Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Luramyrveien 65 AS

Org.nr 943886458
Omsetning
7,8 mill
+1,9 %
Resultat
962 090
+9,7 %
Mer

Om Luramyrveien 65 AS

Luramyrveien 65 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Sandnes, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 1987 og har vært i drift i 39 år. Snorre Haukali er styrets leder. I 2025 hadde Luramyrveien 65 AS en omsetning på 7,80 mill kr, en økning på 2 % fra 2024. Selskapet endte året med et overskudd på 962 090 kr. Egenkapitalen var 5,20 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er In Go Invest AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 997 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Sandnes, og ett av 76 533 i Norge. Det er eldre enn 94 % av selskapene i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).

Aktivitet

Eie og drift av fast eiendom og hva hermed står i forbindelse, samt deltakelse i annen økonomisk virksomhet.

Formål

Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.

API og MCPGET /company/943886458

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/943886458" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "943886458",
  "name": "LURAMYRVEIEN 65 AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "68.200",
  "nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "SANDNES", "county": "ROGALAND", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "943886458" })

Spør AI-assistenten

  • Når ble Luramyrveien 65 AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
  • Hvor i Sandnes holder Luramyrveien 65 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
  • Er Luramyrveien 65 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2021–2025 · +1,9 % fra 2024 · +17,1 % over 4 år

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20257,80 mill kr2,66 mill kr962 090 kr48,12 mill kr5,20 mill kr42,91 mill kr
20247,66 mill kr3,08 mill kr877 251 kr48,46 mill kr5,20 mill kr43,26 mill kr
20236,48 mill kr2,11 mill kr−494 164 kr49,18 mill kr4,71 mill kr44,46 mill kr
20227,95 mill kr2,56 mill kr1,14 mill kr53,17 mill kr5,21 mill kr47,96 mill kr
20216,66 mill kr1,68 mill kr828 444 kr32,95 mill kr5,21 mill kr27,74 mill kr

Balanse

2025
Eiendeler48,12 mill kr
Anleggsmidler96 %46,13 mill krOmløpsmidler4 %1,99 mill kr
Egenkapital og gjeld48,12 mill kr
Innskutt egenkapital11 %5,20 mill krLangsiktig gjeld85 %40,85 mill krKortsiktig gjeld4 %2,06 mill kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader5,14 mill kr
Finansinntekter1,40 mill kr
Finanskostnader2,82 mill kr
Netto finans−1,43 mill kr
Ordinært resultat før skatt1,24 mill kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

I 2025 var andre driftskostnader den største kostnadsposten, med om lag 44 prosent av driftsinntektene.

Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig.

Mellomværende med konsernselskaper (2025)

Selskapet har mer til gode hos andre konsernselskaper enn det skylder dem.

Til gode hos konsernselskaper
18 mill kr (37 % av balansen)
Gjeld til konsernselskaper
1,2 mill kr (3 % av balansen)
Renteinntekt fra konsernselskaper
1,4 mill kr
Avgitt konsernbidrag
960 000 kr
Se pengene internt i konsernet →
API og MCPGET /company/943886458/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/943886458/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "943886458",
  "years": [
    {
      "year": 2025,
      "revenue": 7799465,
      "operating_profit": 2660342,
      "net_profit": 962090,
      "equity": 5203250,
      …
    },
    {
      "year": 2024,
      "revenue": 7655147,
      "operating_profit": 3084099,
      "net_profit": 877251,
      "equity": 5203250,
      …
    },
    …
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "943886458" })

Spør AI-assistenten

  • Hva var driftsmarginen til Luramyrveien 65 AS i 2025?
  • Hvor mye vokste omsetningen til Luramyrveien 65 AS fra 2024 til 2025?
  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Luramyrveien 65 AS de siste årene.

Roller og styre3

Styre

1Sist endret 03.11.2026
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 13.06.2022
Regnskapsfører
repr. LIGO REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Revisor

1Sist endret 02.10.2026
Revisor
repr. FLYD ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →Tiltrådte oktober 2026 · byttet fra BDO AS
API og MCPGET /company/943886458/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/943886458/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "943886458",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Revisor", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "943886458" })

Spør AI-assistenten

  • Hvilket revisjonsselskap reviderer Luramyrveien 65 AS?
  • Hvem er regnskapsfører for Luramyrveien 65 AS?
  • List alle roller i Luramyrveien 65 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.

Aksjonærer og eierstruktur

Eierendringer

Endringer i aksjonærlisten mellom årganger av aksjonærregisteret. Eierandeler er summert på tvers av aksjeklasser; aksjonærer under 1 % telles, men listes ikke.

1 nye · 1 ute

Inn (1)
Ut (1)
AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
In Go Invest ASSelskapOrdinære aksjer100,0 %416 260

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/943886458/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/943886458/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "943886458",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "IN GO INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "943886458" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Luramyrveien 65 AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor stor andel av Luramyrveien 65 AS eier In Go Invest AS, og hvem eier resten?
  • Hvor mange aksjonærer har Luramyrveien 65 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Alf Christian Jelsa
12,5 %
via In Go Invest AS → Wilmar Gruppen AS · +1 andre eierveier
12,5 %
12,5 %

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Luramyrveien 65 ASBEDRUtleie av egen eller leid fast eiendomSandnes−

Kunngjøringer78

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/943886458/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/943886458/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "943886458",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-11-03", "type": "Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer", … },
    { "dato": "2026-11-03", "type": "Vedtektsfestet formål", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "943886458" })

Spør AI-assistenten

  • Hva er de siste kunngjøringene for Luramyrveien 65 AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Luramyrveien 65 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Luramyrveien 65 AS sist godkjent årsregnskap?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i roller og styre
    +Snorre Haukali(Styrets leder)−Jan Henrik Jelsa(Styrets leder)−Preben Bøe Gulliksen(Varamedlem)
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    Formål:Eie eiendommer, drive utleie, samt hva hermed står i forbindelse, og i tillegg delta/investere i andre selskaper med lignende eller annen virksomhet.→Investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
  3. Endring i roller og styre
    +FLYD AS(Revisor)−LIIT AS(Revisor)
  4. Endring i roller og styre
    +LIIT AS(Revisor)−BDO AS(Revisor)
  5. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert

Bransjesammenligning

Annen driftskostnad utgjør 43,6 % av driftsinntektene — 24,4 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Driftsmargin34,1 %42,3 %
Resultatmargin12,3 %17,1 %
Egenkapitalandel10,8 %37,0 %
Likviditetsgrad0,961,76
Gjeldsgrad8,251,06
Egenkapitalrentabilitet18,5 %5,7 %
Omsetningsvekst (siste år)+1,9 %+2,4 %
Andel av driftsinntekter2025Bransjemedian
Annen driftskostnad43,6 %19,2 %
Avskrivninger22,3 %14,8 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/943886458/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/943886458/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "943886458",
  "nace_code": "68.200",
  "industry_count": 64534,
  "revenue": { "value": 7799465, "percentile": 0.912 },
  "operating_margin": { "value": 0.3411, "percentile": 0.426 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "943886458" })

Spør AI-assistenten

  • Hvordan er lønnsomheten til Luramyrveien 65 AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Luramyrveien 65 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
  • Hvor solid er Luramyrveien 65 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?

Spørsmål og svar om Luramyrveien 65 AS

Hvor stor er bransjen Luramyrveien 65 AS tilhører?

Luramyrveien 65 AS er ett av 997 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Sandnes, og ett av 76 533 på landsbasis.

Hvor lenge har Luramyrveien 65 AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Luramyrveien 65 AS ble etablert i 1987 og er blant de eldste i bransjen — eldre enn 94 % av selskapene.

Hva er statusen til Luramyrveien 65 AS?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Luramyrveien 65 AS i Brønnøysundregistrene.

Hva slags selskap er Luramyrveien 65 AS?

Organisasjonsformen til Luramyrveien 65 AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er største aksjonær i Luramyrveien 65 AS?

Største aksjonær i Luramyrveien 65 AS er In Go Invest AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Går Luramyrveien 65 AS med overskudd?

I 2025 omsatte Luramyrveien 65 AS for 7,80 mill kr, opp 2 % fra 2024. Årsresultatet ble et overskudd på 962 090 kr.

Hvor mye egenkapital har Luramyrveien 65 AS?

Ved utgangen av 2025 hadde Luramyrveien 65 AS en egenkapital på 5,20 mill kr, tilsvarende en egenkapitalandel på 10,8 %.

Hvilket org.nr har Luramyrveien 65 AS?

Luramyrveien 65 AS har org.nr 943 886 458 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Rogaland