Kapellveien 18 AS
- Omsetning
- 1,1 mill
- +31,8 %
- Resultat
- 191 913
- −2 %
Om Kapellveien 18 AS
Kapellveien 18 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nordre Follo, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Oppføring av bygninger. Virksomheten ble stiftet i 1991 og har vært i drift i 35 år. Thomas Arildset er daglig leder, og Eva Maria Utvåg er styreleder. I 2025 hadde Kapellveien 18 AS en omsetning på 1,14 mill kr, en økning på 32 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 191 913 kr. Egenkapitalen var 349 149 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Relieff Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 249 innen oppføring av bygninger i Nordre Follo, og ett av 24 640 i Norge. Det er eldre enn 98 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Kjøp og salg av bygningsmessige håndverkstjenester og hertil naturlig tilhørende varer, samt utleie og drift av fast eiendom og alt som har forbindelse hermed, herunder deltagelse i selskaper med beslektet virksomhet.
Formål
Kjøp og salg av bygningsmessige håndverkstjenester og hertil naturlig tilhørende varer, samt utleie og drift av fast eiendom og alt som har forbindelse hermed. Herunder deltagelse i selskaper med beslektet virksomhet.
API og MCPGET /company/961558654
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/961558654" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "961558654",
"name": "KAPELLVEIEN 18 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "41.000",
"nace_desc": "Oppføring av bygninger",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORDRE FOLLO", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "961558654" })Spør AI-assistenten
Når ble Kapellveien 18 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Nordre Follo holder Kapellveien 18 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Kapellveien 18 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2021–2025 · +31,8 % fra 2024 · +70,4 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,14 mill kr | 605 937 kr | 191 913 kr | 6,71 mill kr | 349 149 kr | 6,36 mill kr |
| 2024 | 868 444 kr | 250 340 kr | 195 870 kr | 1,44 mill kr | 370 664 kr | 1,07 mill kr |
| 2023 | 841 341 kr | −5 160 kr | −7 719 kr | 1,21 mill kr | 389 087 kr | 816 390 kr |
| 2022 | 742 597 kr | −59 692 kr | −46 690 kr | 1,35 mill kr | 402 816 kr | 950 071 kr |
| 2021 | 671 769 kr | 152 125 kr | 118 589 kr | 1,16 mill kr | 411 325 kr | 746 810 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AII 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 40 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.
- Til gode hos konsernselskaper
- 5,6 mill kr (83 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 270 000 kr (4 % av balansen)
- Avgitt konsernbidrag
- 210 000 kr
API og MCPGET /company/961558654/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/961558654/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "961558654",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1144995,
"operating_profit": 605937,
"net_profit": 191913,
"equity": 349149,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 868444, "operating_profit": 250340, "net_profit": 195870, "equity": 370664, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "961558654" })Spør AI-assistenten
Hvor mye vokste omsetningen til Kapellveien 18 AS fra 2024 til 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Kapellveien 18 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Kapellveien 18 AS per år.
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 10.03.2020Styre
2Sist endret 10.03.2020Regnskapsfører
1Sist endret 10.10.2025Revisor
1Sist endret 11.02.2026API og MCPGET /company/961558654/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/961558654/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "961558654",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "961558654" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Kapellveien 18 AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Kapellveien 18 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Kapellveien 18 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
Eierendringer
Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.
1 nye · 1 ute
- Relieff Holding AS100 %
- Crawfurd Holding AShadde 100 %
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Relieff Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 102 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/961558654/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/961558654/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "961558654",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "RELIEFF HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "961558654" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Kapellveien 18 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Kapellveien 18 AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Kapellveien 18 AS eier Relieff Holding AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av Relieff Holding AS
1 selskaperAPI og MCPGET /company/961558654/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/961558654/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "961558654",
"chain": [
{ "org_no": "923447962", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "961558654", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "961558654" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Kapellveien 18 AS?
Hvem eier Kapellveien 18 AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Kapellveien 18 AS | BEDR | Oppføring av bygninger | Nordre Follo | − |
Kunngjøringer49
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 2.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.2.2026 | Revisor ↗ |
| 22.4.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 22.5.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.1.2024 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.4.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.5.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.4.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.6.2020 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.3.2020 | Forretningsadresse ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/961558654/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/961558654/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "961558654",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2026-02-11", "type": "Revisor", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "961558654" })Spør AI-assistenten
Når leverte Kapellveien 18 AS sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Kapellveien 18 AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Kapellveien 18 AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 5,2 % | 29,7 % |
| Likviditetsgrad | 0,65 | 1,30 |
| Gjeldsgrad | 18,22 | 1,41 |
| Egenkapitalrentabilitet | 55,0 % | 11,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/961558654/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/961558654/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "961558654",
"nace_code": "41.000",
"industry_count": 12277,
"revenue": { "value": 1144995, "percentile": 0.4242 },
"operating_margin": { "value": 0.5292, "percentile": 0.95 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "961558654" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Kapellveien 18 AS blant de 12277 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Kapellveien 18 AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Kapellveien 18 AS blant de største selskapene innen oppføring av bygninger?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Kapellveien 18 AS
Hvor stor er bransjen Kapellveien 18 AS tilhører?
Kapellveien 18 AS er ett av 249 selskaper innen oppføring av bygninger i Nordre Follo, og ett av 24 640 på landsbasis.
Hvor lenge har Kapellveien 18 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Kapellveien 18 AS ble etablert i 1991 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 98 % av selskapene.
Hva er statusen til Kapellveien 18 AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Kapellveien 18 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Kapellveien 18 AS?
Thomas Arildset er registrert som daglig leder i Kapellveien 18 AS.
Hvilke eiere står bak Kapellveien 18 AS?
Kapellveien 18 AS eies i hovedsak av Relieff Holding AS (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva omsatte Kapellveien 18 AS for i 2025?
I 2025 omsatte Kapellveien 18 AS for 1,14 mill kr, opp 32 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 191 913 kr.
Hvor stor aksjekapital har Kapellveien 18 AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Kapellveien 18 AS er 102 000 kr (102 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvem er revisor og regnskapsfører for Kapellveien 18 AS?
I Enhetsregisteret er Kapellveien 18 AS registrert med regnskapsfører Aquratio AS og revisor Lst Revisjon AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.