Malmveien 6-8-10 Borettslag
- Omsetning
- 454 446
- +2,8 %
- Resultat
- 73 718
- +417,1 %
Om Malmveien 6-8-10 Borettslag
Malmveien 6-8-10 Borettslag er registrert som borettslag med forretningsadresse i Kristiansand, Agder. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier. Virksomheten ble stiftet i 2018 og har vært i drift i 8 år. Selskapet er under avvikling. Svein Arild Vilhelmsen er styrets leder. I 2024 hadde Malmveien 6-8-10 Borettslag en omsetning på 454 446 kr, en økning på 3 % fra 2023. Selskapet endte året med et overskudd på 73 718 kr. Egenkapitalen var 653 568 kr ved utgangen av 2024. Selskapet er ett av 1 145 innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Kristiansand, og ett av 47 216 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 293 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet og formål
Borettslag
API og MCPGET /company/920382401
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920382401" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920382401",
"name": "MALMVEIEN 6-8-10 BORETTSLAG",
"org_form": "BRL",
"nace_code": "97.001",
"nace_desc": "Aktiviteter i borettslag og boligsameier",
"employees": null,
"address": { "municipality": "KRISTIANSAND", "county": "AGDER", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "920382401" })Spør AI-assistenten
Er Malmveien 6-8-10 Borettslag registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Malmveien 6-8-10 Borettslag med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Malmveien 6-8-10 Borettslag: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2020–2024 · +2,8 % fra 2023 · +18,5 % over 4 år
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 454 446 kr | 187 695 kr | 73 718 kr | 9,58 mill kr | 653 568 kr | 8,92 mill kr |
| 2023 | 442 116 kr | 133 780 kr | 14 255 kr | 9,42 mill kr | 579 850 kr | 8,84 mill kr |
| 2022 | 399 591 kr | 166 268 kr | 88 111 kr | 9,43 mill kr | 565 595 kr | 8,86 mill kr |
| 2021 | 378 810 kr | 153 630 kr | 100 526 kr | 9,42 mill kr | 477 484 kr | 8,94 mill kr |
| 2020 | 383 355 kr | 181 253 kr | 121 356 kr | 9,32 mill kr | 376 958 kr | 8,94 mill kr |
Balanse
2024Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2024 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/920382401/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920382401/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920382401",
"years": [
{ "year": 2024, "revenue": 454446, "operating_profit": 187695, "net_profit": 73718, "equity": 653568, … },
{ "year": 2023, "revenue": 442116, "operating_profit": 133780, "net_profit": 14255, "equity": 579850, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "920382401" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Malmveien 6-8-10 Borettslag i 2024?
Hvor mye vokste omsetningen til Malmveien 6-8-10 Borettslag fra 2023 til 2024?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Malmveien 6-8-10 Borettslag de siste årene.
Roller og styre4
Styre
3Sist endret 26.03.2026Revisor
1Sist endret 20.02.2018API og MCPGET /company/920382401/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920382401/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920382401",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "920382401" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Malmveien 6-8-10 Borettslag?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Malmveien 6-8-10 Borettslag?
List alle roller i Malmveien 6-8-10 Borettslag: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Malmveien 6-8-10 Borettslag | AAFY | Aktiviteter i borettslag og boligsameier | Kristiansand | − |
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 25.3.2026 | Styre ↗ |
| 25.3.2026 | Forretningsfører ↗ |
| 25.3.2026 | Oppløsning ↗ |
| 15.3.2026 | Styre ↗ |
| 31.7.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 1.7.2024 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 27.6.2023 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 4.6.2022 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 5.5.2022 | Styre ↗ |
| 15.7.2021 | Godkjente årsregnskap ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/920382401/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920382401/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920382401",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-25", "type": "Styre", … },
{ "dato": "2026-03-25", "type": "Forretningsfører", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "920382401" })Spør AI-assistenten
Når leverte Malmveien 6-8-10 Borettslag sist godkjent årsregnskap?
Når ble styret i Malmveien 6-8-10 Borettslag sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Malmveien 6-8-10 Borettslag i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−BOSØR BBL(Forretningsfører)
- Selskapsopplysninger oppdatertUnder avvikling:Nei→Ja
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2024 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 6,8 % | 33,1 % |
| Likviditetsgrad | 3,91 | 6,07 |
| Gjeldsgrad | 13,65 | 0,73 |
| Egenkapitalrentabilitet | 11,3 % | 8,9 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/920382401/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/920382401/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "920382401",
"nace_code": "97.001",
"industry_count": 21423,
"revenue": { "value": 454446, "percentile": 0.1674 },
"operating_margin": { "value": 0.413, "percentile": 0.7722 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "920382401" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Malmveien 6-8-10 Borettslag sammenlignet med andre i bransjen?
Er Malmveien 6-8-10 Borettslag blant de største selskapene innen aktiviteter i borettslag og boligsameier?
Hvor solid er Malmveien 6-8-10 Borettslag sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Godt å vite om Malmveien 6-8-10 Borettslag
Hvor stor er bransjen Malmveien 6-8-10 Borettslag tilhører?
Malmveien 6-8-10 Borettslag er ett av 1 145 selskaper innen aktiviteter i borettslag og boligsameier i Kristiansand, og ett av 47 216 på landsbasis.
Hvor lenge har Malmveien 6-8-10 Borettslag eksistert sammenlignet med bransjen?
Malmveien 6-8-10 Borettslag ble etablert i 2018 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 24 % av selskapene i bransjen.
Er Malmveien 6-8-10 Borettslag konkurs?
Malmveien 6-8-10 Borettslag er under avvikling. Informasjonen på denne siden viser selskapets historikk slik den er registrert i Brønnøysundregistrene.
Hva gjør Malmveien 6-8-10 Borettslag?
Malmveien 6-8-10 Borettslag er registrert i bransjen Aktiviteter i borettslag og boligsameier (næringskode 97.001). Registrert aktivitet: Borettslag.
Hva betyr organisasjonsformen BRL?
Organisasjonsformen til Malmveien 6-8-10 Borettslag er Borettslag, forkortet BRL. Et borettslag eies av andelseierne, som har borett i lagets boliger.
Hvem er styreleder i Malmveien 6-8-10 Borettslag?
Styrets leder i Malmveien 6-8-10 Borettslag er Svein Arild Vilhelmsen. Styret har totalt 3 registrerte medlemmer.
Hva omsatte Malmveien 6-8-10 Borettslag for i 2024?
Siste tilgjengelige regnskap (2024) viser en omsetning på 454 446 kr, opp 3 % fra 2023. Egenkapitalen var 653 568 kr ved årsslutt.
Hvor lønnsom er driften i Malmveien 6-8-10 Borettslag?
Driftsresultatet for 2024 var 187 695 kr. Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Hvor holder Malmveien 6-8-10 Borettslag til?
Malmveien 6-8-10 Borettslag holder til i Malmveien 6A, 4629, KRISTIANSAND S, i Kristiansand kommune i Agder.
Hvilket revisjonsselskap bruker Malmveien 6-8-10 Borettslag?
I Enhetsregisteret er Malmveien 6-8-10 Borettslag registrert med revisor Pricewaterhousecoopers AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Agder
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.