Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Stiftelse

Revmafondet I Trondheim STI

Org.nr 975383210
Omsetning
0
2025
Resultat
37 470
7 års regnskap
Mer

Om Revmafondet I Trondheim STI

Revmafondet I Trondheim STI er registrert som stiftelse med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Roar Aspen er styrets leder. I 2025 hadde Revmafondet I Trondheim STI en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 37 470 kr. Egenkapitalen var 137 140 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 132 innen aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål i Trondheim, og ett av 3 225 i Norge. Det ble etablert samme år som 56 andre selskaper i bransjen. Stiftelse er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).

Aktivitet

Forvaltning av forskningsfond, yting av bidrag til revmatologisk forskning i Trøndelagfylkene og Møre og Romsdal.

API og MCPGET /company/975383210

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/975383210" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "975383210",
  "name": "REVMAFONDET I TRONDHEIM STI",
  "org_form": "STI",
  "nace_code": "94.991",
  "nace_desc": "Aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "TRONDHEIM", "county": "TRØNDELAG", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "975383210" })

Spør AI-assistenten

  • Hvilken bransje er Revmafondet I Trondheim STI registrert i, og hva betyr næringskoden?
  • Når ble Revmafondet I Trondheim STI stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Trondheim holder Revmafondet I Trondheim STI til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−42 124 kr37 470 kr737 141 kr137 140 kr600 001 kr
20240 kr−37 828 kr−22 219 kr699 671 kr99 670 kr600 001 kr
20230 kr−36 240 kr59 749 kr1,06 mill kr561 888 kr500 001 kr
20220 kr−34 552 kr−25 090 kr1,79 mill kr1,49 mill kr300 001 kr
20210 kr−14 709 kr−10 836 kr2,02 mill kr1,98 mill kr37 986 kr

Balanse

2025
Eiendeler737 141 kr
Anleggsmidler0 %0 krOmløpsmidler100 %737 141 kr
Egenkapital og gjeld737 141 kr
Innskutt egenkapital203 %1,50 mill krOpptjent egenkapital-185 %−1,36 mill krKortsiktig gjeld81 %600 001 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader42 124 kr
Finansinntekter79 594 kr
Netto finans79 594 kr
Ordinært resultat før skatt37 470 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 100 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen økte fra året før. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

API og MCPGET /company/975383210/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/975383210/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "975383210",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -42124, "net_profit": 37470, "equity": 137140, … },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": -37828, "net_profit": -22219, "equity": 99670, … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "975383210" })

Spør AI-assistenten

  • Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Revmafondet I Trondheim STI per år.
  • Hvordan har omsetningen til Revmafondet I Trondheim STI utviklet seg fra 2021 til 2025?
  • Hva var driftsmarginen til Revmafondet I Trondheim STI i 2025?

Roller og styre11

Styre

10Sist endret 15.10.2026
Roar Aspen(f. 1943)
Styrets lederSignatur
Lars Gunnar Johnsen(f. 1964)
StyremedlemSignatur
Dagny Venke Villa(f. 1960)
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur
Tore Strøm(f. 1951)
StyremedlemSignatur
Vilhjalmur Reginald Finsen(f. 1946)
Varamedlem
Turid Brønmo(f. 1944)
Varamedlem
Randi Nossum(f. 1955)
Varamedlem

Revisor

1Sist endret 23.02.2000
Revisor
repr. ALL REVISJON ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →
API og MCPGET /company/975383210/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/975383210/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "975383210",
  "roles": [
    { "role_type": "Revisor", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    { "role_type": "Styremedlem", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "975383210" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem sitter i styret i Revmafondet I Trondheim STI?
  • Hvilket revisjonsselskap reviderer Revmafondet I Trondheim STI?
  • Hvor mange styremedlemmer og varamedlemmer har Revmafondet I Trondheim STI?

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Revmafondet I Trondheim STIAAFYAktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formålTrondheim−

Kunngjøringer26

API og MCPGET /company/975383210/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/975383210/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "975383210",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-10-13", "type": "Omdanning for avvikling", … },
    { "dato": "2026-08-12", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "975383210" })

Spør AI-assistenten

  • Hva er de siste kunngjøringene for Revmafondet I Trondheim STI i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Revmafondet I Trondheim STI sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Revmafondet I Trondheim STI sist godkjent årsregnskap?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel18,6 %99,8 %
Likviditetsgrad1,2337,40
Gjeldsgrad4,380,00
Egenkapitalrentabilitet27,3 %2,4 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/975383210/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/975383210/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "975383210",
  "nace_code": "94.991",
  "industry_count": 3096,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0013 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "975383210" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor solid er Revmafondet I Trondheim STI sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvor ligger Revmafondet I Trondheim STI blant de 3096 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Revmafondet I Trondheim STI sammenlignet med andre i bransjen?

Også på denne adressen

Ofte spurt om Revmafondet I Trondheim STI

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Revmafondet I Trondheim STI?

Det er registrert 3 225 selskaper i Norge innen aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål, hvorav 132 i Trondheim.

Er Revmafondet I Trondheim STI et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 1995, som er lenger enn 54 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 56 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Revmafondet I Trondheim STI et aktivt selskap?

Revmafondet I Trondheim STI er et aktivt selskap registrert som Stiftelse i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Revmafondet I Trondheim STI?

Revmafondet I Trondheim STI driver innen aktiviteter i fond/legat som støtter veldedige og allmennyttige formål, med NACE-kode 94.991 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Forvaltning av forskningsfond, yting av bidrag til revmatologisk forskning i Trøndelagfylkene og Møre og Romsdal.

Hva slags selskap er Revmafondet I Trondheim STI?

Revmafondet I Trondheim STI er registrert som Stiftelse (STI). En stiftelse er en selveiende formuesmasse uten eiere, styrt av et styre etter formålet i vedtektene.

Hvem sitter i styret i Revmafondet I Trondheim STI?

Roar Aspen er registrert som styreleder i Revmafondet I Trondheim STI, i et styre med 5 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hva er omsetningen til Revmafondet I Trondheim STI?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 137 140 kr ved årsslutt.

Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Revmafondet I Trondheim STI?

Revmafondet I Trondheim STI er vurdert til A – Meget solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.

Hva er organisasjonsnummeret til Revmafondet I Trondheim STI?

Revmafondet I Trondheim STI har org.nr 975 383 210 og er registrert som Stiftelse i Brønnøysundregistrene.

Hvem er revisor for Revmafondet I Trondheim STI?

All Revisjon AS er registrert som revisor for Revmafondet I Trondheim STI.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Trøndelag