Denim Destination Sandvika AS
- Omsetning
- 1,7 mill
- 2025
- Resultat
- −739 495
- 2 års regnskap
Om Denim Destination Sandvika AS
Denim Destination Sandvika AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Bærum, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Detaljhandel med klær. Virksomheten ble stiftet i 2025 og har vært i drift i 1 år. Karianne Lamm-Kittelsen er styrets leder. I 2025 hadde Denim Destination Sandvika AS en omsetning på 1,74 mill kr. Selskapet endte året med et underskudd på 739 495 kr. Egenkapitalen var −709 495 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er K Investering AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 147 innen detaljhandel med klær i Bærum, og ett av 5 464 i Norge. Det ble etablert samme år som 648 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (53 %).
Aktivitet
Butikkhandel med klær.
Formål
Drive detaljhandel med klær, inkludert, men ikke begrenset til, salg av herre-, dame- og barneklær, sko og tilbehør, samt relaterte tjenester.
API og MCPGET /company/935019222
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935019222" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935019222",
"name": "DENIM DESTINATION SANDVIKA AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "47.710",
"nace_desc": "Detaljhandel med klær",
"employees": null,
"address": { "municipality": "BÆRUM", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "935019222" })Spør AI-assistenten
Når ble Denim Destination Sandvika AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Bærum holder Denim Destination Sandvika AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Denim Destination Sandvika AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1,74 mill kr | −736 493 kr | −739 495 kr | 907 892 kr | −709 495 kr | 1,62 mill kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er varekostnader, som utgjør om lag 61 prosent av driftsinntektene. Lønnskostnadene utgjør rundt 54 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 16 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/935019222/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935019222/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935019222",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 1742405,
"operating_profit": -736493,
"net_profit": -739495,
"equity": -709495,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "935019222" })Spør AI-assistenten
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Denim Destination Sandvika AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Denim Destination Sandvika AS per år.
Hvordan har omsetningen til Denim Destination Sandvika AS utviklet seg fra 2024 til 2025?
Roller og styre2
Styre
1Sist endret 11.02.2025Regnskapsfører
1Sist endret 10.04.2025API og MCPGET /company/935019222/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935019222/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935019222",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "935019222" })Spør AI-assistenten
Hvem er regnskapsfører for Denim Destination Sandvika AS?
List alle roller i Denim Destination Sandvika AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Hvem sitter i styret i Denim Destination Sandvika AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| K Investering AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/935019222/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935019222/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935019222",
"shareholders": [
{ "shareholder_name": "K INVESTERING AS", "is_corporate": true, "ownership_pct": 100, "year": 2025, … }
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "935019222" })Spør AI-assistenten
Hvor mange aksjonærer har Denim Destination Sandvika AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Denim Destination Sandvika AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Denim Destination Sandvika AS eier K Investering AS, og hvem eier resten?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Andre selskaper eid av K Investering AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/935019222/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935019222/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935019222",
"chain": [
{ "org_no": "999059309", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "935019222", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "935019222" })Spør AI-assistenten
Hvilke andre selskaper eies av samme morselskap som Denim Destination Sandvika AS?
Hvem eier Denim Destination Sandvika AS helt til toppen av eierkjeden?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Denim Destination Sandvika AS | BEDR | Detaljhandel med klær | Bærum | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 17.9.2026 | Fusjonsbeslutning ↗ |
| 29.6.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 9.3.2026 | Forretningsadresse ↗ |
| 11.2.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/935019222/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935019222/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935019222",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-09-17", "type": "Fusjonsbeslutning", … },
{ "dato": "2026-06-29", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "935019222" })Spør AI-assistenten
Når leverte Denim Destination Sandvika AS sist godkjent årsregnskap?
Hvilke fusjoner har Denim Destination Sandvika AS vært involvert i?
Hva er de siste kunngjøringene for Denim Destination Sandvika AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Endring i roller og styre
- Selskapsopplysninger oppdatert
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Egenkapitalandel | -78,1 % | 34,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,18 | 1,71 |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/935019222/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/935019222/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "935019222",
"nace_code": "47.710",
"industry_count": 2627,
"revenue": { "value": 1742405, "percentile": 0.471 },
"operating_margin": { "value": -0.4227, "percentile": 0.1174 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "935019222" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Denim Destination Sandvika AS blant de 2627 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Denim Destination Sandvika AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Denim Destination Sandvika AS blant de største selskapene innen detaljhandel med klær?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+29 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Godt å vite om Denim Destination Sandvika AS
Hvor stor er bransjen Denim Destination Sandvika AS tilhører?
Denim Destination Sandvika AS er ett av 147 selskaper innen detaljhandel med klær i Bærum, og ett av 5 464 på landsbasis.
Hvor lenge har Denim Destination Sandvika AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Denim Destination Sandvika AS ble etablert i 2025 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 20 % av selskapene i bransjen.
Er Denim Destination Sandvika AS et aktivt selskap?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Denim Destination Sandvika AS i Brønnøysundregistrene.
Hvem eier Denim Destination Sandvika AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er K Investering AS største eier i Denim Destination Sandvika AS med 100 % av aksjene.
Hvem er morselskapet til Denim Destination Sandvika AS?
Selskapet er datterselskap av K Investering AS (100 % eierandel).
Hva omsatte Denim Destination Sandvika AS for i 2025?
I 2025 omsatte Denim Destination Sandvika AS for 1,74 mill kr. Årsresultatet ble et underskudd på 739 495 kr.
Hvor stor aksjekapital har Denim Destination Sandvika AS?
Den registrerte aksjekapitalen i Denim Destination Sandvika AS er 30 000 kr (30 000 aksjer), ifølge Enhetsregisteret.
Hvor holder Denim Destination Sandvika AS til?
Denim Destination Sandvika AS holder til i Sandviksveien 176, 1337, SANDVIKA, i Bærum kommune i Akershus.
Er Denim Destination Sandvika AS MVA-registrert?
Selskapet står i MVA-registeret, registrert i 2025. Registrering er påkrevd for virksomheter med avgiftspliktig omsetning over 50 000 kr i året.
Hvilken regnskapsfører bruker Denim Destination Sandvika AS?
I Enhetsregisteret er Denim Destination Sandvika AS registrert med regnskapsfører Interfinance AS.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.