Stålverksvegen 79 AS
- Omsetning
- 1,3 mill
- 2025
- Resultat
- 197 677
- 1 års regnskap
Om Stålverksvegen 79 AS
Stålverksvegen 79 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Strand, Rogaland. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av egen eller leid fast eiendom. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Kjetil Holgersen er daglig leder, og Kjetil Holgersen er styreleder. I 2025 hadde Stålverksvegen 79 AS en omsetning på 1,34 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 197 677 kr. Egenkapitalen var 2,84 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Siho Holding AS med 50 % av aksjene. Selskapet er ett av 211 innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Strand, og ett av 76 536 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 332 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (84 %).
Aktivitet
Utleie av fast eiendom.
Formål
Kjøp, salg, utvikling og utleie av eiendom.
API og MCPGET /company/935455251
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935455251" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935455251",
"name": "STÅLVERKSVEGEN 79 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.200",
"nace_desc": "Utleie av egen eller leid fast eiendom",
"employees": null,
"address": { "municipality": "STRAND", "county": "ROGALAND", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935455251" })Spør AI-assistenten
Er Stålverksvegen 79 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Stålverksvegen 79 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Gi meg en kort oversikt over Stålverksvegen 79 AS: bransje, adresse og antall ansatte.
Økonomi
Omsetning 2025–2025
Bare ett regnskapsår er tilgjengelig ennå — utviklingen vises når neste år er levert.
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,34 mill kr | 1,01 mill kr | 197 677 kr | 22,13 mill kr | 2,84 mill kr | 19,29 mill kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIFor 2025 ble det avsatt utbytte som oversteg årsresultatet.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 20 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/935455251/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935455251/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935455251",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1335643,
"operating_profit": 1007920,
"net_profit": 197677,
"equity": 2843511,
…
}
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935455251" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Stålverksvegen 79 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Stålverksvegen 79 AS per år.
Hva var driftsmarginen til Stålverksvegen 79 AS i 2025?
Roller og styre4
Daglig leder
1Sist endret 07.05.2025Styre
2Sist endret 07.05.2025Regnskapsfører
1Sist endret 07.05.2025API og MCPGET /company/935455251/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935455251/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935455251",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935455251" })Spør AI-assistenten
Hvem er daglig leder og styreleder i Stålverksvegen 79 AS?
Hvem er regnskapsfører for Stålverksvegen 79 AS?
List alle roller i Stålverksvegen 79 AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Siho Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 195 |
| Smakk AS | Selskap | Ordinære aksjer | 50,0 % | 195 |
2 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935455251/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935455251/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935455251",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "SIHO HOLDING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … },
{ "shareholder_name": "SMAKK AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 50, "year": 2025, … }
],
"total": 2
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935455251" })Spør AI-assistenten
Er Stålverksvegen 79 AS eid av selskaper eller av privatpersoner?
Hvor mange aksjonærer har Stålverksvegen 79 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Stålverksvegen 79 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Stålverksvegen 79 AS | BEDR | Utleie av egen eller leid fast eiendom | Strand | − |
Kunngjøringer3
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 3.3.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.5.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 7.5.2025 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935455251/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935455251/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935455251",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-03-03", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-05-07", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935455251" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Stålverksvegen 79 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Stålverksvegen 79 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Stålverksvegen 79 AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | 12,8 % | 37,0 % |
| Likviditetsgrad | 1,12 | 1,76 |
| Gjeldsgrad | 6,78 | 1,06 |
| Egenkapitalrentabilitet | 7,0 % | 5,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935455251/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935455251/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935455251",
"nace_code": "68.200",
"industry_count": 64535,
"revenue": { "value": 1335643, "percentile": 0.665 },
"operating_margin": { "value": 0.7546, "percentile": 0.8763 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935455251" })Spør AI-assistenten
Er Stålverksvegen 79 AS blant de største selskapene innen utleie av egen eller leid fast eiendom?
Hvor solid er Stålverksvegen 79 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Stålverksvegen 79 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
Spørsmål og svar om Stålverksvegen 79 AS
Hvor stor er bransjen Stålverksvegen 79 AS tilhører?
Stålverksvegen 79 AS er ett av 211 selskaper innen utleie av egen eller leid fast eiendom i Strand, og ett av 76 536 på landsbasis.
Hvor lenge har Stålverksvegen 79 AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Stålverksvegen 79 AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 5 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Stålverksvegen 79 AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Stålverksvegen 79 AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem leder Stålverksvegen 79 AS?
Kjetil Holgersen er registrert som daglig leder i Stålverksvegen 79 AS.
Hvem er største aksjonær i Stålverksvegen 79 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Siho Holding AS største eier i Stålverksvegen 79 AS med 50 % av aksjene. Nest størst er Smakk AS med 50 %.
Går Stålverksvegen 79 AS med overskudd?
Stålverksvegen 79 AS hadde i 2025 en omsetning på 1,34 mill kr og et overskudd på 197 677 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor holder Stålverksvegen 79 AS til?
Stålverksvegen 79 AS holder til i Stålverksvegen 79, 4100, JØRPELAND, i Strand kommune i Rogaland.
Er Stålverksvegen 79 AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2025. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Rogaland
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.