Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Lun Beauty AS

Org.nr 936590373
Omsetning
63 861
2025
Resultat
−107 269
2 års regnskap
Mer

Om Lun Beauty AS

Lun Beauty AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Porsgrunn, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Weronika Zielinska er styrets leder. I 2025 hadde Lun Beauty AS en omsetning på 63 861 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 107 269 kr. Egenkapitalen var −77 269 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Anna Karolina Karpinska med 33,3 % av aksjene. Selskapet er ett av 70 innen frisering og barbering i Porsgrunn, og ett av 8 809 i Norge. Det ble etablert samme år som 710 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Frisering.

Formål

Skjønnhetssalong der vi er tre aksjonærer som skal tilby tjenester av hår, negler vipper, bryn og hud.

API og MCPGET /company/936590373

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/936590373" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "936590373",
  "name": "LUN BEAUTY AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "96.210",
  "nace_desc": "Frisering og barbering",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "PORSGRUNN", "county": "TELEMARK", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "936590373" })

Spør AI-assistenten

  • Gi meg en kort oversikt over Lun Beauty AS: bransje, adresse og antall ansatte.
  • Hvilken bransje er Lun Beauty AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
  • Når ble Lun Beauty AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2024–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
202563 861 kr−107 292 kr−107 269 kr105 257 kr−77 269 kr182 527 kr
20240 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr

Balanse

2025
Eiendeler105 257 kr
Omløpsmidler100 %105 257 kr
Egenkapital og gjeld105 257 kr
Innskutt egenkapital29 %30 000 krOpptjent egenkapital-102 %−107 269 krKortsiktig gjeld173 %182 527 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader171 153 kr
Finansinntekter22 kr
Netto finans22 kr
Ordinært resultat før skatt−107 269 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Bankinnskudd og kontanter utgjorde om lag 81 prosent av eiendelene ved utgangen av 2025. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

API og MCPGET /company/936590373/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/936590373/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "936590373",
  "years": [
    {
      "year": 2025,
      "revenue": 63861,
      "operating_profit": -107292,
      "net_profit": -107269,
      "equity": -77269,
      …
    },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "936590373" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor mye vokste omsetningen til Lun Beauty AS fra 2024 til 2025?
  • Hvor stort underskudd hadde Lun Beauty AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
  • Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Lun Beauty AS de siste årene.

Roller og styre5

Styre

3Sist endret 10.02.2026
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Regnskapsfører

2Sist endret 06.02.2026
Regnskapsfører
repr. ONE ACCOUNTING ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →
Regnskapsfører
repr. AICONO ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →
API og MCPGET /company/936590373/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/936590373/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "936590373",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    { "role_type": "Styremedlem", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "936590373" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem sitter i styret i Lun Beauty AS?
  • Hvem er regnskapsfører for Lun Beauty AS?
  • List alle roller i Lun Beauty AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.

Aksjonærer

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Anna Karolina KarpinskaPersonOrdinære aksjer33,3 %10 000
Mabel Malikah SamaPersonOrdinære aksjer33,3 %10 000
Weronika ZielinskaPersonOrdinære aksjer33,3 %10 000

3 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/936590373/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/936590373/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "936590373",
  "shareholders": [
    …
  ],
  "total": 3
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "936590373" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Lun Beauty AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Er Lun Beauty AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
  • Hvor mange aksjonærer har Lun Beauty AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Lun Beauty ASBEDRFrisering og barberingPorsgrunn−

Kunngjøringer2

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/936590373/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/936590373/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "936590373",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-07-02", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-11-17", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "936590373" })

Spør AI-assistenten

  • Når leverte Lun Beauty AS sist godkjent årsregnskap?
  • Hva er de siste kunngjøringene for Lun Beauty AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Lun Beauty AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Endring i roller og styre
  3. Selskapsopplysninger oppdatert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel-73,4 %28,8 %
Likviditetsgrad0,581,31

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/936590373/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/936590373/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "936590373",
  "nace_code": "96.210",
  "industry_count": 3129,
  "revenue": { "value": 63861, "percentile": 0.0978 },
  "operating_margin": { "value": -1.6801, "percentile": 0.0118 },
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "936590373" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor ligger Lun Beauty AS blant de 3129 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Lun Beauty AS sammenlignet med andre i bransjen?
  • Er Lun Beauty AS blant de største selskapene innen frisering og barbering?

Godt å vite om Lun Beauty AS

Hvor stor er bransjen Lun Beauty AS tilhører?

Lun Beauty AS er ett av 70 selskaper innen frisering og barbering i Porsgrunn, og ett av 8 809 på landsbasis.

Hvor lenge har Lun Beauty AS eksistert sammenlignet med bransjen?

Lun Beauty AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 7 % av selskapene i bransjen.

Er Lun Beauty AS et aktivt selskap?

Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Lun Beauty AS i Brønnøysundregistrene.

Hvilken bransje tilhører Lun Beauty AS?

Lun Beauty AS er registrert i bransjen Frisering og barbering (næringskode 96.210). Registrert aktivitet: Frisering.

Hvem er styreleder i Lun Beauty AS?

Styrets leder i Lun Beauty AS er Weronika Zielinska. Styret har totalt 3 registrerte medlemmer.

Hvem eier Lun Beauty AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Anna Karolina Karpinska største eier i Lun Beauty AS med 33,3 % av aksjene. Nest størst er Mabel Malikah Sama med 33,3 %.

Hva omsatte Lun Beauty AS for i 2025?

Lun Beauty AS hadde i 2025 en omsetning på 63 861 kr og et underskudd på 107 269 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Hvor stor aksjekapital har Lun Beauty AS?

Den registrerte aksjekapitalen i Lun Beauty AS er 30 000 kr (30 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.

Hvor solid er økonomien i Lun Beauty AS?

Basert på regnskapstallene for 2025 har Lun Beauty AS økonomisk helse-vurderingen C (Moderat) på sokfirma.no sin skala fra A til E.

Hvor holder Lun Beauty AS til?

Lun Beauty AS holder til i Storgata 107, 3921, PORSGRUNN, i Porsgrunn kommune i Telemark.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Telemark