BRL Innherredsveien 58-60
- Omsetning
- 2,6 mill
- +5,1 %
- Resultat
- −396 799
- −289,2 %
Om BRL Innherredsveien 58-60
BRL Innherredsveien 58-60 er registrert som borettslag med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 1995 og har vært i drift i 31 år. Ragnhild Granskogen er styrets leder. I 2025 hadde BRL Innherredsveien 58-60 en omsetning på 2,60 mill kr, en økning på 5 % fra 2024. Selskapet endte året med et underskudd på 396 799 kr. Egenkapitalen var 6,11 mill kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 2 888 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Trondheim, og ett av 47 205 i Norge. Det er eldre enn 71 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Erverv og forvaltning av eiendom.
Formål
Borettslag.
API og MCPGET /company/976002008
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/976002008" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "976002008",
"name": "BRL INNHERREDSVEIEN 58-60",
"org_form": "BRL",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "976002008" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er BRL Innherredsveien 58-60 registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble BRL Innherredsveien 58-60 stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Trondheim holder BRL Innherredsveien 58-60 til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +5,1 % fra 2024 · +12 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,60 mill kr | 82 338 kr | −396 799 kr | 21,20 mill kr | 6,11 mill kr | 15,09 mill kr |
| 2024 | 2,47 mill kr | 743 293 kr | 209 771 kr | 21,96 mill kr | 6,51 mill kr | 15,45 mill kr |
| 2023 | 2,47 mill kr | 169 765 kr | −258 786 kr | 22,26 mill kr | 10,87 mill kr | 11,39 mill kr |
| 2022 | 2,26 mill kr | 785 589 kr | 569 278 kr | 22,32 mill kr | 11,13 mill kr | 11,19 mill kr |
| 2021 | 2,32 mill kr | −502 321 kr | −645 596 kr | 21,72 mill kr | 10,56 mill kr | 11,16 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 95 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/976002008/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/976002008/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "976002008",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2598260,
"operating_profit": 82338,
"net_profit": -396799,
"equity": 6109854,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 2472304,
"operating_profit": 743293,
"net_profit": 209771,
"equity": 6506653,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "976002008" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde BRL Innherredsveien 58-60 i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til BRL Innherredsveien 58-60 de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for BRL Innherredsveien 58-60 per år.
Roller og styre8
Styre
5Sist endret 12.06.2026Regnskapsfører
1Sist endret 28.11.2016Revisor
1Sist endret 11.11.2024Forretningsfører
1Sist endret 12.07.2019API og MCPGET /company/976002008/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/976002008/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "976002008",
"roles": [
{ "role_type": "Forretningsfører", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "976002008" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for BRL Innherredsveien 58-60?
Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har BRL Innherredsveien 58-60?
List alle roller i BRL Innherredsveien 58-60: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| BRL Innherredsveien 58-60 | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Trondheim | − |
Kunngjøringer53
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 30.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.6.2026 | Styre ↗ |
| 14.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.6.2025 | Styre ↗ |
| 11.11.2024 | Revisor ↗ |
| 12.10.2024 | Vedtektsdato ↗ |
| 12.10.2024 | Foretaksnavn ↗ |
| 10.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 15.8.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 23.3.2023 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/976002008/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/976002008/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "976002008",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-30", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-06-12", "type": "Styre", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "976002008" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i BRL Innherredsveien 58-60 sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for BRL Innherredsveien 58-60 i Brønnøysundregistrene?
Når ble BRL Innherredsveien 58-60 sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+Wibecke Nederhagen Hope-Leiros(Varamedlem)−Wibecke Nederhagen Hope(Varamedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+Pablo Andrés Gervasoni(Varamedlem)+Snorre Fjæran(Styremedlem)+Wibecke Nederhagen Hope(Varamedlem)−Lars Haugdal Andersen(Styremedlem)−Mads Valla(Varamedlem)−Terje Petter Leiros(Varamedlem)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 95,2 % av driftsinntektene — 27,0 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 3,2 % | 18,4 % |
| Resultatmargin | -15,3 % | 10,1 % |
| Egenkapitalandel | 28,8 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 2,93 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 2,47 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | -6,5 % | 8,9 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +5,1 % | +3,7 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Lønnskostnad | 1,6 % | 3,7 % |
| Annen driftskostnad | 95,2 % | 68,2 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/976002008/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/976002008/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "976002008",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21422,
"revenue": { "value": 2598260, "percentile": 0.7345 },
"operating_margin": { "value": 0.0317, "percentile": 0.2755 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "976002008" })Spør AI-assistenten
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til BRL Innherredsveien 58-60 på i bransjen?
Hvor ligger BRL Innherredsveien 58-60 blant de 21422 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til BRL Innherredsveien 58-60 sammenlignet med andre i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Vis 1 tilVis færre
Ofte spurt om BRL Innherredsveien 58-60
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som BRL Innherredsveien 58-60?
Det er registrert 47 205 selskaper i Norge innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, hvorav 2 888 i Trondheim.
Er BRL Innherredsveien 58-60 et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1995, som er lenger enn 71 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 566 andre selskaper i bransjen etablert.
Går BRL Innherredsveien 58-60 bedre enn andre i bransjen?
BRL Innherredsveien 58-60 hadde en driftsmargin på 3,2 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 18,4 % for aktiviteter i borettslag og boligsameier.
Er BRL Innherredsveien 58-60 et aktivt selskap?
BRL Innherredsveien 58-60 er et aktivt selskap registrert som Borettslag i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør BRL Innherredsveien 58-60?
BRL Innherredsveien 58-60 driver innen aktiviteter i borettslag og boligsameier, med NACE-kode 97.001 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Erverv og forvaltning av eiendom.
Hva er omsetningen til BRL Innherredsveien 58-60?
I 2025 omsatte BRL Innherredsveien 58-60 for 2,60 mill kr, opp 5 % fra 2024. Årsresultatet ble et underskudd på 396 799 kr.
Hva er driftsresultatet til BRL Innherredsveien 58-60?
I 2025 hadde BRL Innherredsveien 58-60 et driftsresultat på 82 338 kr, som tilsvarer en driftsmargin på 3,2 %.
Hvordan står det til med den økonomiske helsen i BRL Innherredsveien 58-60?
BRL Innherredsveien 58-60 er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.
Hvem er revisor for BRL Innherredsveien 58-60?
BRL Innherredsveien 58-60 bruker Kjeldsberg Boligforvaltning AS som regnskapsfører og Deloitte AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Trøndelag
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.