Omsorgsboliger Voll STI
- Omsetning
- 446 086
- −10,3 %
- Resultat
- 39 726
- −45,7 %
Om Omsorgsboliger Voll STI
Omsorgsboliger Voll STI er registrert som stiftelse med forretningsadresse i Rennebu, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Omsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse. Virksomheten ble stiftet i 1999 og har vært i drift i 27 år. Arnt Inge Storeng er daglig leder, og Arnt Inge Storeng er styreleder. I 2025 hadde Omsorgsboliger Voll STI en omsetning på 446 086 kr, en nedgang på 10 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 39 726 kr. Egenkapitalen var 1,77 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 17 i Norge innen omsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse. Det er eldre enn 69 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Stiftelsens formål er bygging og drift av omsorgsboliger.
API og MCPGET /company/980708365
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/980708365" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "980708365",
"name": "OMSORGSBOLIGER VOLL STI",
"org_form": "STI",
"nace_code": "87.300",
"nace_desc": "Omsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse",
"employees": null,
"address": { "municipality": "RENNEBU", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "980708365" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Omsorgsboliger Voll STI registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Omsorgsboliger Voll STI stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Rennebu holder Omsorgsboliger Voll STI til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −10,3 % fra 2024 · −4,2 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 446 086 kr | 34 858 kr | 39 726 kr | 1,83 mill kr | 1,77 mill kr | 64 189 kr |
| 2024 | 497 421 kr | 81 064 kr | 73 202 kr | 1,85 mill kr | 1,73 mill kr | 122 770 kr |
| 2023 | 491 892 kr | 70 879 kr | 61 518 kr | 1,95 mill kr | 1,65 mill kr | 291 843 kr |
| 2022 | 409 948 kr | 916 kr | −1 941 kr | 2,03 mill kr | 1,59 mill kr | 434 336 kr |
| 2021 | 465 886 kr | 61 745 kr | 56 159 kr | 2,18 mill kr | 1,59 mill kr | 582 426 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIBankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 11 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/980708365/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/980708365/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "980708365",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 446086, "operating_profit": 34858, "net_profit": 39726, "equity": 1766192, … },
{ "year": 2024, "revenue": 497421, "operating_profit": 81064, "net_profit": 73202, "equity": 1726466, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "980708365" })Spør AI-assistenten
Hvor mye falt omsetningen til Omsorgsboliger Voll STI fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Omsorgsboliger Voll STI de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Omsorgsboliger Voll STI per år.
Roller og styre7
Daglig leder
1Sist endret 19.09.2016Styre
4Sist endret 27.01.2026Regnskapsfører
1Sist endret 14.03.2025Revisor
1Sist endret 18.01.2020API og MCPGET /company/980708365/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/980708365/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "980708365",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "980708365" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Omsorgsboliger Voll STI?
List alle roller i Omsorgsboliger Voll STI: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Omsorgsboliger Voll STI?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Omsorgsboliger Voll STI | AAFY | Omsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse | Rennebu | − |
Kunngjøringer27
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.3.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.6.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.6.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 18.3.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.2.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.7.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.7.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/980708365/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/980708365/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "980708365",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-06", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-10", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "980708365" })Spør AI-assistenten
Når leverte Omsorgsboliger Voll STI sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Omsorgsboliger Voll STI i Brønnøysundregistrene?
Når ble Omsorgsboliger Voll STI sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 96,5 % | 46,3 % |
| Likviditetsgrad | 4,39 | 2,15 |
| Gjeldsgrad | 0,04 | 0,68 |
| Egenkapitalrentabilitet | 2,2 % | 3,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/980708365/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/980708365/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "980708365",
"nace_code": "87.300",
"industry_count": 13,
"revenue": { "value": 446086, "percentile": 0.4167 },
"operating_margin": { "value": 0.0781, "percentile": 0.4444 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "980708365" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Omsorgsboliger Voll STI sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Omsorgsboliger Voll STI på i bransjen?
Hvor ligger Omsorgsboliger Voll STI blant de 13 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Investeringer
OMSORGSBOLIGER VOLL STI eier aksjer i 1 selskap
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Kvikne-Rennebu Kraftlag AS | Rennebu | 0,2 % | 2018 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Ofte spurt om Omsorgsboliger Voll STI
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Omsorgsboliger Voll STI?
Det er registrert 17 selskaper i Norge innen omsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse.
Er Omsorgsboliger Voll STI et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1999, som er lenger enn 69 % av selskapene i samme bransje.
Hva er statusen til Omsorgsboliger Voll STI?
Omsorgsboliger Voll STI er et aktivt selskap registrert som Stiftelse i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Omsorgsboliger Voll STI med?
Omsorgsboliger Voll STI driver innen omsorgstjenester i botilbud for eldre eller personer med fysisk funksjonsnedsettelse, med NACE-kode 87.300 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Stiftelsens formål er bygging og drift av omsorgsboliger.
Hvem er daglig leder i Omsorgsboliger Voll STI?
Daglig leder i Omsorgsboliger Voll STI er Arnt Inge Storeng, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem sitter i styret i Omsorgsboliger Voll STI?
Arnt Inge Storeng er registrert som styreleder i Omsorgsboliger Voll STI, i et styre med 3 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hva er omsetningen til Omsorgsboliger Voll STI?
I 2025 omsatte Omsorgsboliger Voll STI for 446 086 kr, ned 10 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 39 726 kr.
Hvor solid er balansen til Omsorgsboliger Voll STI?
Egenkapitalen i Omsorgsboliger Voll STI var 1,77 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 96,5 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Omsorgsboliger Voll STI?
Omsorgsboliger Voll STI er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.