Rune Sørbråten
Org.nr 984682085
Om Rune Sørbråten
Rune Sørbråten er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Nord-Aurdal, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Rengjøring av bygninger. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2002.
Aktivitet
Rengjøringsvirksomhet Kjøp og salg av renholdsprodukter, og ting som naturlig hører under dette.
Roller og styre1
Innehaver
1Sist endret 10.07.2002Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Fagernes Miljøservice | BEDR | Rengjøring av bygninger | Nord-Aurdal | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 29.1.2022 | Forretningsadresse ↗ |
| 1.1.2020 | Forretningsadresse ↗ |
| 9.3.2016 | Forretningsadresse ↗ |
| 10.7.2002 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Innehaver er også involvert i
4 selskaperLignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Rune Sørbråten
Hva er statusen til Rune Sørbråten?
Rune Sørbråten er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Rune Sørbråten med?
Rune Sørbråten driver innen rengjøring av bygninger, med NACE-kode 81.210 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Rengjøringsvirksomhet Kjøp og salg av renholdsprodukter, og ting som naturlig hører under dette.
Hva slags selskap er Rune Sørbråten?
Rune Sørbråten er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.
Hvem er innehaver av Rune Sørbråten?
Innehaver i Rune Sørbråten er Rune Sørbråten, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvor ligger Rune Sørbråten?
Forretningsadressen til Rune Sørbråten er Sjurudvegen 60, 2910, AURDAL i Nord-Aurdal kommune.
Hvordan kommer jeg i kontakt med Rune Sørbråten?
I Enhetsregisteret har Rune Sørbråten registrert telefonnummer 61 36 55 15.
Hvor lenge har Rune Sørbråten eksistert?
Rune Sørbråten ble stiftet i 2002 og har dermed vært registrert i rundt 24 år.
Hva er organisasjonsnummeret til Rune Sørbråten?
Rune Sørbråten har organisasjonsnummer 984 682 085. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.