Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Heggstadmyra 11 AS

Org.nr 984593198
Omsetning
7,0 mill
+2,6 %
Resultat
1,9 mill
−9,2 %
Mer

Om Heggstadmyra 11 AS

Heggstadmyra 11 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Rørleggerarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2002 og har vært i drift i 24 år. Sandor Nagy er daglig leder, og Sandor Nagy er styreleder. I 2025 hadde Heggstadmyra 11 AS en omsetning på 7,03 mill kr, en økning på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 1,89 mill kr. Egenkapitalen var 28,54 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nawi AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 143 innen rørleggerarbeid i Trondheim, og ett av 4 976 i Norge. Det er eldre enn 83 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).

Aktivitet

Utleie av næringseiendom til forretningsdrivende.

Formål

Erverv, utvikling og drift av fast eiendom og alt som står i forbindelse med dette.

API og MCPGET /company/984593198

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/984593198" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "984593198",
  "name": "HEGGSTADMYRA 11 AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "43.221",
  "nace_desc": "Rørleggerarbeid",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "984593198" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor i Trondheim holder Heggstadmyra 11 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
  • Er Heggstadmyra 11 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
  • Hva driver Heggstadmyra 11 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025 · +2,6 % fra 2024 · +21 % over 4 år

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20257,03 mill kr2,34 mill kr1,89 mill kr31,09 mill kr28,54 mill kr2,55 mill kr
20246,85 mill kr2,85 mill kr2,08 mill kr30,17 mill kr26,65 mill kr3,51 mill kr
20236,34 mill kr2,30 mill kr1,59 mill kr34,65 mill kr24,58 mill kr10,08 mill kr
20225,80 mill kr2,05 mill kr1,45 mill kr32,81 mill kr22,99 mill kr9,82 mill kr
20215,81 mill kr2,17 mill kr1,52 mill kr28,70 mill kr21,36 mill kr7,35 mill kr

Balanse

2025
Eiendeler31,09 mill kr
Anleggsmidler89 %27,72 mill krOmløpsmidler11 %3,37 mill kr
Egenkapital og gjeld31,09 mill kr
Innskutt egenkapital11 %3,32 mill krOpptjent egenkapital81 %25,23 mill krKortsiktig gjeld4 %1,17 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader4,69 mill kr
Finansinntekter86 046 kr
Finanskostnader3 420 kr
Netto finans82 626 kr
Ordinært resultat før skatt2,42 mill kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Den største kostnadsposten i 2025-regnskapet er andre driftskostnader, som utgjør om lag 48 prosent av driftsinntektene.

Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.

API og MCPGET /company/984593198/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/984593198/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "984593198",
  "years": [
    {
      "year": 2025,
      "revenue": 7032802,
      "operating_profit": 2339397,
      "net_profit": 1888473,
      "equity": 28543239,
      …
    },
    {
      "year": 2024,
      "revenue": 6853055,
      "operating_profit": 2849749,
      "net_profit": 2079399,
      "equity": 26654766,
      …
    },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "984593198" })

Spør AI-assistenten

  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Heggstadmyra 11 AS per år.
  • Hvordan har omsetningen til Heggstadmyra 11 AS utviklet seg fra 2021 til 2025?
  • Hva var driftsmarginen til Heggstadmyra 11 AS i 2025?

Roller og styre4

Daglig leder

1Sist endret 29.04.2008
Sandor Nagy(f. 1958)
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 29.04.2008
Sandor Nagy(f. 1958)
Styrets lederSignatur
Varamedlem

Revisor

1Sist endret 11.11.2020
Revisor
repr. PERGUS ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →
API og MCPGET /company/984593198/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/984593198/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "984593198",
  "roles": [
    { "role_type": "Daglig leder", … },
    { "role_type": "Revisor", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "984593198" })

Spør AI-assistenten

  • List alle roller i Heggstadmyra 11 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
  • Hvem sitter i styret i Heggstadmyra 11 AS?
  • Hvem er daglig leder og styreleder i Heggstadmyra 11 AS?

Aksjonærer og eierstruktur

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Nawi ASSelskapOrdinære aksjer100,0 %4 000

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/984593198/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/984593198/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "984593198",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "NAWI AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "984593198" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Heggstadmyra 11 AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor stor andel av Heggstadmyra 11 AS eier Nawi AS, og hvem eier resten?
  • Hvor mange aksjonærer har Heggstadmyra 11 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Mette Nagy Stovner
49,8 %

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Heggstadmyra 11 ASBEDRRørleggerarbeidTrondheim−

Kunngjøringer49

API og MCPGET /company/984593198/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/984593198/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "984593198",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-10-31", "type": "Vedtektsfestet formål", … },
    { "dato": "2026-10-31", "type": "Vedtektsdato", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "984593198" })

Spør AI-assistenten

  • Hvilke fusjoner har Heggstadmyra 11 AS vært involvert i?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Heggstadmyra 11 AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Heggstadmyra 11 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Formål:Kjøp og salg av eiendommer, utleievirksomhet til forretningsdrivende, eiendomsutvikling og alt hva som derved står i forbindelse samt deltakelse som aksjonær eller på annen måte i andre foretagender.→Erverv, utvikling og drift av fast eiendom og alt som står i forbindelse med dette.
  2. Endring i roller og styre
    −SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN AS(Regnskapsfører)
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Selskapsopplysninger oppdatert
    Bransje:43.220 VVS-arbeid→43.221 Rørleggerarbeid
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Annen driftskostnad utgjør 47,6 % av driftsinntektene — 32,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Driftsmargin33,3 %4,4 %
Resultatmargin26,9 %3,6 %
Egenkapitalandel91,8 %40,9 %
Likviditetsgrad2,881,63
Gjeldsgrad0,091,09
Egenkapitalrentabilitet6,6 %15,1 %
Omsetningsvekst (siste år)+2,6 %+1,3 %
Andel av driftsinntekter2025Bransjemedian
Lønnskostnad5,3 %34,9 %
Annen driftskostnad47,6 %14,8 %
Avskrivninger13,9 %1,4 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/984593198/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/984593198/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "984593198",
  "nace_code": "43.221",
  "industry_count": 3306,
  "revenue": { "value": 7032802, "percentile": 0.7016 },
  "operating_margin": { "value": 0.3326, "percentile": 0.9314 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "984593198" })

Spør AI-assistenten

  • Hvordan er lønnsomheten til Heggstadmyra 11 AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Heggstadmyra 11 AS blant de største selskapene innen rørleggerarbeid?
  • Hvor solid er Heggstadmyra 11 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?

Ofte spurt om Heggstadmyra 11 AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Heggstadmyra 11 AS?

Det er registrert 4 976 selskaper i Norge innen rørleggerarbeid, hvorav 143 i Trondheim.

Er Heggstadmyra 11 AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2002, som er lenger enn 83 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 59 andre selskaper i bransjen etablert.

Går Heggstadmyra 11 AS bedre enn andre i bransjen?

Heggstadmyra 11 AS hadde en driftsmargin på 33,3 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 4,4 % for rørleggerarbeid.

Hva er statusen til Heggstadmyra 11 AS?

Heggstadmyra 11 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i Heggstadmyra 11 AS?

Daglig leder i Heggstadmyra 11 AS er Sandor Nagy, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvilke eiere står bak Heggstadmyra 11 AS?

Største aksjonær i Heggstadmyra 11 AS er Nawi AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Hva er omsetningen til Heggstadmyra 11 AS?

Heggstadmyra 11 AS hadde i 2025 en omsetning på 7,03 mill kr og et overskudd på 1,89 mill kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Heggstadmyra 11 AS?

Heggstadmyra 11 AS er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.

Hvor ligger Heggstadmyra 11 AS?

Forretningsadressen til Heggstadmyra 11 AS er Heggstadmyra 11, 7080, HEIMDAL i Trondheim kommune.

Er Heggstadmyra 11 AS registrert i MVA-registeret?

Heggstadmyra 11 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2002) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Trøndelag