Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Brygga 65 AS

Org.nr 935483301

Om Brygga 65 AS

Brygga 65 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Tønsberg, Vestfold. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Jan Tore Larsen er daglig leder, og Pål Wang er styreleder. Største aksjonær er Furuhaug Holding AS med 40,2 % av aksjene.

Aktivitet

Holdingselskap.

Formål

Investering i aksjer og eiendom, herunder å delta i andre selskap med lignende virksomhet, eller på annen måte gjøre seg interessert i andre foretak.

Roller og styre7

Daglig leder

1Sist endret 12.05.2025
Daglig lederSignaturProkura

Styre

4Sist endret 12.05.2025
Pål Wang(f. 1965)
Styrets lederSignatur
Representant for A-aksjonærene
StyremedlemSignaturProkura
Representant for A-aksjonærene
StyremedlemSignatur
Representant for A-aksjonærene
StyremedlemSignatur
Representant for A-aksjonærene

Regnskapsfører

1Sist endret 12.05.2025
Regnskapsfører
repr. CKR ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Revisor

1Sist endret 12.05.2025
Revisor
repr. ENTER REVISJON ASGodkjent revisjonsforetakVis revisor-profil →

Aksjonærer4

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Furuhaug Holding ASSelskapOrdinære aksjer40.2 %1 205 000 000
Ptw Holding ASSelskapOrdinære aksjer40.2 %1 205 000 000
Marsales ASSelskapOrdinære aksjer16.7 %500 000 000
Jta Invest ASSelskapOrdinære aksjer3.0 %90 000 000

4 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Reelle eiere

Beregnet fra aksjonærregisteret 2025

Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.

Eierstruktur

Brygga 65 AS
935483301

Datterselskaper av Brygga 65 AS

2 selskaper
Nedre Langgt. 26c AS
896180002 · AS
100.0 %
Nedre Langgt. 28c AS
987903597 · AS
100.0 %

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Brygga 65 ASBEDRUoppgittTønsberg

Kunngjøringer3

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Endring i aksjekapital

Investeringer

BRYGGA 65 AS eier aksjer i 2 selskaper

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Nedre Langgt. 26c ASTønsberg100.0 %20252025Aktiv
Nedre Langgt. 28c ASTønsberg100.0 %20252025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Også på denne adressen

+20 til på samme adresse →

Folk spør om Brygga 65 AS

Hva er statusen til Brygga 65 AS?

Brygga 65 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i Brygga 65 AS?

Daglig leder i Brygga 65 AS er Jan Tore Larsen, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem er største aksjonær i Brygga 65 AS?

Største aksjonær i Brygga 65 AS er Furuhaug Holding AS med 40,2 % av aksjene, fulgt av Ptw Holding AS (40,2 %) og Marsales AS (16,7 %). Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.

Hva er aksjekapitalen i Brygga 65 AS?

Brygga 65 AS har en registrert aksjekapital på 30,00 mill kr, fordelt på 3 000 000 000 aksjer.

Hvor gammelt er Brygga 65 AS?

Brygga 65 AS ble stiftet i 2025 og har dermed vært registrert i rundt 1 år.

Hvem er revisor for Brygga 65 AS?

Brygga 65 AS bruker Ckr AS som regnskapsfører og Enter Revisjon AS som revisor, ifølge Enhetsregisteret.

Alle kommuner i Vestfold