Ro Hårstudio AS
- Omsetning
- 2,2 mill
- 2025
- Resultat
- 150 659
- 1 års regnskap
- Ansatte
- 7
Om Ro Hårstudio AS
Ro Hårstudio AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Frisering og barbering. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Ingun Flåtnes Dalseth er daglig leder, og Ingun Flåtnes Dalseth er styreleder. I 2025 hadde Ro Hårstudio AS en omsetning på 2,18 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 150 659 kr. Egenkapitalen var 250 659 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ingun Flåtnes Dalseth med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 112 innen frisering og barbering i Tønsberg, og ett av 8 810 i Norge. Det ble etablert samme år som 711 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Frisering og skjønnhetspleie.
Formål
Drift av frisørsalonger og alt som står i naturlig forbindelse med dette.
API og MCPGET /company/935719445
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935719445" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935719445",
"name": "RO HÅRSTUDIO AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.210",
"nace_desc": "Frisering og barbering",
"employees": 7,
"address": { "municipality": "TØNSBERG", "county": "VESTFOLD", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935719445" })Spør AI-assistenten
Når ble Ro Hårstudio AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Tønsberg holder Ro Hårstudio AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Ro Hårstudio AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2025–2025
Bare ett regnskapsår er tilgjengelig ennå — utviklingen vises når neste år er levert.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,18 mill kr | 236 514 kr | 150 659 kr | 3,28 mill kr | 250 659 kr | 3,03 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 42 prosent av driftsinntektene.
Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 55 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/935719445/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935719445/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935719445",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 2177110,
"operating_profit": 236514,
"net_profit": 150659,
"equity": 250659,
…
}
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935719445" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Ro Hårstudio AS i 2025?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Ro Hårstudio AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Ro Hårstudio AS per år.
Roller og styre5
Daglig leder
1Sist endret 21.06.2025Styre
3Sist endret 21.06.2025Revisor
1Sist endret 21.06.2025API og MCPGET /company/935719445/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935719445/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935719445",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935719445" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Ro Hårstudio AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Ro Hårstudio AS?
List alle roller i Ro Hårstudio AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Ingun Flåtnes Dalseth | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935719445/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935719445/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935719445",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935719445" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Ro Hårstudio AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Ro Hårstudio AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Ro Hårstudio AS | BEDR | Frisering og barbering | Tønsberg | 7 |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 12.2.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 6.8.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 21.6.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935719445/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935719445/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935719445",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-02-12", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-08-06", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935719445" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Ro Hårstudio AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Ro Hårstudio AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Ro Hårstudio AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:6→7
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
Annen driftskostnad utgjør 39,4 % av driftsinntektene — 19,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 10,9 % | 2,6 % |
| Resultatmargin | 6,9 % | 2,1 % |
| Egenkapitalandel | 7,6 % | 28,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,88 | 1,31 |
| Gjeldsgrad | 12,08 | 1,52 |
| Egenkapitalrentabilitet | 60,1 % | 17,5 % |
| Omsetning per ansatt | 311 015,714 kr | 656 654,463 kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 6,0 % | 11,4 % |
| Lønnskostnad | 42,4 % | 62,0 % |
| Annen driftskostnad | 39,4 % | 19,5 % |
| Avskrivninger | 1,3 % | 0,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935719445/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935719445/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935719445",
"nace_code": "96.210",
"industry_count": 3131,
"revenue": { "value": 2177110, "percentile": 0.6102 },
"operating_margin": { "value": 0.1086, "percentile": 0.8151 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935719445" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Ro Hårstudio AS blant de 3131 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Ro Hårstudio AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Ro Hårstudio AS blant de største selskapene innen frisering og barbering?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Ro Hårstudio AS
Hvor stor er bransjen Ro Hårstudio AS tilhører?
Ro Hårstudio AS er ett av 112 selskaper innen frisering og barbering i Tønsberg, og ett av 8 810 på landsbasis.
Hvor lenge har Ro Hårstudio AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Ro Hårstudio AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 10 % av selskapene i bransjen.
Er Ro Hårstudio AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Ro Hårstudio AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Ro Hårstudio AS?
Ingun Flåtnes Dalseth er registrert som daglig leder i Ro Hårstudio AS.
Hvem er største aksjonær i Ro Hårstudio AS?
Største aksjonær i Ro Hårstudio AS er Ingun Flåtnes Dalseth med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Ro Hårstudio AS med overskudd?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 2,18 mill kr. Egenkapitalen var 250 659 kr ved årsslutt.
Hvor mange jobber i Ro Hårstudio AS?
Det er registrert 7 ansatte i Ro Hårstudio AS, ifølge tall fra NAV Aa-registeret.
Hvor holder Ro Hårstudio AS til?
Ro Hårstudio AS holder til i Møllegaten 8, 3111, TØNSBERG, i Tønsberg kommune i Vestfold.
Hvilket revisjonsselskap bruker Ro Hårstudio AS?
I Enhetsregisteret er Ro Hårstudio AS registrert med revisor Hlo Revisjon & Rådgivning AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Vestfold
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.