Hermansen Vvs & Vedlikehold AS
- Omsetning
- 139 941
- 2025
- Resultat
- 8 722
- 2 års regnskap
Om Hermansen Vvs & Vedlikehold AS
Hermansen Vvs & Vedlikehold AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bamble, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Rørleggerarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Christoffer Hermansen er daglig leder, og Christoffer Hermansen er styreleder. I 2025 hadde Hermansen Vvs & Vedlikehold AS en omsetning på 139 941 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 8 722 kr. Egenkapitalen var 32 222 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Christoffer Hermansen med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 17 innen rørleggerarbeid i Bamble, og ett av 4 977 i Norge. Det ble etablert samme år som 373 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (70 %).
Aktivitet
Rørleggertjenester.
Formål
VVS arbeid og vedlikehold, herunder kjøp og salg av produkter som er naturlig for bransjen. Selskapet kan også eie aksjer i andre selskap, investere i aksjer og verdipapirer samt annen virksomhet som står i naturlig tilknytning til dette.
API og MCPGET /company/936235352
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936235352" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936235352",
"name": "HERMANSEN VVS & VEDLIKEHOLD AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.221",
"nace_desc": "Rørleggerarbeid",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BAMBLE", "county": "TELEMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "936235352" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Hermansen Vvs & Vedlikehold AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Hermansen Vvs & Vedlikehold AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Bamble holder Hermansen Vvs & Vedlikehold AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 139 941 kr | 9 336 kr | 8 722 kr | 126 845 kr | 32 222 kr | 94 622 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 41 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/936235352/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936235352/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936235352",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 139941, "operating_profit": 9336, "net_profit": 8722, "equity": 32222, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "936235352" })Spør AI-assistenten
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Hermansen Vvs & Vedlikehold AS per år.
Hvordan har omsetningen til Hermansen Vvs & Vedlikehold AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Hermansen Vvs & Vedlikehold AS i 2025?
Roller og styre3
Daglig leder
1Sist endret 29.09.2025Styre
1Sist endret 29.09.2025Regnskapsfører
1Sist endret 29.09.2025API og MCPGET /company/936235352/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936235352/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936235352",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "936235352" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Hermansen Vvs & Vedlikehold AS?
List alle roller i Hermansen Vvs & Vedlikehold AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Hermansen Vvs & Vedlikehold AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Christoffer Hermansen | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/936235352/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936235352/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936235352",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "936235352" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Hermansen Vvs & Vedlikehold AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Hermansen Vvs & Vedlikehold AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Hermansen Vvs & Vedlikehold AS | BEDR | Rørleggerarbeid | Bamble | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 20.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 29.9.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/936235352/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936235352/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936235352",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-20", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-09-29", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "936235352" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Hermansen Vvs & Vedlikehold AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Hermansen Vvs & Vedlikehold AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Hermansen Vvs & Vedlikehold AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertBransje:43.220 VVS-arbeid→43.221 Rørleggerarbeid
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 25,4 % | 40,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,48 | 1,63 |
| Gjeldsgrad | 2,94 | 1,09 |
| Egenkapitalrentabilitet | 27,1 % | 15,1 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/936235352/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/936235352/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "936235352",
"nace_code": "43.221",
"industry_count": 3306,
"revenue": { "value": 139941, "percentile": 0.2037 },
"operating_margin": { "value": 0.0667, "percentile": 0.5859 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "936235352" })Spør AI-assistenten
Hvordan er lønnsomheten til Hermansen Vvs & Vedlikehold AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Hermansen Vvs & Vedlikehold AS blant de største selskapene innen rørleggerarbeid?
Hvor solid er Hermansen Vvs & Vedlikehold AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Folk spør om Hermansen Vvs & Vedlikehold AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Hermansen Vvs & Vedlikehold AS?
Det er registrert 4 977 selskaper i Norge innen rørleggerarbeid, hvorav 17 i Bamble.
Er Hermansen Vvs & Vedlikehold AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 8 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 373 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Hermansen Vvs & Vedlikehold AS et aktivt selskap?
Hermansen Vvs & Vedlikehold AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken selskapsform har Hermansen Vvs & Vedlikehold AS?
Hermansen Vvs & Vedlikehold AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er daglig leder i Hermansen Vvs & Vedlikehold AS?
Daglig leder i Hermansen Vvs & Vedlikehold AS er Christoffer Hermansen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem er største aksjonær i Hermansen Vvs & Vedlikehold AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Christoffer Hermansen største eier i Hermansen Vvs & Vedlikehold AS med 100 % av aksjene.
Hvordan går det økonomisk med Hermansen Vvs & Vedlikehold AS?
Hermansen Vvs & Vedlikehold AS hadde i 2025 en omsetning på 139 941 kr og et overskudd på 8 722 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor solid er balansen til Hermansen Vvs & Vedlikehold AS?
Egenkapitalen i Hermansen Vvs & Vedlikehold AS var 32 222 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 25,4 % av totalkapitalen.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.