Heer Group AS
- Omsetning
- 1,3 mill
- 2025
- Resultat
- 563 896
- 2 års regnskap
Om Heer Group AS
Heer Group AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Stavanger, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Annen teknisk konsulentvirksomhet. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Vijay Singh Heer er styrets leder. I 2025 hadde Heer Group AS en omsetning på 1,35 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 563 896 kr. Egenkapitalen var 593 896 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Vijay Singh Heer med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 991 innen annen teknisk konsulentvirksomhet i Stavanger, og ett av 18 741 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 587 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Rådgivning innen olje og gassutvinning.
Formål
Tilby teknisk og strategisk rådgivning innen olje- og gassutvinning, inkludert, men ikke begrenset til, ressursvurdering, driftsoptimalisering, miljø- og sikkerhetsrådgivning, og andre relaterte tjenester.
API og MCPGET /company/935660874
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935660874" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935660874",
"name": "HEER GROUP AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "71.129",
"nace_desc": "Annen teknisk konsulentvirksomhet",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STAVANGER", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935660874" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Heer Group AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Heer Group AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Stavanger holder Heer Group AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,35 mill kr | 727 134 kr | 563 896 kr | 972 971 kr | 593 896 kr | 379 075 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at andre driftskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 24 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 27 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/935660874/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935660874/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935660874",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1346289,
"operating_profit": 727134,
"net_profit": 563896,
"equity": 593896,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935660874" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Heer Group AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Heer Group AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Heer Group AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre1
Styre
1Sist endret 11.06.2025API og MCPGET /company/935660874/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935660874/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935660874",
"roles": [
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935660874" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Heer Group AS?
List alle roller i Heer Group AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Vijay Singh Heer | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935660874/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935660874/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935660874",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935660874" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Heer Group AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Heer Group AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Heer Group AS | BEDR | Annen teknisk konsulentvirksomhet | Stavanger | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 3.9.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 11.6.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935660874/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935660874/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935660874",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-06-11", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935660874" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Heer Group AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Heer Group AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Heer Group AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre−DM REGNSKAP DA(Regnskapsfører)
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre+DM REGNSKAP DA(Regnskapsfører)
- Endring i roller og styre−JANSSON & LARSEN REGNSKAP SANDNES AS(Regnskapsfører)
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 61,0 % | 54,8 % |
| Likviditetsgrad | 2,57 | 1,80 |
| Gjeldsgrad | 0,64 | 0,47 |
| Egenkapitalrentabilitet | 94,9 % | 8,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935660874/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935660874/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935660874",
"nace_code": "71.129",
"industry_count": 9236,
"revenue": { "value": 1346289, "percentile": 0.6551 },
"operating_margin": { "value": 0.5401, "percentile": 0.8579 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935660874" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Heer Group AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Heer Group AS på i bransjen?
Hvor ligger Heer Group AS blant de 9236 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså i Stavanger
1 000+ til i Stavanger →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Heer Group AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Heer Group AS?
Det er registrert 18 741 selskaper i Norge innen annen teknisk konsulentvirksomhet, hvorav 991 i Stavanger.
Er Heer Group AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 13 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 587 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Heer Group AS et aktivt selskap?
Heer Group AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva betyr organisasjonsformen AS?
Heer Group AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Heer Group AS?
Største aksjonær i Heer Group AS er Vijay Singh Heer med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Hva er omsetningen til Heer Group AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 1,35 mill kr. Egenkapitalen var 593 896 kr ved årsslutt.
Hva er driftsresultatet til Heer Group AS?
I 2025 hadde Heer Group AS et driftsresultat på 727 134 kr.
Hva er aksjekapitalen i Heer Group AS?
Heer Group AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 000 aksjer.
Hvor ligger Heer Group AS?
Forretningsadressen til Heer Group AS er Stokkaveien 26, 4024, STAVANGER i Stavanger kommune.
Har Heer Group AS revisor?
Heer Group AS har fravalgt revisjon (registrert 11.06.2025). Aksjeloven lar mindre aksjeselskaper velge bort revisor når de er under tersklene for omsetning, balansesum og ansatte.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.