Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Tømrar Magnus Andre Sundal

Org.nr 983440738

Om Tømrar Magnus Andre Sundal

Tømrar Magnus Andre Sundal er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Kinn, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Snekkerarbeid. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2001. Selskapet er ett av 31 innen snekkerarbeid i Kinn, og ett av 11 274 i Norge. Det er eldre enn 88 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (68 %).

Aktivitet

Tømrar: oppføring av bolig, næringsbygg, tilbygg og restaurering av slike bygg m.m. Melkeproduksjon på storfe.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Tømrar Magnus Andre Sundal. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 18.12.2025
Regnskapsfører
repr. ASPIA NORGE ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 30.06.2001
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Tømrar Magnus Andre SundalBEDRSnekkerarbeidKinn−

Innehaver er også involvert i

5 selskaper

Ofte spurt om Tømrar Magnus Andre Sundal

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tømrar Magnus Andre Sundal?

Det er registrert 11 274 selskaper i Norge innen snekkerarbeid, hvorav 31 i Kinn.

Er Tømrar Magnus Andre Sundal et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2001, som er lenger enn 88 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 126 andre selskaper i bransjen etablert.

Hvilken status har Tømrar Magnus Andre Sundal i Enhetsregisteret?

Tømrar Magnus Andre Sundal er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva gjør Tømrar Magnus Andre Sundal?

Tømrar Magnus Andre Sundal driver innen snekkerarbeid, med NACE-kode 43.320 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Tømrar: oppføring av bolig, næringsbygg, tilbygg og restaurering av slike bygg m.m.

Hvem er innehaver av Tømrar Magnus Andre Sundal?

Innehaver i Tømrar Magnus Andre Sundal er Magnus Andre Sundal, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Tømrar Magnus Andre Sundal?

Forretningsadressen til Tømrar Magnus Andre Sundal er Norddalsfjord 1601, 6910, FLORØ i Kinn kommune.

Er Tømrar Magnus Andre Sundal registrert i MVA-registeret?

Tømrar Magnus Andre Sundal er registrert i MVA-registeret (siden 2001) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til Tømrar Magnus Andre Sundal?

Organisasjonsnummeret til Tømrar Magnus Andre Sundal er 983 440 738. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 30.06.2001.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Vestland