Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Cmk Consulting AS

Org.nr 935227437

Om Cmk Consulting AS

Cmk Consulting AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Asker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Caroline Marie Krohn er daglig leder, og Caroline Marie Krohn er styreleder. I 2025 hadde Cmk Consulting AS en omsetning på 865 015 kr. Selskapet endte året med et overskudd på 11 645 kr. Egenkapitalen var 35 145 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Caroline Marie Krohn med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 1 111 innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning i Asker, og ett av 31 576 i Norge. Det ble etablert samme år som 2 687 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (55 %).

Aktivitet

Konsulenttjenester innen finans, analyse og forretningsutvikling.

Formål

Rådgivningstjenester.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler259 229 kr
Anleggsmidler0 %1 krOmløpsmidler100 %259 228 kr
Egenkapital og gjeld259 229 kr
Innskutt egenkapital9 %23 500 krOpptjent egenkapital4 %11 645 krLangsiktig gjeld0 %11 krKortsiktig gjeld86 %224 073 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader852 007 kr
Finansinntekter87 kr
Netto finans87 kr
Ordinært resultat før skatt13 095 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
2025865 015 kr13 008 kr11 645 kr259 229 kr35 145 kr224 084 kr
20240 kr0 kr0 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Den største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 76 prosent av driftsinntektene.

Balansen er likvid: bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 99 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.

Roller og styre2

Daglig leder

1Sist endret 18.03.2025
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 18.03.2025
Styrets lederSignatur
Representant for A-aksjonærene

Aksjonærer

AksjonærTypeAksjeklasseEierandelAksjer
Caroline Marie KrohnPersonOrdinære aksjer100.0 %3 000

1 aksjonærer totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Cmk Consulting ASBEDRBedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivningAsker

Kunngjøringer2

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Selskapsopplysninger oppdatert

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel13,6 %63,1 %
Likviditetsgrad1,162,10
Gjeldsgrad6,380,32
Egenkapitalrentabilitet33,1 %6,8 %

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Investeringer

CMK CONSULTING AS eier aksjer i 1 selskap

SelskapKommuneEierandelFørste årSiste årStatus
Nis ASOslo1.0 %20252025Aktiv

Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.

Folk spør om Cmk Consulting AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Cmk Consulting AS?

Det er registrert 31 576 selskaper i Norge innen bedriftsrådgivning og annen administrativ rådgivning, hvorav 1 111 i Asker.

Er Cmk Consulting AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 14 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 2 687 andre selskaper i bransjen etablert.

Hvilken status har Cmk Consulting AS i Enhetsregisteret?

Cmk Consulting AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hva slags selskap er Cmk Consulting AS?

Cmk Consulting AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.

Hvem er daglig leder i Cmk Consulting AS?

Daglig leder i Cmk Consulting AS er Caroline Marie Krohn, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvilke eiere står bak Cmk Consulting AS?

Cmk Consulting AS eies i hovedsak av Caroline Marie Krohn (100 %). Eierdataene kommer fra aksjonærregisteret for 2025.

Hvordan går det økonomisk med Cmk Consulting AS?

Cmk Consulting AS hadde i 2025 en omsetning på 865 015 kr og et overskudd på 11 645 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.

Hva er aksjekapitalen i Cmk Consulting AS?

Cmk Consulting AS har en registrert aksjekapital på 30 000 kr, fordelt på 3 000 aksjer.

Hvor ligger Cmk Consulting AS?

Forretningsadressen til Cmk Consulting AS er Rasmus Mortensens vei 20, 1387, ASKER i Asker kommune.

Alle kommuner i Akershus