Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Gullbring Multiservice

Org.nr 938208093

Om Gullbring Multiservice

Gullbring Multiservice er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Midt-Telemark, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2026. Selskapet er ett av 21 innen kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift i Midt-Telemark, og ett av 6 743 i Norge. Det ble etablert samme år som 676 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (69 %).

Aktivitet

Vaktmestertjenester.

AI-sammendrag

Nystiftet enkeltpersonforetak i Midt-Telemark rettet mot vaktmestertjenester og kombinerte eiendomsdriftstjenester, uten ansatte eller kunngjøringer registrert så langt. Som ENK bæres all risiko personlig av innehaver, og fraværet av historikk gjør det foreløpig vanskelig å vurdere drift og soliditet.

Økonomi

Det er ikke publisert regnskapstall for Gullbring Multiservice. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 04.08.2026
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Gullbring MultiserviceBEDRKombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdriftMidt-Telemark−

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    MVA-registrert:Nei→Ja
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    Navn:GULLBRINGS KRATT OG KNUS→GULLBRING MULTISERVICE
  3. Selskapet registrert

Folk spør om Gullbring Multiservice

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Gullbring Multiservice?

Det er registrert 6 743 selskaper i Norge innen kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift, hvorav 21 i Midt-Telemark.

Er Gullbring Multiservice et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2026, som er lenger enn 2 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 676 andre selskaper i bransjen etablert.

Hvilken status har Gullbring Multiservice i Enhetsregisteret?

Gullbring Multiservice er et aktivt selskap registrert som Enkeltpersonforetak i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva gjør Gullbring Multiservice?

Gullbring Multiservice driver innen kombinerte tjenester tilknyttet eiendomsdrift, med NACE-kode 81.100 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Vaktmestertjenester.

Hvilken selskapsform har Gullbring Multiservice?

Gullbring Multiservice er registrert som Enkeltpersonforetak (ENK). I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem er innehaver av Gullbring Multiservice?

Innehaver i Gullbring Multiservice er Lars Christian Brenne Gullbring, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvor ligger Gullbring Multiservice?

Forretningsadressen til Gullbring Multiservice er Svevalibakken 6, 3820, NORDAGUTU i Midt-Telemark kommune.

Er Gullbring Multiservice registrert i MVA-registeret?

Gullbring Multiservice er registrert i MVA-registeret (siden 2026) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til Gullbring Multiservice?

Organisasjonsnummeret til Gullbring Multiservice er 938 208 093. Selskapet er registrert som Enkeltpersonforetak, med registreringsdato 04.08.2026.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Telemark