Hopp til innhold
Nytt: prøv API og MCP gratis.Kom i gang
Aktivt selskap
Aksjeselskap

Muninn Utvikling AS

Org.nr 935119855

Om Muninn Utvikling AS

Muninn Utvikling AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Vestre Slidre, Innlandet. Selskapet er registrert i bransjen Utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Sølve Tvenge er daglig leder, og Sølve Tvenge er styreleder. I 2025 hadde Muninn Utvikling AS en omsetning på 4 000 kr. Selskapet endte året med et underskudd på 24 302 kr. Egenkapitalen var −802 kr ved utgangen av 2025. Selskapet er ett av 3 416 i Norge innen utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester. Det ble etablert samme år som 163 andre selskaper i bransjen.

Aktivitet

Utleie av personell.

Formål

Utvikling, drift og salg av programvareløsninger, med særlig fokus på kunstig intelligens, drone-teknologi, søk- og redningsoperasjoner, samt annen relatert virksomhet. Selskapet kan også investere i tilknyttede selskaper og teknologier. Selskapet har rett til å drive forskning og utvikling innenfor sine kjerneområder og kan inngå samarbeid med offentlige og private aktører for å videreutvikle relevante teknologier.

Økonomi

Balanse

2025
Eiendeler13 881 kr
Anleggsmidler80 %11 125 krOmløpsmidler20 %2 756 kr
Egenkapital og gjeld13 881 kr
Innskutt egenkapital169 %23 500 krOpptjent egenkapital-175 %−24 302 krLangsiktig gjeld2 %242 krKortsiktig gjeld104 %14 441 kr
Resultatdetaljer
Sum driftskostnader28 154 kr
Finanskostnader148 kr
Netto finans−148 kr
Ordinært resultat før skatt−24 302 kr
ÅrOmsetningDriftsresultatResultatEiendelerEgenkapitalGjeld
20254 000 kr−24 154 kr−24 302 kr13 881 kr−802 kr14 683 kr
20240 kr0 kr0 kr0 kr0 kr0 kr
Årsregnskap

Hva årsregnskapet forteller

AI

Ved utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Kundefordringer står for om lag 29 prosent av eiendelene. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.

Roller og styre2

Daglig leder

1Sist endret 27.02.2025
Sølve Tvenge(f. 1988)
Daglig lederSignatur

Styre

1Sist endret 27.02.2025
Sølve Tvenge(f. 1988)
Styrets lederSignatur

Underenheter1

NavnTypeBransjeKommuneAnsatte
Muninn Utvikling ASBEDRUtleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenesterVestre Slidre

Kunngjøringer3

Kilde: Brønnøysundregistrene

Endringshistorikk

Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.

  1. Årsregnskap levert
    Godkjent årsregnskap publisert
  2. Selskapsopplysninger oppdatert
    Bransje:62.100 Dataprogrammeringstjenester78.200 Utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester
  3. Selskapsopplysninger oppdatert
    Adresse:Jernbanevegen 6AKvålsvegen 59Postnummer:29002966Poststed:FAGERNESSLIDREKommune:NORD-AURDALVESTRE SLIDRE
  4. Selskapsopplysninger oppdatert
    MVA-registrert:NeiJa

Bransjesammenligning

Nøkkeltall2025Bransjemedian
Egenkapitalandel-5,8 %31,8 %
Likviditetsgrad0,191,25

Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.

Folk spør om Muninn Utvikling AS

Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Muninn Utvikling AS?

Det er registrert 3 416 selskaper i Norge innen utleie av arbeidskraft og andre personaladministrative tjenester.

Er Muninn Utvikling AS et etablert selskap?

Selskapet har eksistert siden 2025, som er lenger enn 8 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 163 andre selskaper i bransjen etablert.

Hvilken status har Muninn Utvikling AS i Enhetsregisteret?

Muninn Utvikling AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.

Hvem er daglig leder i Muninn Utvikling AS?

Daglig leder i Muninn Utvikling AS er Sølve Tvenge, ifølge rolleoversikten i Enhetsregisteret.

Hvem sitter i styret i Muninn Utvikling AS?

Sølve Tvenge er registrert som styreleder i Muninn Utvikling AS. Hele styret vises under Roller og styre på denne siden.

Hvordan går det økonomisk med Muninn Utvikling AS?

I 2025 omsatte Muninn Utvikling AS for 4 000 kr. Årsresultatet ble et underskudd på 24 302 kr.

Er Muninn Utvikling AS registrert i MVA-registeret?

Muninn Utvikling AS er registrert i MVA-registeret (siden 2026) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.

Hva er organisasjonsnummeret til Muninn Utvikling AS?

Muninn Utvikling AS har org.nr 935 119 855 og er registrert som Aksjeselskap i Brønnøysundregistrene.

Alle kommuner i Innlandet