Stahl Holding AS
Org.nr 937639082
Om Stahl Holding AS
Stahl Holding AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Kristiansand, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2026. Benjamin Stahl er styrets leder. Det ble etablert samme år som 7 380 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Holdingselskap.
Formål
Investere i selskaper og eiendom og alt annet som naturlig faller sammen med dette, herunder å delta i andre selskaper med lignende virksomhet, kjøp og salg av aksjer, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretagende.
Tilgjengelig data
Økonomi
Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Stahl Holding AS ennå. Aksjeselskap har regnskapsplikt — tallene vises her når årsregnskapet er levert og publisert av Brønnøysundregistrene.
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 29.04.2026Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Stahl Holding AS | BEDR | Uoppgitt | Kristiansand | − |
Kunngjøringer1
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 29.4.2026 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatert
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Stahl Holding AS
Hvor lenge har Stahl Holding AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Stahl Holding AS ble etablert i 2026 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 8 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Stahl Holding AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Stahl Holding AS i Brønnøysundregistrene.
Hvilken selskapsform har Stahl Holding AS?
Organisasjonsformen til Stahl Holding AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er styreleder i Stahl Holding AS?
Styrets leder i Stahl Holding AS er Benjamin Stahl.
Hvor stor aksjekapital har Stahl Holding AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Stahl Holding AS er 30 000 kr (30 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor holder Stahl Holding AS til?
Stahl Holding AS holder til i Malmveien 6A, 4629, KRISTIANSAND S, i Kristiansand kommune i Agder.
Hvilket org.nr har Stahl Holding AS?
Stahl Holding AS har org.nr 937 639 082 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.
Hvorfor har ikke Stahl Holding AS revisor?
Det er ikke registrert revisor for Stahl Holding AS — selskapet har benyttet adgangen mindre aksjeselskaper har til å fravelge revisjon.