Ini Style Sartor AS
- Omsetning
- 13,2 mill
- +35,3 %
- Resultat
- −1,0 mill
- 7 års regnskap
- Ansatte
- 9
Om Ini Style Sartor AS
Ini Style Sartor AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med klær. Virksomheten ble stiftet i 2003 og har vært i drift i 23 år. Karin Bognøy Ingebrigtsen er daglig leder, og Karin Bognøy Ingebrigtsen er styreleder. I 2025 hadde Ini Style Sartor AS en omsetning på 13,24 mill kr, en økning på 35 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 1,01 mill kr. Egenkapitalen var 959 531 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Karo Eiendom AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 234 innen detaljhandel med klær i Bergen, og ett av 5 463 i Norge. Det er eldre enn 87 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (53 %).
Aktivitet og formål
Handelsvirksomhet innen konfeksjon, samt annen virksomhet som naturlig henhører under dette.
API og MCPGET /company/986363106
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986363106" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986363106",
"name": "INI STYLE SARTOR AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "47.710",
"nace_desc": "Detaljhandel med klær",
"employees": 9,
"address": { "municipality": "BERGEN", "county": "VESTLAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "986363106" })Spør AI-assistenten
Hva driver Ini Style Sartor AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Ini Style Sartor AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Ini Style Sartor AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +35,3 % fra 2024 · +49,9 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13,24 mill kr | −1,06 mill kr | −1,01 mill kr | 4,07 mill kr | 959 531 kr | 3,11 mill kr |
| 2024 | 9,79 mill kr | −1,24 mill kr | −1,28 mill kr | 4,11 mill kr | 1,61 mill kr | 2,50 mill kr |
| 2023 | 11,03 mill kr | 68 236 kr | 62 527 kr | 4,21 mill kr | 2,89 mill kr | 1,32 mill kr |
| 2022 | 11,30 mill kr | 83 184 kr | 82 463 kr | 4,97 mill kr | – | 2,14 mill kr |
| 2021 | 8,83 mill kr | −36 427 kr | −39 811 kr | 5,18 mill kr | 2,74 mill kr | 2,44 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 51 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 34 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler.
API og MCPGET /company/986363106/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986363106/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986363106",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 13239187,
"operating_profit": -1062343,
"net_profit": -1006479,
"equity": 959531,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 9785888,
"operating_profit": -1241815,
"net_profit": -1278672,
"equity": 1608858,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "986363106" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Ini Style Sartor AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ini Style Sartor AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ini Style Sartor AS per år.
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 17.12.2003Styre
2Sist endret 05.05.2026Regnskapsfører
1Sist endret 31.10.2026Revisor
1Sist endret 03.12.2014API og MCPGET /company/986363106/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986363106/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986363106",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "986363106" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Ini Style Sartor AS?
List alle roller i Ini Style Sartor AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Ini Style Sartor AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Karo Eiendom AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/986363106/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986363106/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986363106",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "KARO EIENDOM AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "986363106" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Ini Style Sartor AS eier Karo Eiendom AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Ini Style Sartor AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Ini Style Sartor AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Karo Eiendom AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/986363106/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986363106/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986363106",
"chain": [
{ "org_no": "952299395", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "986363106", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "986363106" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Ini Style Sartor AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Ini Style Sartor AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Ini Style Sartor AS | BEDR | Detaljhandel med klær | Øygarden | 9 |
Kunngjøringer29
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 14.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.5.2026 | Styre ↗ |
| 3.12.2025 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 20.10.2025 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 29.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/986363106/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986363106/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986363106",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-14", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-05-05", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "986363106" })Spør AI-assistenten
Når leverte Ini Style Sartor AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Ini Style Sartor AS sist endret?
Hvilke fusjoner har Ini Style Sartor AS vært involvert i?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+VKST AS(Regnskapsfører)−GODT REGNSKAP AS(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Bjarne Ronny Ingebrigtsen(Varamedlem)+Karin Bognøy Ingebrigtsen(Styrets leder)−Bjarne Ronny Ingebrigtsen(Styrets leder)−Karin Bognøy Ingebrigtsen(Varamedlem)
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 33,5 % av driftsinntektene — 9,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -8,0 % | 1,8 % |
| Resultatmargin | -7,6 % | 0,9 % |
| Egenkapitalandel | 23,6 % | 34,6 % |
| Likviditetsgrad | 1,30 | 1,71 |
| Gjeldsgrad | 3,24 | 0,86 |
| Egenkapitalrentabilitet | -104,9 % | 5,2 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +35,3 % | +3,0 % |
| Omsetning per ansatt | 1,47 mill kr | 987 546,902 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 50,8 % | 53,2 % |
| Lønnskostnad | 33,5 % | 23,6 % |
| Annen driftskostnad | 23,5 % | 18,9 % |
| Avskrivninger | 0,1 % | 0,5 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/986363106/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/986363106/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "986363106",
"nace_code": "47.710",
"industry_count": 2627,
"revenue": { "value": 13239187, "percentile": 0.8822 },
"operating_margin": { "value": -0.0802, "percentile": 0.2577 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "986363106" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Ini Style Sartor AS på i bransjen?
Hvor ligger Ini Style Sartor AS blant de 2627 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Ini Style Sartor AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Ini Style Sartor AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Ini Style Sartor AS?
Det er registrert 5 463 selskaper i Norge innen detaljhandel med klær, hvorav 234 i Bergen.
Er Ini Style Sartor AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2003, som er lenger enn 87 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 48 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Ini Style Sartor AS i Enhetsregisteret?
Ini Style Sartor AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva slags selskap er Ini Style Sartor AS?
Ini Style Sartor AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Ini Style Sartor AS?
Daglig leder i Ini Style Sartor AS er Karin Bognøy Ingebrigtsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvilke eiere står bak Ini Style Sartor AS?
Største aksjonær i Ini Style Sartor AS er Karo Eiendom AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Ini Style Sartor AS?
Ini Style Sartor AS hadde i 2025 en omsetning på 13,24 mill kr og et underskudd på 1,01 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Ini Style Sartor AS?
Ini Style Sartor AS er vurdert til C – Moderat i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem er revisor for Ini Style Sartor AS?
Ini Style Sartor AS bruker Vkst AS som regnskapsfører og Revisor Vest AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.