Hopp til innhold
Slik bruker sokfirma.no AI.Les artikkelen
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Rongve Torgils

Org.nr 969369303

Om Rongve Torgils

Rongve Torgils er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Voss, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. Selskapet er ett av 174 innen melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr i Voss, og ett av 10 512 i Norge. Det er eldre enn 64 % av selskapene i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (93 %).

Aktivitet

Sal av Yamaha-produkt

Økonomi

Rongve Torgils har foreløpig ingen tilgjengelige regnskapstall. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre2

Regnskapsfører

1Sist endret 08.04.2013
Regnskapsfører
repr. VOSS REKNESKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Innehaver

1Sist endret 20.02.1995
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Rongve TorgilsBEDRMelkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyrVoss

Kunngjøringer4

Kilde: Brønnøysundregistrene

Innehaver er også involvert i

Folk spør om Rongve Torgils

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Rongve Torgils?

Det er registrert 10 512 selskaper i Norge innen melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr, hvorav 174 i Voss.

Er Rongve Torgils et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 1995, som er lenger enn 64 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 3 983 andre selskaper i bransjen etablert.

Hva er statusen til Rongve Torgils?

Rongve Torgils er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvilken bransje tilhører Rongve Torgils?

Rongve Torgils driver innen melkeproduksjon på storfe og oppdrett av melkekyr, med NACE-kode 01.410 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Sal av Yamaha-produkt.

Hva betyr organisasjonsformen ENK?

Rongve Torgils er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Rongve Torgils?

Innehaver i Rongve Torgils er Torgils Rongve, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Er Rongve Torgils registrert i MVA-registeret?

Rongve Torgils er registrert i MVA-registeret (siden 1978) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til Rongve Torgils?

Rongve Torgils har organisasjonsnummer 969 369 303. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Alle kommuner i Vestland