Hopp til innhold
Følg sokfirma.no på LinkedIn.Følg oss
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Fauskrud Invest AS

Org.nr 935403448

Om Fauskrud Invest AS

Fauskrud Invest AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Lillehammer, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Uoppgitt. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Ove Fauskrud er daglig leder, og Ove Fauskrud er styreleder. I 2025 hadde Fauskrud Invest AS en omsetning på 0 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 6 103 kr. Egenkapitalen var 17,40K kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Ove Fauskrud med 100 % av aksjene.

Aktivitet og formål

Investering i aksjer og andre verdipapirer samt deltagelse i andre virksomheter.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler18,09K kr
Omløpsmidler100 %18,09K kr
Egenkapital og gjeld18,09K kr
Innskutt egenkapital130 %23,50K krOpptjent egenkapital-34 %−6 103 krKortsiktig gjeld4 %698 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader6 103 kr
Ordinært resultat før skatt−6 103 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20250 kr−6 103 kr−6 103 kr18,09K kr17,40K kr698 kr
20240 kr0 kr
Årsregnskap

Roller og styre4

Daglig leder

1Sist endret 24.04.2025
Ove Fauskrud(f. 1991)
Daglig lederSignatur

Styre

2Sist endret 24.04.2025
Ove Fauskrud(f. 1991)
Styrets lederSignatur
StyremedlemSignatur

Regnskapsfører

1Sist endret 01.06.2026
Regnskapsfører
repr. FRISIKT VEST ASGodkjent regnskapsforetakVis regnskapsfører-profil →

Aksjonærer

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Ove FauskrudPersonOrdinære aksjer100.0 %30 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Fauskrud Invest ASBEDRUoppgittLillehammer

Kunngjøringer2

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Endring i roller og styre
    +FRISIKT VEST AS(Regnskapsfører)FRISIKT ØKONOMI VEST AS(Regnskapsfører)
  3. Endring i roller og styre
    +FRISIKT ØKONOMI VEST AS(Regnskapsfører)

Også i Lillehammer

1 000+ til i Lillehammer

Ofte spurt om Fauskrud Invest AS

Hva er statusen til Fauskrud Invest AS?

Fauskrud Invest AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i Fauskrud Invest AS?

Daglig leder i Fauskrud Invest AS er Ove Fauskrud, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem eier Fauskrud Invest AS?

Fauskrud Invest AS eies i hovedsak av Ove Fauskrud (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.

Hva er omsetningen til Fauskrud Invest AS?

Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 0 kr. Egenkapitalen var 17,40K kr ved årsslutt.

Hva er driftsresultatet til Fauskrud Invest AS?

I 2025 hadde Fauskrud Invest AS et driftsresultat på −6 103 kr.

Hvor solid er balansen til Fauskrud Invest AS?

Egenkapitalen i Fauskrud Invest AS var 17,40K kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 96,1 % av totalkapitalen.

Hva er organisasjonsnummeret til Fauskrud Invest AS?

Organisasjonsnummeret til Fauskrud Invest AS er 935 403 448. Selskapet er registrert som Aksjeselskap, med registreringsdato 24.04.2025.

Alle kommuner i Innlandet