Safe Management AS
- Omsetning
- 2,3 mill
- −9,4 %
- Resultat
- −119 036
- 7 års regnskap
Om Safe Management AS
Safe Management AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Fredrikstad, Østfold. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Virksomheten ble stiftet i 2000 og har vært i drift i 26 år. Trond Aaslid er styrets leder. I 2025 hadde Safe Management AS en omsetning på 2,31 mill kr, en nedgang på 9 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 119 036 kr. Egenkapitalen var 142 560 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Oda Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 388 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Fredrikstad, og ett av 31 917 i Norge. Det er eldre enn 94 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (55 %).
Aktivitet
Konsulenttjenester innen ledelse, økonomi og regnskap, innkjøp og logistikk og teknologiutvikling. Utleie av personal.
Formål
Utleie av konsulenter og personal til både interne og eksterne selskaper.
API og MCPGET /company/981459075
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/981459075" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "981459075",
"name": "SAFE MANAGEMENT AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "70.200",
"nace_desc": "Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning",
"employees": null,
"address": { "municipality": "FREDRIKSTAD", "county": "ØSTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "981459075" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Safe Management AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Safe Management AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Fredrikstad holder Safe Management AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −9,4 % fra 2024 · −55,2 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,31 mill kr | −152 609 kr | −119 036 kr | 1,07 mill kr | 142 560 kr | 928 852 kr |
| 2024 | 2,54 mill kr | −560 642 kr | −437 301 kr | 1,66 mill kr | −19 684 kr | 1,68 mill kr |
| 2023 | 5,99 mill kr | −97 709 kr | 52 097 kr | 2,41 mill kr | −19 683 kr | 2,43 mill kr |
| 2022 | 5,41 mill kr | −22 502 kr | 9 380 kr | 1,81 mill kr | −71 782 kr | 1,88 mill kr |
| 2021 | 5,14 mill kr | 63 017 kr | 11 227 kr | 1,62 mill kr | −81 161 kr | 1,70 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 75 prosent av driftsinntektene. Regnskapet inneholder konsernbidrag.
Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
- Til gode hos konsernselskaper
- 360 000 kr (34 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 170 000 kr (16 % av balansen)
API og MCPGET /company/981459075/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/981459075/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "981459075",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2306170,
"operating_profit": -152609,
"net_profit": -119036,
"equity": 142560,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2544910,
"operating_profit": -560642,
"net_profit": -437301,
"equity": -19684,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "981459075" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Safe Management AS i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til Safe Management AS fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Hvor stort underskudd hadde Safe Management AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 24.07.2025API og MCPGET /company/981459075/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/981459075/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "981459075",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "981459075" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Safe Management AS?
List alle roller i Safe Management AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Oda Invest AS100 %
- Safe Innovations AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Oda Invest AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 5 000 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/981459075/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/981459075/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "981459075",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "ODA INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "981459075" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Safe Management AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Safe Management AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Safe Management AS eier Oda Invest AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Oda Invest AS
7 selskaperAPI og MCPGET /company/981459075/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/981459075/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "981459075",
"chain": [
{ "org_no": "987668989", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "886709102", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "981459075", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "981459075" })Spør AI-assistenten
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Safe Management AS?
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Safe Management AS?
Hvem eier Safe Management AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Safe Management AS | BEDR | Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning | Fredrikstad | − |
Kunngjøringer58
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.7.2025 | Styre ↗ |
| 12.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 3.8.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 23.11.2023 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.7.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.12.2022 | Revisjon av årsregnskap ↗ |
| 15.12.2022 | Revisor ↗ |
| 14.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/981459075/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/981459075/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "981459075",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-24", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "981459075" })Spør AI-assistenten
Når ble Safe Management AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Safe Management AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Safe Management AS sist endret?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 74,9 % av driftsinntektene — 26,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | -6,6 % | 8,4 % |
| Resultatmargin | -5,2 % | 11,3 % |
| Egenkapitalandel | 13,3 % | 63,5 % |
| Likviditetsgrad | 1,04 | 2,10 |
| Gjeldsgrad | 6,52 | 0,32 |
| Egenkapitalrentabilitet | -83,5 % | 6,5 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | -9,4 % | -1,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 74,9 % | 48,0 % |
| Annen driftskostnad | 31,7 % | 15,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/981459075/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/981459075/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "981459075",
"nace_code": "70.200",
"industry_count": 16836,
"revenue": { "value": 2306170, "percentile": 0.8594 },
"operating_margin": { "value": -0.0662, "percentile": 0.2815 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "981459075" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Safe Management AS på i bransjen?
Hvor ligger Safe Management AS blant de 16836 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Safe Management AS sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 5 tilVis færre
Folk spør om Safe Management AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Safe Management AS?
Det er registrert 31 917 selskaper i Norge innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, hvorav 388 i Fredrikstad.
Er Safe Management AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2000, som er lenger enn 94 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 298 andre selskaper i bransjen etablert.
Hvilken status har Safe Management AS i Enhetsregisteret?
Safe Management AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Safe Management AS?
Safe Management AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvilke eiere står bak Safe Management AS?
Største aksjonær i Safe Management AS er Oda Invest AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hvordan går det økonomisk med Safe Management AS?
I 2025 omsatte Safe Management AS for 2,31 mill kr, ned 9 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 119 036 kr.
Hvor solid er balansen til Safe Management AS?
Egenkapitalen i Safe Management AS var 142 560 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 13,3 % av totalkapitalen.
Er Safe Management AS registrert i MVA-registeret?
Safe Management AS er registrert i MVA-registeret (siden 2012) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Hva er organisasjonsnummeret til Safe Management AS?
Organisasjonsnummeret til Safe Management AS er 981 459 075. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 14.01.2000.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Østfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.