Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Fly Boligutvikling AS

Org.nr 937022964

Om Fly Boligutvikling AS

Fly Boligutvikling AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Kjøp og salg av egen fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Fabian Hagen Sandboe er styrets leder. I 2025 hadde Fly Boligutvikling AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 0 kr. Egenkapitalen var 30 000 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Daimyo Eiendom AS med 51 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 893 innen kjøp og salg av egen fast eiendom i Oslo, og ett av 14 172 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 562 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (96 %).

Aktivitet

Kjøp og salg av egen fast eiendom.

Formål

Eie, drift, utvikling, salg og utleie av fast eiendom, investeringer, samt det som naturlig står i forbindelse med dette.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler30 000 kr
Omløpsmidler100 %30 000 kr
Egenkapital og gjeld30 000 kr
Innskutt egenkapital100 %30 000 krGjeld0 %0 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr0 kr0 kr30 000 kr30 000 kr0 kr
20240 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr
Årsregnskap

Roller og styre4

Styre

4Sist endret 23.01.2026
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
Espen Aubert(f. 1977)
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Aksjonærer og eierstruktur

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Daimyo Eiendom ASSelskapOrdinære aksjer51.0 %510
E8 Holding ASSelskapOrdinære aksjer24.5 %245
Fabi Invest ASSelskapOrdinære aksjer24.5 %245

3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Fly Boligutvikling ASBEDRKjøp og salg av egen fast eiendomOslo−

Kunngjøringer2

Kilde: Brønnøysundregistrene

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel100,0 %49,9 %
Gjeldsgrad0,000,38
Egenkapitalrentabilitet0,0 %1,1 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Ofte spurt om Fly Boligutvikling AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Fly Boligutvikling AS?

Det er registrert 14 172 selskaper i Norge innen kjøp og salg av egen fast eiendom, hvorav 2 893 i Oslo.

Er Fly Boligutvikling AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 7 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 562 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Fly Boligutvikling AS et aktivt selskap?

Fly Boligutvikling AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem eier Fly Boligutvikling AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Daimyo Eiendom AS største eier i Fly Boligutvikling AS med 51 % av aksjene. Nest størst er E8 Holding AS med 24,5 %.

Hva er omsetningen til Fly Boligutvikling AS?

I 2025 omsatte Fly Boligutvikling AS for 0 kr. Årsresultatet ble et overskudd på 0 kr.

Hva er aksjekapitalen i Fly Boligutvikling AS?

Fly Boligutvikling AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 1 000 aksjer.

Hvor ligger Fly Boligutvikling AS?

Forretningsadressen til Fly Boligutvikling AS er Uranienborg terrasse 9, 0351, OSLO i Oslo kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Fly Boligutvikling AS?

Fly Boligutvikling AS har organisasjonsnummer 937 022 964. Organisasjonsnummeret er et unikt nisifret nummer fra Brønnøysundregistrene som identifiserer virksomheten i alle offentlige registre.

Har Fly Boligutvikling AS revisor?

Fly Boligutvikling AS har fravalgt revisjon (registrert 23.01.2026). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner