Elin Ramleth Østli
- Omsetning
- 1,5 mill
- −2,5 %
- Resultat
- 846 633
- −8,8 %
Om Elin Ramleth Østli
Elin Ramleth Østli er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Trysil, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Revisjon. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 1995. I 2025 hadde Elin Ramleth Østli en omsetning på 1,49 mill kr, en nedgang på 3 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 846 633 kr. Egenkapitalen var 573 212 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 2 innen revisjon i Trysil, og ett av 790 i Norge. Det er eldre enn 85 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet
Revisjon.
API og MCPGET /company/962469485
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/962469485" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "962469485",
"org_form": "ENK",
"nace_code": "69.201",
"nace_desc": "Revisjon",
"employees": null,
"address": { "municipality": "TRYSIL", "county": "INNLANDET", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "962469485" })Spør AI-assistenten
Er selskapet med org.nr 962469485 registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver selskapet med org.nr 962469485 med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over selskapet med org.nr 962469485: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · −2,5 % fra 2024 · +46,3 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,49 mill kr | 845 955 kr | 846 633 kr | 656 191 kr | 573 212 kr | 82 979 kr |
| 2024 | 1,53 mill kr | 928 076 kr | 928 617 kr | 1,14 mill kr | 1,10 mill kr | 46 804 kr |
| 2023 | 1,32 mill kr | 780 658 kr | 781 183 kr | 909 830 kr | 801 119 kr | 108 711 kr |
| 2022 | 1,24 mill kr | 709 438 kr | 709 500 kr | 1,01 mill kr | 754 316 kr | 251 175 kr |
| 2021 | 1,02 mill kr | 627 863 kr | 627 863 kr | 1,34 mill kr | 1,14 mill kr | 193 766 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 43 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 65 prosent av eiendelene, og kontantbeholdningen ble redusert fra året før. Kundefordringer står for om lag 31 prosent av eiendelene.
API og MCPGET /company/962469485/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/962469485/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "962469485",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1490807,
"operating_profit": 845955,
"net_profit": 846633,
"equity": 573212,
…
},
{
"year": 2024,
"revenue": 1529469,
"operating_profit": 928076,
"net_profit": 928617,
"equity": 1098088,
…
},
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "962469485" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til selskapet med org.nr 962469485 i 2025?
Hvor mye falt omsetningen til selskapet med org.nr 962469485 fra 2024 til 2025, og hvordan gikk det med resultatet?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til selskapet med org.nr 962469485 de siste årene.
Roller og styre2
Revisor
1Sist endret 08.09.2021Innehaver
1Sist endret 05.10.2001API og MCPGET /company/962469485/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/962469485/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "962469485",
"roles": [
{ "role_type": "Innehaver", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "962469485" })Spør AI-assistenten
List alle roller i selskapet med org.nr 962469485: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvilket revisjonsselskap reviderer selskapet med org.nr 962469485?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Elin Ramleth Østli | BEDR | Revisjon | Trysil | − |
Kunngjøringer29
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 9.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 26.3.2026 | Virksomhet/bransje ↗ |
| 11.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 20.3.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 8.9.2021 | Revisor ↗ |
| 18.1.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.12.2020 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 13.1.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/962469485/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/962469485/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "962469485",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-09", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-03-26", "type": "Virksomhet/bransje", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "962469485" })Spør AI-assistenten
Når leverte selskapet med org.nr 962469485 sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for selskapet med org.nr 962469485 i Brønnøysundregistrene?
Når ble selskapet med org.nr 962469485 sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Innehaver er også involvert i
3 selskaperBransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 87,4 % | 56,6 % |
| Likviditetsgrad | 7,91 | 1,85 |
| Gjeldsgrad | 0,14 | 0,75 |
| Egenkapitalrentabilitet | 147,7 % | 49,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/962469485/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/962469485/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "962469485",
"nace_code": "69.201",
"industry_count": 682,
"revenue": { "value": 1490807, "percentile": 0.4655 },
"operating_margin": { "value": 0.5674, "percentile": 0.8083 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "962469485" })Spør AI-assistenten
Er selskapet med org.nr 962469485 blant de største selskapene innen revisjon?
Hvor solid er selskapet med org.nr 962469485 sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til selskapet med org.nr 962469485 på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+2 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Elin Ramleth Østli
Hvor stor er bransjen Elin Ramleth Østli tilhører?
Elin Ramleth Østli er ett av 2 selskaper innen revisjon i Trysil, og ett av 790 på landsbasis.
Hvor lenge har Elin Ramleth Østli eksistert sammenlignet med bransjen?
Elin Ramleth Østli ble etablert i 1995 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 85 % av selskapene.
Hvilken status har Elin Ramleth Østli i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Elin Ramleth Østli i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Elin Ramleth Østli?
Elin Ramleth Østli er registrert som innehaver i Elin Ramleth Østli.
Hva omsatte Elin Ramleth Østli for i 2025?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,49 mill kr, ned 3 % fra 2024. Egenkapitalen var 573 212 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Elin Ramleth Østli?
Driftsresultatet for 2025 var 845 955 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor mye egenkapital har Elin Ramleth Østli?
Ved utgangen av 2025 hadde Elin Ramleth Østli en egenkapital på 573 212 kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 87,4 %.
Hvilket revisjonsselskap bruker Elin Ramleth Østli?
I Enhetsregisteret er Elin Ramleth Østli registrert med revisor Myrdahl Og Sveen AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Innlandet
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.