Hopp til innhold
Nytt: sokfirma i Claude og ChatGPT – salgslister, soliditet, konsern og mer.Les mer →

Om Nt Holdco AS

Nt Holdco AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Sverre Birger Flåskjer er styrets leder. I 2025 hadde Nt Holdco AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 275 976 kr. Egenkapitalen var 312,31 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Nt Topco AS med 50,9 % av aksjene. Selskapet er ett av 490 innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører i Oslo, og ett av 2 732 i Norge. Det ble etablert samme år som 170 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Investere i, eie og utvikle andre selskaper.

Formål

Investere i, eie og utvikle andre selskaper og alt som står i forbindelse med dette.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler312,39 mill kr
Anleggsmidler100 %311,69 mill krOmløpsmidler0 %703 290 kr
Egenkapital og gjeld312,39 mill kr
Innskutt egenkapital100 %312,59 mill krOpptjent egenkapital0 %−275 975 krKortsiktig gjeld0 %77 605 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader271 976 kr
Finansinntekter12 558 kr
Finanskostnader16 558 kr
Netto finans−4 000 kr
Ordinært resultat før skatt−275 976 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−271 976 kr−275 976 kr312,39 mill kr312,31 mill kr77 605 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.

Roller og styre6

Styre

5Sist endret 24.03.2026
Styrets lederSignatur
Eivind Saga(f. 1985)
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur
StyremedlemSignatur

Revisor

1Sist endret 21.02.2026
Revisor
repr. DELOITTE ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →

Aksjonærer og eierstruktur

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Nt Topco ASSelskapPreferanse aksjer50.9 %159 090
Nt Topco ASSelskapOrdinære aksjer17.0 %53 030
Hanne Mikkelsen Holding ApsSelskapPreferanse aksjer13.9 %43 530
Nord Holdings Pty LtdSelskapPreferanse aksjer6.0 %18 837
Hanne Mikkelsen Holding ApsSelskapOrdinære aksjer4.6 %14 510
Marianne DuusPersonPreferanse aksjer3.1 %9 803
Nord Holdings Pty LtdSelskapOrdinære aksjer2.0 %6 279
Marianne DuusPersonOrdinære aksjer1.4 %4 433
Mari RäsänenPersonOrdinære aksjer0.3 %1 101
Vänskä-Westgarth Holding ASSelskapOrdinære aksjer0.3 %796

12 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Equip Capital Fund II ScspUtenlandsk · Luxemburg
67,8 %
Hanne Mikkelsen Holding ApsUtenlandsk · Danmark
18,6 %
Nord Holdings Pty LtdUtenlandsk · Australia
8,0 %
Marianne DuusDanmark
4,6 %
Mari RäsänenAustralia
0,6 %

Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Nt Holdco ASBEDRAktiviteter utført av utflukts- og eventarrangørerOslo−

Kunngjøringer16

DatoKunngjøring
12.8.2026Godkjente årsregnskap ↗
6.5.2026Kapital ↗
6.5.2026Vedtektsdato ↗
23.3.2026Styre ↗
21.2.2026Revisor ↗
22.8.2025Kapital ↗
22.8.2025Vedtektsdato ↗
22.8.2025Styre ↗
24.7.2025Vedtektsfestet formål ↗
24.7.2025Vedtektsdato ↗

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Selskapsopplysninger oppdatert
    Bransje:00.000 Uoppgitt→79.121 Aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører
  2. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  3. Endring i aksjekapital
  4. Endring i roller og styre
    +Arvid Helstedt Tennefoss(Styremedlem)+Tietse Heike Stelma(Styremedlem)
  5. Endring i roller og styre

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel100,0 %32,7 %
Likviditetsgrad9,061,29
Gjeldsgrad0,000,74
Egenkapitalrentabilitet-0,1 %6,1 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Investeringer

NT HOLDCO AS eier aksjer i 1 selskap

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
North Travel ASOslo100.0 %20252025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Ofte spurt om Nt Holdco AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Nt Holdco AS?

Det er registrert 2 732 selskaper i Norge innen aktiviteter utført av utflukts- og eventarrangører, hvorav 490 i Oslo.

Er Nt Holdco AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 11 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 170 andre selskaper i bransjen etablert.

Er Nt Holdco AS et aktivt selskap?

Nt Holdco AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem sitter i styret i Nt Holdco AS?

Sverre Birger Flåskjer er registrert som styreleder i Nt Holdco AS, i et styre med 5 medlemmer. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hvem er største aksjonær i Nt Holdco AS?

Største aksjonær i Nt Holdco AS er Nt Topco AS med 50,9 % av aksjene, fulgt av Nt Topco AS (17 %) og Hanne Mikkelsen Holding Aps (13,9 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Er Nt Holdco AS en del av et konsern?

Nt Holdco AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Nt Topco AS, som eier 67,8 % av selskapet.

Hva er omsetningen til Nt Holdco AS?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 312,31 mill kr ved årsslutt.

Hvor solid er balansen til Nt Holdco AS?

Egenkapitalen i Nt Holdco AS var 312,31 mill kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 100 % av totalkapitalen.

Hvor ligger Nt Holdco AS?

Forretningsadressen til Nt Holdco AS er c/o Equip Capital AS Ruseløkkveien 14, 0251, OSLO i Oslo kommune.

Bransjen der selskapet holder til

Andre interessante kommuner