In Si Frisør AS
Org.nr 962328369
Om In Si Frisør AS
In Si Frisør AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bergen, Vestland. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 1991 og har vært i drift i 35 år. Tone Rongved Westad er daglig leder, og Tone Rongved Westad er styreleder. I 2025 hadde In Si Frisør AS en omsetning på 8,70 mill kr, en økning på 8 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 811 483 kr. Egenkapitalen var 497 394 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Tone Rongved Westad med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 413 innen frisering og barbering i Bergen, og ett av 8 824 i Norge. Det er eldre enn 99 % av selskapene i bransjen.
Aktivitet og formål
Frisørvirksomhet samt kjøp og salg av frisørar- tikler og hva hermed står i naturlig forbindelse.
Økonomi
Balanse
2025| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8,70 mill kr | 1,01 mill kr | 811 483 kr | 3,33 mill kr | 497 394 kr | 2,83 mill kr |
| 2024 | 8,07 mill kr | 711 979 kr | 579 713 kr | 2,93 mill kr | 485 911 kr | 2,45 mill kr |
| 2023 | 7,53 mill kr | 479 648 kr | 382 171 kr | 2,64 mill kr | 406 198 kr | 2,23 mill kr |
| 2022 | 6,93 mill kr | 263 108 kr | 207 216 kr | 2,28 mill kr | 649 027 kr | 1,63 mill kr |
| 2021 | 7,22 mill kr | 596 984 kr | 465 581 kr | 2,65 mill kr | 589 593 kr | 2,06 mill kr |
Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var lønnskostnader den største kostnadsposten, med om lag 57 prosent av driftsinntektene. Det meste av årsresultatet ble avsatt til utbytte.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 68 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 31.01.2006Styre
2Sist endret 16.08.2019Regnskapsfører
1Sist endret 01.12.2020Revisor
1Sist endret 02.12.2025Fullmakt
(ikke i roller)Aksjonærer
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Tone Rongved Westad100 %
- Insi Holding AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Tone Rongved Westad | Person | Ordinære aksjer | 100.0 % | 100 |
1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| In Si Frisør AS | BEDR | Frisering og barbering | Bergen | 9 |
Kunngjøringer41
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 23.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.12.2025 | Revisor ↗ |
| 3.6.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 2.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 10.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 17.9.2022 | Gjennomføring av fusjon ↗ |
| 30.7.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 13.7.2022 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 2.10.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.8.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:11→9
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 56,7 % av driftsinntektene — 5,3 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 11,6 % | 2,6 % |
| Resultatmargin | 9,3 % | 2,1 % |
| Egenkapitalandel | 14,9 % | 28,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,15 | 1,31 |
| Gjeldsgrad | 5,69 | 1,52 |
| Egenkapitalrentabilitet | 163,1 % | 17,5 % |
| Omsetningsvekst (siste år) | +7,8 % | +3,1 % |
| Omsetning per ansatt | 966 576,111 kr | 659 520,019 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 14,0 % | 11,4 % |
| Lønnskostnad | 56,7 % | 62,0 % |
| Annen driftskostnad | 17,7 % | 19,5 % |
| Avskrivninger | 0,0 % | 0,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
Lignende selskaper
AIOgså i Bergen
1 000+ til i Bergen →Folk spør om In Si Frisør AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som In Si Frisør AS?
Det er registrert 8 824 selskaper i Norge innen frisering og barbering, hvorav 413 i Bergen.
Er In Si Frisør AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 1991, som er lenger enn 99 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 16 andre selskaper i bransjen etablert.
Går In Si Frisør AS bedre enn andre i bransjen?
In Si Frisør AS hadde en driftsmargin på 11,6 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 2,6 % for frisering og barbering.
Hva er statusen til In Si Frisør AS?
In Si Frisør AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva gjør In Si Frisør AS?
In Si Frisør AS driver innen frisering og barbering, med NACE-kode 96.210 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Frisørvirksomhet samt kjøp og salg av frisørar- tikler og hva hermed står i naturlig forbindelse.
Hvem er daglig leder i In Si Frisør AS?
Daglig leder i In Si Frisør AS er Tone Rongved Westad, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i In Si Frisør AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Tone Rongved Westad største eier i In Si Frisør AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med In Si Frisør AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 8,70 mill kr, opp 8 % fra 2024. Egenkapitalen var 497 394 kr ved årsslutt.
Hva er aksjekapitalen i In Si Frisør AS?
In Si Frisør AS har en registrert aksjekapital på 100 000 kr.
Hvor ligger In Si Frisør AS?
Forretningsadressen til In Si Frisør AS er Loddefjordveien 2 Vestkanten, 5171, LODDEFJORD i Bergen kommune.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.