Solum Kirkestue STI
- Omsetning
- 165 616
- −6,2 %
- Resultat
- −42 609
- −221 %
Om Solum Kirkestue STI
Solum Kirkestue STI er registrert som stiftelse med forretningsadresse i Skien, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i religiøse organisasjoner. Virksomheten ble stiftet i 1992 og har vært i drift i 34 år. Vetle Øverland er styrets leder. I 2025 hadde Solum Kirkestue STI en omsetning på 165 616 kr, en nedgang på 6 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 42 609 kr. Egenkapitalen var 682 016 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 81 innen aktiviteter i religiøse organisasjoner i Skien, og ett av 6 084 i Norge. Det er eldre enn 72 % av selskapene i bransjen. Bare 3 % av selskapene i bransjen har samme selskapsform.
Aktivitet
Eie og drive kirkestuen
API og MCPGET /company/977184312
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/977184312" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "977184312",
"name": "SOLUM KIRKESTUE STI",
"org_form": "STI",
"nace_code": "94.910",
"nace_desc": "Aktiviteter i religiøse organisasjoner",
"employees": null,
"address": { "municipality": "SKIEN", "county": "TELEMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "977184312" })Spør AI-assistenten
Hvor i Skien holder Solum Kirkestue STI til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Solum Kirkestue STI registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Solum Kirkestue STI med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −6,2 % fra 2024 · +31,7 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165 616 kr | −51 834 kr | −42 609 kr | 682 016 kr | 682 016 kr | 0 kr |
| 2024 | 176 502 kr | 28 117 kr | 35 223 kr | 724 625 kr | 724 625 kr | 0 kr |
| 2023 | 167 950 kr | −3 182 kr | −1 900 kr | 690 106 kr | 689 403 kr | 703 kr |
| 2022 | 152 536 kr | 1 224 kr | 1 276 kr | 726 837 kr | 691 302 kr | 35 535 kr |
| 2021 | 125 788 kr | −19 768 kr | −19 768 kr | 690 026 kr | 690 026 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 38 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/977184312/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/977184312/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "977184312",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 165616, "operating_profit": -51834, "net_profit": -42609, "equity": 682016, … },
{ "year": 2024, "revenue": 176502, "operating_profit": 28117, "net_profit": 35223, "equity": 724625, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "977184312" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Solum Kirkestue STI i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Solum Kirkestue STI de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Solum Kirkestue STI per år.
Roller og styre7
Styre
6Sist endret 07.03.2022Revisor
1Sist endret 21.06.2014API og MCPGET /company/977184312/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/977184312/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "977184312",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "977184312" })Spør AI-assistenten
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Solum Kirkestue STI?
List alle roller i Solum Kirkestue STI: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Solum Kirkestue STI?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Solum Kirkestue STI | AAFY | Aktiviteter i religiøse organisasjoner | Skien | − |
Kunngjøringer25
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 25.2.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.2.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.3.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.10.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.4.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.3.2019 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.3.2018 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.2.2017 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/977184312/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/977184312/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "977184312",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-02-25", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "977184312" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Solum Kirkestue STI i Brønnøysundregistrene?
Når ble Solum Kirkestue STI sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Solum Kirkestue STI sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Endring i roller og styre
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 100,0 % | 91,2 % |
| Gjeldsgrad | 0,00 | 0,09 |
| Egenkapitalrentabilitet | -6,2 % | 3,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/977184312/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/977184312/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "977184312",
"nace_code": "94.910",
"industry_count": 424,
"revenue": { "value": 165616, "percentile": 0.1762 },
"operating_margin": { "value": -0.313, "percentile": 0.0851 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "977184312" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Solum Kirkestue STI sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Solum Kirkestue STI på i bransjen?
Hvor ligger Solum Kirkestue STI blant de 424 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Solum Kirkestue STI
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Solum Kirkestue STI?
Det er registrert 6 084 selskaper i Norge innen aktiviteter i religiøse organisasjoner, hvorav 81 i Skien.
Er Solum Kirkestue STI et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1992, som er lenger enn 72 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 39 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Solum Kirkestue STI et aktivt selskap?
Solum Kirkestue STI er et aktivt selskap registrert som Stiftelse i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Solum Kirkestue STI med?
Solum Kirkestue STI driver innen aktiviteter i religiøse organisasjoner, med NACE-kode 94.910 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Eie og drive kirkestuen.
Hvem sitter i styret i Solum Kirkestue STI?
Vetle Øverland er registrert som styreleder i Solum Kirkestue STI, i et styre med 5 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.
Hvordan går det økonomisk med Solum Kirkestue STI?
I 2025 omsatte Solum Kirkestue STI for 165 616 kr, ned 6 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 42 609 kr.
Hvor solid er balansen til Solum Kirkestue STI?
Egenkapitalen i Solum Kirkestue STI var 682 016 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 100 % av totalkapitalen.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Solum Kirkestue STI?
Solum Kirkestue STI er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem er revisor for Solum Kirkestue STI?
Bdo AS er registrert som revisor for Solum Kirkestue STI.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.