Essens Hudpleieklinikk AS
- Omsetning
- 108 255
- 2025
- Resultat
- 2 252
- 2 års regnskap
Om Essens Hudpleieklinikk AS
Essens Hudpleieklinikk AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Kviteseid, Telemark. Selskapet er registrert i bransjen Skjønnhetspleie. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Trude Elisabeth Nordbø er daglig leder, og Trude Elisabeth Nordbø er styreleder. I 2025 hadde Essens Hudpleieklinikk AS en omsetning på 108 255 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 2 252 kr. Egenkapitalen var 25 753 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Trude Elisabeth Nordbø med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 6 560 i Norge innen skjønnhetspleie. Det ble etablert samme år som 724 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Hudpleie.
Formål
Å tilby profesjonell hudpleie og kosmetiske behandlinger for å fremme helse, velvære og estetisk forbedring hos pasientene. Gjennom dermatologiske behandlinger og prosedyrer som for eksempel rynkebehandling, hudforbedring og andre kosmetiske inngrep skal virksomheten jobbe for å gi pasientene en sunnere hud, samtidig som trygghet, etikk og faglig forsvarlighet skal ivaretas.
API og MCPGET /company/935483050
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935483050" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935483050",
"name": "ESSENS HUDPLEIEKLINIKK AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "96.220",
"nace_desc": "Skjønnhetspleie",
"employees": null,
"address": { "municipality": "KVITESEID", "county": "TELEMARK", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935483050" })Spør AI-assistenten
Gi meg en kort oversikt over Essens Hudpleieklinikk AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Hvilken bransje er Essens Hudpleieklinikk AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Essens Hudpleieklinikk AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108 255 kr | 2 226 kr | 2 252 kr | 133 360 kr | 25 753 kr | 107 607 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | – | – | – |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 utgjorde bankinnskudd og kontanter om lag 92 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
API og MCPGET /company/935483050/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935483050/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935483050",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 108255, "operating_profit": 2226, "net_profit": 2252, "equity": 25753, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": null, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935483050" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Essens Hudpleieklinikk AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Essens Hudpleieklinikk AS per år.
Hvordan har omsetningen til Essens Hudpleieklinikk AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 12.05.2025Styre
1Sist endret 12.05.2025API og MCPGET /company/935483050/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935483050/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935483050",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935483050" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Essens Hudpleieklinikk AS?
List alle roller i Essens Hudpleieklinikk AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Essens Hudpleieklinikk AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Trude Elisabeth Nordbø | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 10 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935483050/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935483050/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935483050",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935483050" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Essens Hudpleieklinikk AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Essens Hudpleieklinikk AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Essens Hudpleieklinikk AS | BEDR | Skjønnhetspleie | Kviteseid | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 12.5.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935483050/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935483050/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935483050",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-12", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935483050" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Essens Hudpleieklinikk AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Essens Hudpleieklinikk AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Essens Hudpleieklinikk AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 19,3 % | 16,9 % |
| Likviditetsgrad | 1,24 | 1,15 |
| Gjeldsgrad | 4,18 | 1,45 |
| Egenkapitalrentabilitet | 8,7 % | 13,4 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935483050/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935483050/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935483050",
"nace_code": "96.220",
"industry_count": 995,
"revenue": { "value": 108255, "percentile": 0.2113 },
"operating_margin": { "value": 0.0206, "percentile": 0.5417 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935483050" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Essens Hudpleieklinikk AS blant de 995 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Essens Hudpleieklinikk AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Essens Hudpleieklinikk AS blant de største selskapene innen skjønnhetspleie?
Lignende selskaper
AIOgså i Kviteseid
+835 til i Kviteseid →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Essens Hudpleieklinikk AS
Hvor stor er bransjen Essens Hudpleieklinikk AS tilhører?
Essens Hudpleieklinikk AS er ett av 6 560 selskaper i Norge innen skjønnhetspleie.
Hvor lenge har Essens Hudpleieklinikk AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Essens Hudpleieklinikk AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 21 % av selskapene i bransjen.
Hva er statusen til Essens Hudpleieklinikk AS?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Essens Hudpleieklinikk AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Essens Hudpleieklinikk AS?
Trude Elisabeth Nordbø er registrert som daglig leder i Essens Hudpleieklinikk AS.
Hvilke eiere står bak Essens Hudpleieklinikk AS?
Største aksjonær i Essens Hudpleieklinikk AS er Trude Elisabeth Nordbø med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Essens Hudpleieklinikk AS med overskudd?
Essens Hudpleieklinikk AS hadde i 2025 en omsetning på 108 255 kr og et overskudd på 2 252 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor holder Essens Hudpleieklinikk AS til?
Essens Hudpleieklinikk AS holder til i c/o Trude Elisabeth Nordbø Lauvstadvegen 1, 3850, KVITESEID, i Kviteseid kommune i Telemark.
Er Essens Hudpleieklinikk AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2025. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Telemark
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.