Hopp til innhold
Nyttsokfirma i Claude og ChatGPTLes mer →
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Salamanca Spv1 AS

Org.nr 935665671
Omsetning
0
2025
Resultat
−509 627
2 års regnskap
Mer

Om Salamanca Spv1 AS

Salamanca Spv1 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Jose Ignacio Herrero Aragon er styrets leder. I 2025 hadde Salamanca Spv1 AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 509 627 kr. Egenkapitalen var −486 127 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Salamanca Invest AS med 100 % av aksjene. Det ble etablert samme år som 8 011 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).

Aktivitet

Investering i aksjer og verdipapirer.

Formål

Investeringer i andre selskaper.

API og MCPGET /company/935665671

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/935665671" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "935665671",
  "name": "SALAMANCA SPV1 AS",
  "org_form": "AS",
  "nace_code": "00.000",
  "nace_desc": "Uoppgitt",
  "employees": null,
  "address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
  …
}

MCP

lookup_company({ "org_no": "935665671" })

Spør AI-assistenten

  • Hva driver Salamanca Spv1 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
  • Gi meg en kort oversikt over Salamanca Spv1 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
  • Hvilken bransje er Salamanca Spv1 AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Kom i gang med API og MCP →

Økonomi

Omsetning 2024–2025

ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−35 000 kr−509 627 kr9,48 mill kr−486 127 kr9,97 mill kr
20240 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr

Balanse

2025
Eiendeler9,48 mill kr
Omløpsmidler100 %9,48 mill kr
Egenkapital og gjeld9,48 mill kr
Innskutt egenkapital0 %23 500 krOpptjent egenkapital-5 %−509 627 krLangsiktig gjeld105 %9,96 mill krKortsiktig gjeld0 %5 000 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader35 000 kr
Finanskostnader474 627 kr
Netto finans−474 627 kr
Ordinært resultat før skatt−509 627 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Gjelden var i hovedsak langsiktig i 2025. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

Mellomværende med konsernselskaper (2025)

Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.

Gjeld til konsernselskaper
2,8 mill kr (29 % av balansen)
Se pengene internt i konsernet →
API og MCPGET /company/935665671/financials

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/935665671/financials" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "935665671",
  "years": [
    { "year": 2025, "revenue": 0, "operating_profit": -35000, "net_profit": -509627, "equity": -486127, … },
    { "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
  ]
}

MCP

get_company_financials({ "org_no": "935665671" })

Spør AI-assistenten

  • Hvordan har omsetningen til Salamanca Spv1 AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
  • Hva var driftsmarginen til Salamanca Spv1 AS i 2025?
  • Hvor stort underskudd hadde Salamanca Spv1 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?

Roller og styre2

Styre

1Sist endret 12.06.2025
Styrets lederSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 12.06.2025
Regnskapsfører
repr. CROWE PARTNER REVISJON ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →
API og MCPGET /company/935665671/roles

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/935665671/roles" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "935665671",
  "roles": [
    { "role_type": "Regnskapsfører", … },
    { "role_type": "Styrets leder", … },
    …
  ]
}

MCP

get_company_roles({ "org_no": "935665671" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem sitter i styret i Salamanca Spv1 AS?
  • Hvem er regnskapsfører for Salamanca Spv1 AS?
  • List alle roller i Salamanca Spv1 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.

Aksjonærer og eierstruktur

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Salamanca Invest ASSelskapOrdinære aksjer100,0 %30 000

1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

API og MCPGET /company/935665671/shareholders

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/935665671/shareholders" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "935665671",
  "shareholders": [
    { "shareholder_name": "SALAMANCA INVEST AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
  ],
  "total": 1
}

MCP

get_company_shareholders({ "org_no": "935665671" })

Spør AI-assistenten

  • Hvem eier Salamanca Spv1 AS, og hvor store eierandeler har de?
  • Hvor stor andel av Salamanca Spv1 AS eier Salamanca Invest AS, og hvem eier resten?
  • Hvor mange aksjonærer har Salamanca Spv1 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Salamanca Spv1 ASBEDRUoppgittOslo−

Kunngjøringer2

Kilde: Brønnøysundregistrene

API og MCPGET /company/935665671/kunngjoeringer

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/935665671/kunngjoeringer" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "935665671",
  "kunngjoeringer": [
    { "dato": "2026-04-07", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
    { "dato": "2025-06-12", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
  ]
}

MCP

get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935665671" })

Spør AI-assistenten

  • Hva er de siste kunngjøringene for Salamanca Spv1 AS i Brønnøysundregistrene?
  • Når ble Salamanca Spv1 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
  • Når leverte Salamanca Spv1 AS sist godkjent årsregnskap?

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel-5,1 %85,8 %
Likviditetsgrad1896,143,56

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

API og MCPGET /company/935665671/benchmark

API

curl "https://api.sokfirma.no/company/935665671/benchmark" \
  -H "Authorization: Bearer sk_api_..."

Svar (utdrag)

{
  "org_no": "935665671",
  "nace_code": "00.000",
  "industry_count": 45445,
  "revenue": { "value": 0, "percentile": 0.0022 },
  "operating_margin": null,
  …
}

MCP

get_company_benchmark({ "org_no": "935665671" })

Spør AI-assistenten

  • Hvor solid er Salamanca Spv1 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
  • Hvor ligger Salamanca Spv1 AS blant de 45445 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
  • Hvordan er lønnsomheten til Salamanca Spv1 AS sammenlignet med andre i bransjen?

Ofte spurt om Salamanca Spv1 AS

Er Salamanca Spv1 AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 26 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 8 011 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Salamanca Spv1 AS et aktivt selskap?

Salamanca Spv1 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem eier Salamanca Spv1 AS?

Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Salamanca Invest AS største eier i Salamanca Spv1 AS med 100 % av aksjene.

Hva er omsetningen til Salamanca Spv1 AS?

Salamanca Spv1 AS hadde i 2025 en omsetning på 0 kr og et underskudd på 509 627 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Hva er driftsresultatet til Salamanca Spv1 AS?

I 2025 hadde Salamanca Spv1 AS et driftsresultat på −35 000 kr.

Hvor solid er balansen til Salamanca Spv1 AS?

Egenkapitalen i Salamanca Spv1 AS var −486 127 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på −5,1 % av totalkapitalen.

Hvordan står det til med den økonomiske helsen i Salamanca Spv1 AS?

Salamanca Spv1 AS er vurdert til B – Solid i sokfirma.no sin økonomiske helseindikator, basert på 2025-regnskapet.

Hvor ligger Salamanca Spv1 AS?

Forretningsadressen til Salamanca Spv1 AS er Fredriksborgveien 48B, 0286, OSLO i Oslo kommune.

Hva er organisasjonsnummeret til Salamanca Spv1 AS?

Salamanca Spv1 AS har org.nr 935 665 671 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.

Hvem fører regnskapet til Salamanca Spv1 AS?

Crowe Partner Revisjon AS er registrert som regnskapsfører for Salamanca Spv1 AS.

Andre interessante kommuner