Jar Tømrerservice AS
- Omsetning
- 2,3 mill
- 2025
- Resultat
- 30 458
- 2 års regnskap
Om Jar Tømrerservice AS
Jar Tømrerservice AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Nordre Follo, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Oppføring av bygninger. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Jaroslav Stankevic er daglig leder, og Jaroslav Stankevic er styreleder. I 2025 hadde Jar Tømrerservice AS en omsetning på 2,28 mill kr. Selskapet endte året med et overskudd på 30 458 kr. Egenkapitalen var 53 958 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Jaroslav Stankevic med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 251 innen oppføring av bygninger i Nordre Follo, og ett av 24 636 i Norge. Det ble etablert samme år som 1 574 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (51 %).
Aktivitet
Tømrer, oppføring og vedlikehold av bygninger. Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer. Gulvlegging, flislegging og tapetsering. Malertjenester.
Formål
Utføre snekker-, blikkenslager-, betong-, og anleggsarbeider, konsulenttjenester innenfor bygg og anlegg, samt alt hva hermed står i forbindelse. Kjøp og salg av byggematerialer samt produkter knyttet til byggebransjen.
API og MCPGET /company/935257573
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935257573" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935257573",
"name": "JAR TØMRERSERVICE AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "41.000",
"nace_desc": "Oppføring av bygninger",
"employees": null,
"address": { "municipality": "NORDRE FOLLO", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935257573" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Jar Tømrerservice AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Jar Tømrerservice AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Nordre Follo holder Jar Tømrerservice AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,28 mill kr | 37 215 kr | 30 458 kr | 518 766 kr | 53 958 kr | 464 808 kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | – | – | – |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIÅrsregnskapet for 2025 viser at lønnskostnader er den største kostnadsposten, med om lag 80 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 49 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 51 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av opptjente resultater.
API og MCPGET /company/935257573/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935257573/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935257573",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 2280750, "operating_profit": 37215, "net_profit": 30458, "equity": 53958, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": null, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935257573" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Jar Tømrerservice AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Jar Tømrerservice AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Jar Tømrerservice AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 24.03.2025Styre
1Sist endret 24.03.2025Fullmakt
(ikke i roller)API og MCPGET /company/935257573/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935257573/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935257573",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935257573" })Spør AI-assistenten
List alle roller i Jar Tømrerservice AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Jar Tømrerservice AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Jar Tømrerservice AS?
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Jaroslav Stankevic | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935257573/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935257573/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935257573",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935257573" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Jar Tømrerservice AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Jar Tømrerservice AS, og hvor store eierandeler har de?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Jar Tømrerservice AS | BEDR | Oppføring av bygninger | Nordre Follo | − |
Kunngjøringer2
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 11.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 24.3.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935257573/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935257573/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935257573",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-06-11", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-03-24", "type": "Nyregistrering i Foretaksregisteret", … }
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935257573" })Spør AI-assistenten
Hva er de siste kunngjøringene for Jar Tømrerservice AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Jar Tømrerservice AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Jar Tømrerservice AS sist godkjent årsregnskap?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Lønnskostnad utgjør 80,2 % av driftsinntektene — 46,8 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 1,6 % | 2,9 % |
| Resultatmargin | 1,3 % | 2,0 % |
| Egenkapitalandel | 10,4 % | 29,7 % |
| Likviditetsgrad | 1,12 | 1,30 |
| Gjeldsgrad | 8,61 | 1,41 |
| Egenkapitalrentabilitet | 56,4 % | 11,1 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 3,6 % | 47,9 % |
| Lønnskostnad | 80,2 % | 33,4 % |
| Annen driftskostnad | 14,6 % | 11,7 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935257573/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935257573/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935257573",
"nace_code": "41.000",
"industry_count": 12271,
"revenue": { "value": 2280750, "percentile": 0.5406 },
"operating_margin": { "value": 0.0163, "percentile": 0.4348 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935257573" })Spør AI-assistenten
Hvor solid er Jar Tømrerservice AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Jar Tømrerservice AS på i bransjen?
Hvor ligger Jar Tømrerservice AS blant de 12271 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Lignende selskaper
AIOgså i Nordre Follo
1 000+ til i Nordre Follo →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Jar Tømrerservice AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Jar Tømrerservice AS?
Det er registrert 24 636 selskaper i Norge innen oppføring av bygninger, hvorav 251 i Nordre Follo.
Er Jar Tømrerservice AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 11 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 1 574 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Jar Tømrerservice AS bedre enn andre i bransjen?
Jar Tømrerservice AS hadde en driftsmargin på 1,6 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 2,9 % for oppføring av bygninger.
Hva er statusen til Jar Tømrerservice AS?
Jar Tømrerservice AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvem er daglig leder i Jar Tømrerservice AS?
Daglig leder i Jar Tømrerservice AS er Jaroslav Stankevic, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.
Hvem eier Jar Tømrerservice AS?
Jar Tømrerservice AS eies i hovedsak av Jaroslav Stankevic (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.
Hva er omsetningen til Jar Tømrerservice AS?
I 2025 omsatte Jar Tømrerservice AS for 2,28 mill kr. Årsresultatet ble et overskudd på 30 458 kr.
Hva er aksjekapitalen i Jar Tømrerservice AS?
Jar Tømrerservice AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 30 000 aksjer.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.