Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang →
Aktivt selskap
Aksjeselskap
Ansetter · 1 stilling

Trøndelag Mur Og Betong AS

Org.nr 935834945

Om Trøndelag Mur Og Betong AS

Trøndelag Mur Og Betong AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stjørdal, Trøndelag. Selskapet er registrert i bransjen Annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Stian Vold er daglig leder, og Ole Sigurd Kvål er styreleder. I 2025 hadde Trøndelag Mur Og Betong AS en omsetning på 585 221 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 62 524 kr. Egenkapitalen var 92 524 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ole Sigurd Kvål med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 10 innen annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted i Stjørdal, og ett av 3 340 i Norge. Det ble etablert samme år som 253 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Murertjenester. Gulvlegging, flislegging og tapetsering.

Formål

Mur- og betongarbeid, oppføring av bygninger samt deltagelse i andre selskaper, og annen virksomhet som naturlig faller sammen med dette.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler363 737 kr
Anleggsmidler16 %57 867 krOmløpsmidler84 %305 870 kr
Egenkapital og gjeld363 737 kr
Innskutt egenkapital8 %30 000 krOpptjent egenkapital17 %62 524 krKortsiktig gjeld47 %171 352 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader501 446 kr
Finansinntekter2 kr
Finanskostnader3 410 kr
Netto finans−3 408 kr
Ordinært resultat før skatt80 367 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
2025585 221 kr83 775 kr62 524 kr363 737 kr92 524 kr271 213 kr
20240 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Årsregnskapet for 2025 viser at varekostnader er den største kostnadsposten, med om lag 61 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 11 prosent av driftsinntektene.

Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 81 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.

Roller og styre4

Daglig leder

1Sist endret 10.07.2025
Stian Vold(f. 1993)
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 10.07.2025
Styrets lederSignatur
Stian Vold(f. 1993)
StyremedlemSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 06.10.2025
Regnskapsfører
repr. PROXO REGNSKAP ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Ole Sigurd KvålPersonOrdinære aksjer50.0 %15 000
Stian VoldPersonOrdinære aksjer50.0 %15 000

2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Trøndelag Mur Og Betong ASBEDRAnnen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet stedStjørdal−

Kunngjøringer2

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Stilling utlyst
    Vi søker en dyktig og pålitelig murer / flislegger.
  2. Stilling utlyst
    Vi søker en dyktig og pålitelig murer / flislegger.
  3. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  4. Endring i roller og styre
  5. Selskapsopplysninger oppdatert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel25,4 %35,3 %
Likviditetsgrad1,791,34
Gjeldsgrad2,931,16
Egenkapitalrentabilitet67,6 %16,5 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Ledige stillinger

Trøndelag Mur Og Betong AS har utlyst 1 ledige stilling på arbeidsplassen.no (NAV).

1 aktiv stilling · 2 utlyst siste 12 mnd
PublisertStillingStedOmfangFrist
23.6.2026Vi søker en dyktig og pålitelig murer / flislegger.
Håndverkere
MALVIKFast · Heltid30.9.2026

Kilde: NAV

Folk spør om Trøndelag Mur Og Betong AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Trøndelag Mur Og Betong AS?

Det er registrert 3 340 selskaper i Norge innen annen spesialisert bygge- og anleggsvirksomhet ikke nevnt annet sted, hvorav 10 i Stjørdal.

Er Trøndelag Mur Og Betong AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 6 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 253 andre selskaper i bransjen etablert.

Hva er statusen til Trøndelag Mur Og Betong AS?

Trøndelag Mur Og Betong AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i Trøndelag Mur Og Betong AS?

Daglig leder i Trøndelag Mur Og Betong AS er Stian Vold, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem er største aksjonær i Trøndelag Mur Og Betong AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Ole Sigurd Kvål største eier i Trøndelag Mur Og Betong AS med 50 % av aksjene. Nest størst er Stian Vold med 50 %.

Hvordan går det økonomisk med Trøndelag Mur Og Betong AS?

Trøndelag Mur Og Betong AS hadde i 2025 en omsetning på 585 221 kr og et overskudd på 62 524 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Hva er aksjekapitalen i Trøndelag Mur Og Betong AS?

Trøndelag Mur Og Betong AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 000 aksjer.

Hvor ligger Trøndelag Mur Og Betong AS?

Forretningsadressen til Trøndelag Mur Og Betong AS er Skatvalsvegen 40, 7510, SKATVAL i Stjørdal kommune.

Bransjen der selskapet holder til

Alle kommuner i Trøndelag