Trondheimsveien 154 Næring AS
- Omsetning
- 3,9 mill
- 2025
- Resultat
- −1,4 mill
- 2 års regnskap
Om Trondheimsveien 154 Næring AS
Trondheimsveien 154 Næring AS er registrert som aksjeselskap med forretningsadresse i Oslo. Selskapet er registrert i bransjen Utvikling og salg av byggeprosjekter. Virksomheten ble stiftet i 2024 og har vært i drift i 2 år. Kim Johnsen er styrets leder. I 2025 hadde Trondheimsveien 154 Næring AS en omsetning på 3,89 mill kr. Selskapet endte året med et underskudd på 1,40 mill kr. Egenkapitalen var 983 098 kr ved utgangen av 2025. Største aksjonær er Trondheimsveien 154 Holding AS med 100 % av aksjene. Selskapet er ett av 2 570 innen utvikling og salg av byggeprosjekter i Oslo, og ett av 14 380 i Norge. Det ble etablert samme år som 549 andre selskaper i bransjen. Aksjeselskap er den vanligste selskapsformen i bransjen (97 %).
Aktivitet
Utvikling og salg av egen fast eiendom.
Formål
Utvikling og salg av egen fast eiendom ellers.
API og MCPGET /company/934865553
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865553" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865553",
"name": "TRONDHEIMSVEIEN 154 NÆRING AS",
"org_form": "AS",
"nace_code": "68.120",
"nace_desc": "Utvikling og salg av byggeprosjekter",
"employees": null,
"address": { "municipality": "OSLO", "county": "OSLO", … },
…
}MCP
lookup_company({ "org_no": "934865553" })Spør AI-assistenten
Hvilken bransje er Trondheimsveien 154 Næring AS registrert i, og hva betyr næringskoden?
Når ble Trondheimsveien 154 Næring AS stiftet, og hvilken selskapsform har det?
Hvor i Oslo holder Trondheimsveien 154 Næring AS til, og er selskapet fortsatt aktivt?
Økonomi
Omsetning 2024–2025
| År | Omsetning | Driftsresultat | Resultat | Eiendeler | Egenkapital | Gjeld |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3,89 mill kr | 3,25 mill kr | −1,40 mill kr | 32,43 mill kr | 983 098 kr | 31,45 mill kr |
| 2024 | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr | 0 kr |
Balanse
2025Hva årsregnskapet forteller
AIVed utgangen av 2025 besto eiendelene i hovedsak av anleggsmidler. Gjelden er i hovedsak kortsiktig. Egenkapitalen består i hovedsak av innskutt kapital.
Mellomværende med konsernselskaper (2025)
Selskapet finansieres delvis av andre selskaper i konsernet.
- Til gode hos konsernselskaper
- 5,2 mill kr (16 % av balansen)
- Gjeld til konsernselskaper
- 26 mill kr (81 % av balansen)
- Avgitt konsernbidrag
- 2,8 mill kr
API og MCPGET /company/934865553/financials
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865553/financials" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865553",
"years": [
{
"year": 2025,
"revenue": 3894577,
"operating_profit": 3254618,
"net_profit": -1404215,
"equity": 983098,
…
},
{ "year": 2024, "revenue": 0, "operating_profit": 0, "net_profit": 0, "equity": 0, … }
]
}MCP
get_company_financials({ "org_no": "934865553" })Spør AI-assistenten
Hva var driftsmarginen til Trondheimsveien 154 Næring AS i 2025?
Hvor mye vokste omsetningen til Trondheimsveien 154 Næring AS fra 2024 til 2025?
Hvor stort underskudd hadde Trondheimsveien 154 Næring AS i 2025, og hvor mye egenkapital er igjen?
Roller og styre3
Styre
2Sist endret 27.01.2025Revisor
1Sist endret 27.01.2025API og MCPGET /company/934865553/roles
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865553/roles" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865553",
"roles": [
{ "role_type": "Revisor", … },
{ "role_type": "Styrets leder", … },
{ "role_type": "Styremedlem", … },
…
]
}MCP
get_company_roles({ "org_no": "934865553" })Spør AI-assistenten
Hvem sitter i styret i Trondheimsveien 154 Næring AS?
Hvilket revisjonsselskap reviderer Trondheimsveien 154 Næring AS?
List alle roller i Trondheimsveien 154 Næring AS: styre, ledelse, revisor og regnskapsfører.
Aksjonærer og eierstruktur
| Aksjonær | Type | Aksjeklasse | Eierandel | Aksjer |
|---|---|---|---|---|
| Trondheimsveien 154 Holding AS | Selskap | Ordinære aksjer | 100,0 % | 30 000 |
1 aksjonær totalt. Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret 2025
API og MCPGET /company/934865553/shareholders
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865553/shareholders" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865553",
"shareholders": [
{
"shareholder_name": "TRONDHEIMSVEIEN 154 HOLDING AS",
"is_corporate": true,
"ownership_pct": 100,
"year": 2025,
…
}
],
"total": 1
}MCP
get_company_shareholders({ "org_no": "934865553" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Trondheimsveien 154 Næring AS, og hvor store eierandeler har de?
Hvor stor andel av Trondheimsveien 154 Næring AS eier Trondheimsveien 154 Holding AS, og hvem eier resten?
Hvor mange aksjonærer har Trondheimsveien 154 Næring AS, og hvor mange aksjer er utstedt?
Reelle eiere
Beregnet fra aksjonærregisteret 2025Effektiv eierandel gjennom hele eierkjeden, direkte og indirekte.
Datterselskaper av Trondheimsveien 154 Næring AS
2 selskaperAPI og MCPGET /company/934865553/ownership
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865553/ownership" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865553",
"chain": [
{ "org_no": "960610202", "owner_pct": null, … },
{ "org_no": "933370186", "owner_pct": 100, … },
{ "org_no": "934865553", "owner_pct": 100, … }
],
"subsidiaries_total": 2,
…
}MCP
get_company_ownership_chain({ "org_no": "934865553" })Spør AI-assistenten
Hvem eier Trondheimsveien 154 Næring AS helt til toppen av eierkjeden?
Hvor mange ledd er det i eierkjeden over Trondheimsveien 154 Næring AS?
Hvilke datterselskaper har Trondheimsveien 154 Næring AS, og hvor mye eier det i hvert av dem?
Underenheter1
| Navn | Type | Bransje | Kommune | Ansatte |
|---|---|---|---|---|
| Trondheimsveien 154 Næring AS | BEDR | Utvikling og salg av byggeprosjekter | Oslo | − |
Kunngjøringer4
| Dato | Kunngjøring |
|---|---|
| 4.8.2026 | Godkjente årsregnskap ↗ |
| 7.4.2025 | Forretningsadresse ↗ |
| 27.1.2025 | Nyregistrering i Foretaksregisteret ↗ |
| 27.1.2025 | Gjennomføring av fisjon ↗ |
Kilde: Brønnøysundregistrene
API og MCPGET /company/934865553/kunngjoeringer
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865553/kunngjoeringer" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865553",
"kunngjoeringer": [
{ "dato": "2026-08-04", "type": "Godkjente årsregnskap", … },
{ "dato": "2025-04-07", "type": "Forretningsadresse", … },
…
]
}MCP
get_company_kunngjoeringer({ "org_no": "934865553" })Spør AI-assistenten
Når ble Trondheimsveien 154 Næring AS sist kunngjort, og hva gjaldt det?
Når leverte Trondheimsveien 154 Næring AS sist godkjent årsregnskap?
Hva er de siste kunngjøringene for Trondheimsveien 154 Næring AS i Brønnøysundregistrene?
Endringshistorikk
Registrerte endringer for selskapet, nyeste først.
- Årsregnskap levertGodkjent årsregnskap publisert
Bransjesammenligning
Avskrivninger utgjør 9,5 % av driftsinntektene — 7,7 prosentpoeng høyere enn bransjemedianen.
| Nøkkeltall | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Driftsmargin | 83,6 % | 8,2 % |
| Resultatmargin | -36,1 % | 1,4 % |
| Egenkapitalandel | 3,0 % | 20,6 % |
| Likviditetsgrad | 0,22 | 2,04 |
| Gjeldsgrad | 31,99 | 1,18 |
| Egenkapitalrentabilitet | -142,8 % | -0,3 % |
| Andel av driftsinntekter | 2025 | Bransjemedian |
|---|---|---|
| Annen driftskostnad | 6,9 % | 4,8 % |
| Avskrivninger | 9,5 % | 1,8 % |
Bransjemedianen er regnet ut fra alle selskaper i samme bransje med innleverte regnskapstall.
API og MCPGET /company/934865553/benchmark
API
curl "https://api.sokfirma.no/company/934865553/benchmark" \ -H "Authorization: Bearer sk_api_..."
Svar (utdrag)
{
"org_no": "934865553",
"nace_code": "68.120",
"industry_count": 13690,
"revenue": { "value": 3894577, "percentile": 0.8519 },
"operating_margin": { "value": 0.8357, "percentile": 0.9328 },
…
}MCP
get_company_benchmark({ "org_no": "934865553" })Spør AI-assistenten
Hvor ligger Trondheimsveien 154 Næring AS blant de 13690 selskapene i bransjen på omsetning og margin?
Hvordan er lønnsomheten til Trondheimsveien 154 Næring AS sammenlignet med andre i bransjen?
Er Trondheimsveien 154 Næring AS blant de største selskapene innen utvikling og salg av byggeprosjekter?
Investeringer
TRONDHEIMSVEIEN 154 NÆRING AS eier aksjer i 2 selskaper
| Selskap | Kommune | Eierandel | Første år | Siste år | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| Jordal 3 AS | Oslo | 100,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
| Jordal 2 AS | Oslo | 100,0 % | 2025 | 2025 | Aktiv |
Kilde: Skatteetaten aksjonærregisteret.
Lignende selskaper
AIOgså på denne adressen
+102 til på samme adresse →Vis 5 tilVis færre
Ofte spurt om Trondheimsveien 154 Næring AS
Hvor mange selskaper er det i samme bransje som Trondheimsveien 154 Næring AS?
Det er registrert 14 380 selskaper i Norge innen utvikling og salg av byggeprosjekter, hvorav 2 570 i Oslo.
Er Trondheimsveien 154 Næring AS et etablert selskap?
Selskapet har eksistert siden 2024, som er lenger enn 7 % av selskapene i samme bransje. Samme år ble 549 andre selskaper i bransjen etablert.
Er Trondheimsveien 154 Næring AS et aktivt selskap?
Trondheimsveien 154 Næring AS er et aktivt selskap registrert som Aksjeselskap i Enhetsregisteret og er registrert i MVA-registeret. Det er ikke registrert konkurs, avvikling eller sletting.
Hva driver Trondheimsveien 154 Næring AS med?
Trondheimsveien 154 Næring AS driver innen utvikling og salg av byggeprosjekter, med NACE-kode 68.120 i Enhetsregisteret. Registrert aktivitet: Utvikling og salg av egen fast eiendom.
Hva slags selskap er Trondheimsveien 154 Næring AS?
Trondheimsveien 154 Næring AS er registrert som Aksjeselskap (AS). Et aksjeselskap er en egen juridisk enhet der eiernes ansvar er begrenset til den innskutte aksjekapitalen.
Hvem er største aksjonær i Trondheimsveien 154 Næring AS?
Største aksjonær i Trondheimsveien 154 Næring AS er Trondheimsveien 154 Holding AS med 100 % av aksjene. Tallene er fra Skatteetatens aksjonærregister for 2025.
Er Trondheimsveien 154 Næring AS en del av et konsern?
Trondheimsveien 154 Næring AS inngår i et konsern. Nærmeste morselskap er Trondheimsveien 154 Holding AS, som eier 100 % av selskapet. Konsernspissen er Ba5 Invest AS.
Hva er omsetningen til Trondheimsveien 154 Næring AS?
Siste tilgjengelige regnskap (2025) viser en omsetning på 3,89 mill kr. Egenkapitalen var 983 098 kr ved årsslutt.
Hvor solid er balansen til Trondheimsveien 154 Næring AS?
Egenkapitalen i Trondheimsveien 154 Næring AS var 983 098 kr i 2025-regnskapet, med en egenkapitalandel på 3 % av totalkapitalen.
Er Trondheimsveien 154 Næring AS registrert i MVA-registeret?
Trondheimsveien 154 Næring AS er registrert i MVA-registeret (siden 2025) og beregner dermed merverdiavgift på omsetningen sin.
Bransjen der selskapet holder til
Andre interessante kommuner
Følg dette selskapet
Med Lite får du e-post når roller, regnskap eller status endrer seg — og du kan laste ned alle regnskapsårene som Excel-ark. 99 kr/mnd.