert som forening/lag/innretning med forretningsadresse i Sør-Varanger, Finnmark. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers. Virksomheten ble stiftet i 2003 og har vært i drift i 23 år. Vegar Larsen er styrets leder. I 2025 hadde Kirkenes Motorklubb en omsetning på 299 501 kr, en nedgang på 90 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 61 875 kr. Egenkapitalen var 1,40 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 174 innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers i Sør-Varanger, og ett av 74 333 i Norge. Det er eldre enn 62 % av selskapene i bransjen. Forening/lag/innretning er den vanligste selskapsformen i bransjen (99 %).
Aktivitet
Motorklubb, skattefri institusjon. Ideelt formål.
API og MCPGET /company/986814280
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986814280" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986814280",
"name": "KIRKENES MOTORKLUBB",
"org_form": "FLI",
"nace_code": "94.992",
"nace_desc": "Aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SØR-VARANGER", "county": "FINNMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "986814280" })Spør AI-assistenten
Hva driver Kirkenes Motorklubb med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Kirkenes Motorklubb: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Kirkenes Motorklubb registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2024–2025 · −90,4 % fra 2024
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 299 501 kr | 61 875 kr | 61 875 kr | 1,78 mill kr | 1,40 mill kr | 387 679 kr |
| 2024 | 3,13 mill kr | 460 730 kr | 455 893 kr | 1,83 mill kr | 1,33 mill kr | 497 667 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 20 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler.
API og MCPGET /company/986814280/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986814280/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986814280",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 299501, "operating_profit": 61875, "net_profit": 61875, "equity": 1396410, … },
{
"year": 2024,
"revenue": 3133705,
"operating_profit": 460730,
"net_profit": 455893,
"equity": 1334535,
…
}
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "986814280" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Kirkenes Motorklubb utviklet seg fra 2024 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Kirkenes Motorklubb i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Kirkenes Motorklubb fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Roller og styre8
Styre
8Sist endret 22.01.2026API og MCPGET /company/986814280/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986814280/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986814280",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "986814280" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Kirkenes Motorklubb?
List alle roller i Kirkenes Motorklubb: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 18.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/986814280/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986814280/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986814280",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-18", "type": "Godkjente årsregnskap", … }
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "986814280" })Spør AI-assistenten
Når leverte Kirkenes Motorklubb sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Kirkenes Motorklubb i Brønnøysundregistrene?
Når ble Kirkenes Motorklubb sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 78,3 % | 87,8 % |
| Likviditetsgrad | 1,20 | 4,19 |
| Gjeldsgrad | 0,28 | 0,09 |
| Egenkapitalrentabilitet | 4,4 % | 4,2 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -90,4 % | +4,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/986814280/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986814280/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986814280",
"nace_code": "94.992",
"industry_count": 2104,
"revenue": { "value": 299501, "percentile": 0.4521 },
"operating_margin": { "value": 0.2066, "percentile": 0.7574 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "986814280" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Kirkenes Motorklubb blant de 2104 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Kirkenes Motorklubb sammenlignet med andre i bransjen?
Er Kirkenes Motorklubb blant de største selskapene innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers?
Lignende selskaper
AIOgså i Sør-Varanger
1 000+ til i Sør-Varanger →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Kirkenes Motorklubb
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Kirkenes Motorklubb?
Det er registrert 74 333 selskaper i Norge innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, hvorav 174 i Sør-Varanger.
Er Kirkenes Motorklubb et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2003, som er lenger enn 62 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 860 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Kirkenes Motorklubb et aktivt selskap?
Kirkenes Motorklubb er et aktivt selskap registrert som Forening/lag/innretning i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør Kirkenes Motorklubb?
Kirkenes Motorklubb driver innen aktiviteter i andre medlemsorganisasjoner ellers, med NACE-kode 94.992 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Motorklubb, skattefri institusjon.
Hvilken selskapsform har Kirkenes Motorklubb?
Kirkenes Motorklubb er registrert som Forening/lag/innretning (FLI). Dette er en organisasjon drevet på ideelt eller frivillig grunnlag.
Hva er omsetningen til Kirkenes Motorklubb?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 299 501 kr, ned 90 % fra 2024. Egenkapitalen var 1,40 mill kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Kirkenes Motorklubb?
Egenkapitalen i Kirkenes Motorklubb var 1,40 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 78,3 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Kirkenes Motorklubb?
Kirkenes Motorklubb er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hva er organisasjonsnummeret til Kirkenes Motorklubb?
Kirkenes Motorklubb har organisasjonsnummer 986 814 280. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Finnmark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.