Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Enkeltpersonforetak

Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp

Org.nr 937284152

Om Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp

Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp er registrert som enkeltpersonforetak med forretningsadresse i Trondheim, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Oversettelses- og tolkevirksomhet. Selskapet ble registrert i Enhetsregisteret i 2026. Selskapet er ett av 148 innen oversettelses- og tolkevirksomhet i Trondheim, og ett av 3 420 i Norge. Det ble etablert samme år som 139 andre selskaper i bransjen. Enkeltpersonforetak er den vanligste selskapsformen i bransjen (92 %).

Aktivitet

Oversettelse- og tolketjenester.

Økonomi

Ingen regnskapstall er tilgjengelige for Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp ennå. Enkeltpersonforetak har som hovedregel ikke regnskapsplikt, og de fleste leverer derfor ikke årsregnskap til Brønnøysundregistrene.

Roller og styre1

Innehaver

1Sist endret 03.03.2026
InnehaverSignaturProkura

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Tegnspråk- Og Skrivetolk RaudseppBEDROversettelses- og tolkevirksomhetTrondheim−

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Adresse:Nygata 18B→Nidarøy gate 6APostnummer:7014→7030
  2. Endring i roller og styre
  3. Selskapsopplysninger oppdatert

Godt å vite om Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp

Hvor stor er bransjen Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp tilhører?

Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp er ett av 148 selskaper innen oversettelses- og tolkevirksomhet i Trondheim, og ett av 3 420 på landsbasis.

Hvor lenge har Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp eksistert sammenlignet med bransjen?

Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp ble etablert i 2026 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 3 % av selskapene i bransjen.

Er Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Enkeltpersonforetak. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp i Brønnøysundregistrene.

Hva gjør Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp?

Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp er registrert i bransjen Oversettelses- og tolkevirksomhet (næringskode 74.300). Registrert aktivitet: Oversettelse- og tolketjenester.

Hva betyr organisasjonsformen ENK?

Organisasjonsformen til Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp er Enkeltpersonforetak, forkortet ENK. I et enkeltpersonforetak er innehaveren personlig ansvarlig for virksomhetens forpliktelser.

Hvem leder Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp?

Yngvild Marie Raudsepp er registrert som innehaver i Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp.

Hvor holder Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp til?

Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp holder til i Nidarøy gate 6A, 7030, TRONDHEIM, i Trondheim kommune i Trøndelag.

Hvilket org.nr har Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp?

Tegnspråk- Og Skrivetolk Raudsepp har org.nr 937 284 152 og er registrert som Enkeltpersonforetak i Brønnøysundregistrene.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Trøndelag