Tamburveien 3 AS
- Omsetning
- 7,6 mill
- 2025
- Resultat
- −379 393
- 2 års regnskap
Om Tamburveien 3 AS
Tamburveien 3 AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utvikling og salg av byggeprosjekter. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Christer Wennersten er styrets leder. I 2025 hadde Tamburveien 3 AS en omsetning på 7,63 mill kr. Selskapet endte året med et underskudd på 379 393 kr. Egenkapitalen var 27,85 mill kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Østfold Offentlig Bygg AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 570 innen utvikling og salg av byggeprosjekter i Oslo, og ett av 14 380 i Norge. Det ble etablert samme år som 549 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Kjøp, utvikling, drift og salg av eiendom, samt virksomhet som naturlig står i sammenheng med det.
Formål
Å investere i fast eiendom eller selskaper som eier fast eiendom, og alt som dermed står i forbindelse.
API og MCPGET /company/934981677
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934981677" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934981677",
"name": "TAMBURVEIEN 3 AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.120",
"nace_desc": "Utvikling og salg av byggeprosjekter",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934981677" })Spør AI-assistenten
Hvor i Oslo holder Tamburveien 3 AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Tamburveien 3 AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Hva driver Tamburveien 3 AS med, og hvor mange ansatte har selskapet?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7,63 mill kr | 4,63 mill kr | −379 393 kr | 101,59 mill kr | 27,85 mill kr | 73,74 mill kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er avskrivninger, som utgjør om lag 33 prosent av driftsinntektene.
Eiendelene består i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak langsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Gjeld til konsernselskaper
- 72 mill kr (71 % av balansen)
- Rentekostnad til konsernselskaper
- 1,9 mill kr
API og MCPGET /company/934981677/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934981677/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934981677",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 7628064,
"operating_profit": 4628026,
"net_profit": -379393,
"equity": 27850190,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934981677" })Spør AI-assistenten
Hvor stort underskudd hadde Tamburveien 3 AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Sammenlign egenkapitalen og gjelden til Tamburveien 3 AS de siste årene.
Lag en tabell over omsetning, driftsresultat og årsresultat for Tamburveien 3 AS per år.
Roller og styre4
Styre
2Sist endret 30.12.2025Regnskapsfører
1Sist endret 10.09.2025Revisor
1Sist endret 06.10.2026API og MCPGET /company/934981677/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934981677/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934981677",
"roles": [
{ "role_type": "Regnskapsfører", … },
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934981677" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Tamburveien 3 AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Tamburveien 3 AS?
Hvem er regnskapsfører for Tamburveien 3 AS?
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Østfold Offentlig Bygg AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934981677/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934981677/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934981677",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "ØSTFOLD OFFENTLIG BYGG AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934981677" })Spør AI-assistenten
Hvor stor andel av Tamburveien 3 AS eier Østfold Offentlig Bygg AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Tamburveien 3 AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Hvem eier Tamburveien 3 AS, og hvor store eierandeler har de?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Vis 13 flere eiere ↓Vis færre ↑
Viser de 25 største av 96 beregnede eiere.
Sporet stopper ved utenlandske eiere — utenlandske aksjonærregistre er ikke offentlig tilgjengelige.
API og MCPGET /company/934981677/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934981677/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934981677",
"chain": [
{ "org_no": "929682696", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "929682602", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "932265338", "owner_pct": 100, … },
…
],
"subsidiaries_total": 0,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "934981677" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Tamburveien 3 AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Tamburveien 3 AS?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Tamburveien 3 AS | BEDR | Utvikling og salg av byggeprosjekter | Oslo | − |
Kunngjøringer15
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 6.10.2026 | Revisor ↗ |
| 10.7.2026 | Utdeling av utbytte - fullmakt ↗ |
| 1.7.2026 | Revisor ↗ |
| 1.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 30.12.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 30.12.2025 | Revisor ↗ |
| 30.12.2025 | Styre ↗ |
| 13.8.2025 | Redegjørelse finansiell bistand erverv av aksjer ↗ |
| 13.8.2025 | Vedtektsfestet formål ↗ |
| 13.8.2025 | Vedtektsdato ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934981677/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934981677/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934981677",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-10-06", "type": "Revisor", … },
{ "dato": "2026-07-10", "type": "Utdeling av utbytte - fullmakt", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934981677" })Spør AI-assistenten
Når ble styret i Tamburveien 3 AS sist endret?
Hva er de siste kunngjøringene for Tamburveien 3 AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Tamburveien 3 AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE AS(Revisor)−CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Endring i roller og styre+CEDRA NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)
- Endring i roller og styre+HKW NORGE MOMENTUM AS(Revisor)−RSM NORGE AS(Revisor)
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 32,7 % av driftsinntektene — 30,9 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 60,7 % | 8,2 % |
| Resultatmargin | -5,0 % | 1,4 % |
| Egenkapitalandel | 27,4 % | 20,6 % |
| Likviditetsgrad | 2,51 | 2,04 |
| Gjeldsgrad | 2,65 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | -1,4 % | -0,3 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 6,6 % | 4,8 % |
| Avskrivninger | 32,7 % | 1,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934981677/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934981677/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934981677",
"nace_code": "68.120",
"industry_count": 13690,
"revenue": { "value": 7628064, "percentile": 0.8949 },
"operating_margin": { "value": 0.6067, "percentile": 0.8317 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934981677" })Spør AI-assistenten
Er Tamburveien 3 AS blant de største selskapene innen utvikling og salg av byggeprosjekter?
Hvor solid er Tamburveien 3 AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Tamburveien 3 AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+143 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Tamburveien 3 AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Tamburveien 3 AS?
Det er registrert 14 380 selskaper i Norge innen utvikling og salg av byggeprosjekter, hvorav 2 570 i Oslo.
Er Tamburveien 3 AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 7 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 549 andre selskaper i bransjen etablert.
Går Tamburveien 3 AS bedre enn andre i bransjen?
Tamburveien 3 AS hadde en driftsmargin på 60,7 % i siste regnskapsår, mot en bransjemedian på 8,2 % for utvikling og salg av byggeprosjekter.
Hvilken status har Tamburveien 3 AS i Enhetsregisteret?
Tamburveien 3 AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hvilken bransje tilhører Tamburveien 3 AS?
Tamburveien 3 AS driver innen utvikling og salg av byggeprosjekter, med NACE-kode 68.120 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Kjøp, utvikling, drift og salg av eiendom, samt virksomhet som naturlig står i sammenheng med det.
Hvem eier Tamburveien 3 AS?
Ifølge aksjonærregisteret for 2025 er Østfold Offentlig Bygg AS største eier i Tamburveien 3 AS med 100 % av aksjene.
Er Tamburveien 3 AS en del av et konsern?
Tamburveien 3 AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Østfold Offentlig Bygg AS, som eier 100 % av selskapet. Konsernspissen er Njord Public Property II Invest AS.
Hva er omsetningen til Tamburveien 3 AS?
I 2025 omsatte Tamburveien 3 AS for 7,63 mill kr. Årsresultatet ble et underskudd på 379 393 kr.
Er Tamburveien 3 AS registrert i MVA-registeret?
Tamburveien 3 AS er registrert i MVA-registeret (siden 2025) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.