Immerbygg AS
- Omsetning
- 5,6 mill
- 2025
- Resultat
- −38 687
- 3 års regnskap
- Ansatte
- 10
- −1 siden mars
Om Immerbygg AS
Immerbygg AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Asker, Akershus. Selskapet er registrert i bransjen Snekkerarbeid. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Renars Immers er daglig leder, og Renars Immers er styreleder. I 2025 hadde Immerbygg AS en omsetning på 5,64 mill kr. Selskapet endte året med et underskudd på 38 687 kr. Egenkapitalen var −8 687 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Renars Immers med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 261 innen snekkerarbeid i Asker, og ett av 11 282 i Norge. Det ble etablert samme år som 950 andre selskaper i bransjen.
Aktivitet
Snekkerarbeid, montering av dører, vinduer, kjøkken med mer.
Formål
Glassmestertjenester, herunder montering av gips og akustikkplater, himlingsarbeid med akustikk og gipsplater, snekkertjenester.
API og MCPGET /company/934873009
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934873009" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934873009",
"name": "IMMERBYGG AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "43.320",
"nace_desc": "Snekkerarbeid",
"employees": 10,
"address": { "municipality": "ASKER", "county": "AKERSHUS", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934873009" })Spør AI-assistenten
Når ble Immerbygg AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Asker holder Immerbygg AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Er Immerbygg AS registrert i Merverdiavgiftsregisteret, og når ble selskapet registrert?
Økonomi
Omsetning 2023–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,64 mill kr | 44 993 kr | −38 687 kr | 1,23 mill kr | −8 687 kr | 1,24 mill kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 30 000 kr | 30 000 kr | 0 kr |
| 2023 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIDen største kostnadsposten i 2025-regnskapet er lønnskostnader, som utgjør om lag 70 prosent av driftsinntektene.
Bankinnskudd og kontanter utgjør om lag 38 prosent av eiendelene. Eiendelene består i hovedsak av omløpsmidler. Kundefordringer står for om lag 46 prosent av eiendelene. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital. Balansen viser et udekket tap.
API og MCPGET /company/934873009/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934873009/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934873009",
"years": [
{ "year": 2025, "revenue": 5641749, "operating_profit": 44993, "net_profit": -38687, "equity": -8687, … },
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 30000, … },
…
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934873009" })Spør AI-assistenten
Hvordan har omsetningen til Immerbygg AS utviklet seg fra 2023 til 2025?
Hva var driftsmarginen til Immerbygg AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Immerbygg AS fra 2024 til 2025?
Roller og styre2
Daglig leder
1Sist endret 17.01.2025Styre
1Sist endret 17.01.2025API og MCPGET /company/934873009/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934873009/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934873009",
"roles": [
{ "role_type": "Daglig leder", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934873009" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Immerbygg AS?
Hvem er daglig leder og styreleder i Immerbygg AS?
List alle roller i Immerbygg AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Renars Immers | Person | Ordinære aksjer | 100,0 % | 100 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934873009/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934873009/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934873009",
"shareholders": [
…
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934873009" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Immerbygg AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor mange aksjonærer har Immerbygg AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Immerbygg AS | BEDR | Snekkerarbeid | Asker | 10 |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 1.7.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 21.7.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 12.5.2025 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 19.1.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934873009/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934873009/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934873009",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-07-01", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-07-21", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934873009" })Spør AI-assistenten
Når leverte Immerbygg AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Immerbygg AS i Brønnøysundregistrene?
Når ble Immerbygg AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:11→10
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:12→11
- Selskapsopplysninger oppdatertAnsatte:11→12
- Selskapsopplysninger oppdatert
Bransjesammenligning
Varekostnad utgjør 2,2 % av driftsinntektene — 37,8 prosentpoeng lavere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 0,8 % | 2,5 % |
| Resultatmargin | -0,7 % | 1,6 % |
| Egenkapitalandel | -0,7 % | 26,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,92 | 1,22 |
| Omsetning per ansatt | 564 174,9 kr | 1,05 mill kr |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Varekostnad | 2,2 % | 40,0 % |
| Lønnskostnad | 70,2 % | 38,2 % |
| Annen driftskostnad | 26,8 % | 14,0 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934873009/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934873009/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934873009",
"nace_code": "43.320",
"industry_count": 2783,
"revenue": { "value": 5641749, "percentile": 0.8182 },
"operating_margin": { "value": 0.008, "percentile": 0.4157 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934873009" })Spør AI-assistenten
Er Immerbygg AS blant de største selskapene innen snekkerarbeid?
Hvor solid er Immerbygg AS sammenlignet med bransjen, målt i egenkapitalandel?
Hvilken persentil ligger driftsmarginen til Immerbygg AS på i bransjen?
Lignende selskaper
AIOgså i Asker
1 000+ til i Asker →Vis 5 tilVis færre
Spørsmål og svar om Immerbygg AS
Hvor stor er bransjen Immerbygg AS tilhører?
Immerbygg AS er ett av 261 selskaper innen snekkerarbeid i Asker, og ett av 11 282 på landsbasis.
Hvor lenge har Immerbygg AS eksistert sammenlignet med bransjen?
Immerbygg AS ble etablert i 2024 og er blant de nyere aktørene, eldre enn 18 % av selskapene i bransjen.
Hvilken status har Immerbygg AS i Enhetsregisteret?
Selskapet er i ordinær drift som Aksjeselskap og er registrert i MVA-registeret. Ingen konkurs- eller avviklingsmeldinger er registrert for Immerbygg AS i Brønnøysundregistrene.
Hva slags selskap er Immerbygg AS?
Organisasjonsformen til Immerbygg AS er Aksjeselskap, forkortet AS. Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem leder Immerbygg AS?
Renars Immers er registrert som daglig leder i Immerbygg AS.
Hvem er største aksjonær i Immerbygg AS?
Største aksjonær i Immerbygg AS er Renars Immers med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Går Immerbygg AS med overskudd?
Immerbygg AS hadde i 2025 en omsetning på 5,64 mill kr og et underskudd på 38 687 kr. Tallene er hentet fra selskapets årsregnskap, og flere år vises i Økonomi-seksjonen over. Se også guiden Hvordan lese et regnskap.
Hvor lønnsom er driften i Immerbygg AS?
Driftsresultatet for 2025 var 44 993 kr (driftsmargin 0,8 %). Hele resultatregnskapet vises i Økonomi-seksjonen på denne siden.
Bransjen der selskapet holder til
Alle kommuner i Akershus
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.